Altı senelik arkadaşım beni bıraktı

Ne var ki yani, ben de 20 senelik arkadaşlığımı bitirdim. Çünkü aynı sizin arkadaş gibi, benim de tahammülüm kalmamıştı.

Kendi kendinizi kandırmayın. Ben de size "amaan o seni kaybetmiş" gibi yalandan züğürt tesellisi vermeyeceğim.
Kadın size sebeplerini söylemiş ve artık tahammülünün kalmadığını söylemiş işte. Öyle düne kadar mükemmel anlaşıp, aniden bitirilen bir arkadaşlık değilmiş yani. Özeleştiri yapın. Kimbilir kendisine sorsak ne der. Kendinizi ölçüp tartın. Yoksa böyle arkadaş kaybetmeye mahkumsunuz. Doğruya doğru.

Yani dürüst olmak gerekirse hayatımın çoğunda o vardı

Benim de 10 yıllık arkadaşım barıştığımız gün "ben seni kaybetmek istemiyorum, yerini dolduramıyorum, senin bir dost olarak hayatımda olmanı çok seviyorum" dedi ve ertesi günkü tartışmamızda "çık hayatımdan sil beni" dedi
Sebep desen çok, üzülüyor muyum çok üzülüyorum, ama yapacak bir şey yok.

Ben suçu onda bulmuyorum. Zamanında çok sıkıntımız oldu. Birbirimizi kırdık hatta kıran taraf ben oldum çoğu zaman. Ama bu doğru düzgün konuşulup halledilecek bir şeydir. Hakaret ile değil

Çok kötü cidden. İnsanlara güven de kalmıyor

Çok kötü cidden. İnsanlara güven de kalmıyor
Ona aynı gün içinde tanıştığı ve göz göre göre yalan söyleyen biri için "konuşma onunla boşver" vs dediğim için özgüvenini düşüren, onu sürekli eleştiren biri olmuşum. Yetmiş artık. Kıymetimiz bu kadarmış, boşver sen de önüne bak.

Emin ol oyle birden olmamistir. Arkadasin demekki senin sandigin kadar arkadas degilmis.

Belkide kendisini sogutmak icin boyle yaoti. Belkide ailesiyle - evliyse kocasi ile ilgili bi durum vardir. Onlar istemedi belkide seninle konusmasini. Oda arkadasliginizi kokten bitirmek icin seni kirarak inciterek geri donusu olmicak sekilde yapti bunu .

Bilemedim.

Ama vardir bi sebebi. Sebepsiz olmaz cunku. O sebebi bulup en azindan kendinizi uzmeyi birakmalisiniz.

Veya

Hayat cok guzel cik disari gez toz ailenle zaman gecir. En iyi arkadas sana ailedir unutma :)

Keşke tamamen böyle düşünsem ve sabaha hiçbir şey olmamış gibi uyansam ama yapamıyorum
Ben de yıklar once bır arkadasımı bırakmıstım böyle ama sebebı farklıydı .Ve cok kötu hakaretler ettı bana gercek yuzunu boylece görmus oldum dost degılmıs demekkı dedım ıyı de oldu bazen vazgecmek gerekır bazı seylerden.

O kadar haklısınız ki. Hayat devam ediyor biliyorum sadece bu ilk ciddi arkadaş kaybım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…