Altı senelik arkadaşım beni bıraktı

Böylesi sizin için daha iyi olmuş en azından dostunuz olmadığını anlamış oldunuz. Sizin mesajınıza tenezzül edip cevap vermeyen üstüne üstlük onca yılın hatırını hiçe sayarak saygısızca size''takıntı yapmış akıl hastası'' diyen biri defolsun gitsin..

Ah ah. Bende bunu söyleyip hayatıma devam etmeyi o kadar çok istiyorum ki...

Keşke tamamen böyle düşünsem ve sabaha hiçbir şey olmamış gibi uyansam ama yapamıyorum
Takıntılısın o zaman. Hemde bayaaa bi!
Canım önüne baksana ya kız seni sallamış hemde öyle böyle değil başka bir arkadaş bulmuş kendine, haa onunla kavga edince geri sana dönmek isteyecektir ama yüzüne bakma. Salla gitsin zaten siz hiç arkadaş olamamışsınız

Ah ah. Bende bunu söyleyip hayatıma devam etmeyi o kadar çok istiyorum ki...
Şuanda hırs yaptığınızı düşünüyorum neden beni bıraktı neden cevap yazmadı neden hakaret etti..vs. Bence akışına bırakın ola ki bir daha yazarsa ya da konuşmak isterse sildim seni bittin deyin hiç uzatmayın. Böyle insanlar hayatınızda olursa daha büyük sorun ne hali varsa görsün. Zamanla alışırsınız bakın görün..

Takıntılısın o zaman. Hemde bayaaa bi!
Canım önüne baksana ya kız seni sallamış hemde öyle böyle değil başka bir arkadaş bulmuş kendine, haa onunla kavga edince geri sana dönmek isteyecektir ama yüzüne bakma. Salla gitsin zaten siz hiç arkadaş olamamışsınız

Zaten geri dönmesini istemiyorum sanırım. Acının geçmesini istiyorum

Şuanda hırs yaptığınızı düşünüyorum neden beni bıraktı neden cevap yazmadı neden hakaret etti..vs. Bence akışına bırakın ola ki bir daha yazarsa ya da konuşmak isterse sildim seni bittin deyin hiç uzatmayın. Böyle insanlar hayatınızda olursa daha büyük sorun ne hali varsa görsün. Zamanla alışırsınız bakın görün..

Umarım gerçekten öyledir..

Se
Başlıktan da anlayacağınız üzere tam altı senedir arkadaşım olan biri bir anda benimle görüşmek istemediğini söyledi ve dünden beri hiçbir mesajıma cevap vermiyor. Dün de bana takıntı yapmış bir akıl hastasısın dedi. Sanırım artık barışmak istemiyorum ama bu acı geçsin istiyorum. Bana yardım edin :KK43:
Sebep ne durup duruken

Arkadaşınızla kavga etmişsiniz o da triplerinize dayanamayıp yol vermiş. Belli ki bir süredir "tahammül" ediyormuş. Olur öyle şeyler. Göbeğiniz bir mı kesildi? Onsuz da olur yani... Sevgilinizden ayrılmış gibi tepkiler vermeyin :)

Senin ki yine iyi. Benim 10 senelik nikah sahitligini yaptigim sözde en iyi arkadasim,is yerinde daha iyi pozisyon alabilmek icin satti. Yani anlayacagin: Ikimizede gecmis olsun :KK70:

X