Altı senelik arkadaşım beni bıraktı

Hayır elbette değilim. Bana bilerel cevap vermediği için birkaç mesaj attım o da böyle düşünmüş
Bende mesajlarına cevap vermemıstım sonra cok pişman oldu defalarca arafı ama acmadım ve öylece bıttı .üzüldum mü evet üzüldum ama bazı şeyler gereklıydı o zamanın sartlarında.

Seninki yine aciklama yapmış. Benim çocukluk arkadasim ne mesajlarima cevap veriyor ne aramalarimi açıyor .bugune kadar hic bir tartismamiz da.olmadi düşünün..bende beklemedeyim bakalim..
Sizde bosverin pisman olur birgün. Cocukluk yapmış

Bazı insanlar fazla duygusal olabiliyor, hayatında uzun süre bulunan insanlara fazla bağlanmış olabiliyor. Neden uzaylı görmüş gibi yorumlar geliyor, arkadaş kaybetmek de acı verici bir şey olabilir.

Ben de yıklar once bır arkadasımı bırakmıstım böyle ama sebebı farklıydı .Ve cok kötu hakaretler ettı bana gercek yuzunu boylece görmus oldum dost degılmıs demekkı dedım ıyı de oldu bazen vazgecmek gerekır bazı seylerden.

Acısı geçti mi peki?

Dalga geçmiyorsan ve 20 yaşından büyüksen çok saplantılı bir insansın.
En sevmediğim arkadaş modeli :stop:
Sorun sende değil, bende. Sen daha iyilerine layıksın. Diyerekten ayrılmak gerek :lülülü:

Seninki yine aciklama yapmış. Benim çocukluk arkadasim ne mesajlarima cevap veriyor ne aramalarimi açıyor .bugune kadar hic bir tartismamiz da.olmadi düşünün..bende beklemedeyim bakalim..
Sizde bosverin pisman olur birgün. Cocukluk yapmış
Öyle ümit ediyorum. Tekrar ulaşmak için zaman geçsin istiyorum. Sizinki numara değiştirmiştir belki

Çok benziyor belki bende arkadaşıma böyle yaptım. Kendimi onun yerine koymaya çalışıyorum

Her şerde bi hayir her hayirda bi şer vardir. Bunu hep söyle kendine. Kim bilir seni neyden koruyor Allah'ım . belkide arkadasim dedigin insan yuzunden kotu seyler yasayacak ailene karsi kotu duruma dusecek veya Allah korusun daha da kotuler olacakti.

Ben birsey ters gittiginde veya olmadiginda hep boyle diyorum kendime. Ha bu bi avuntu olabilir belki cogu insana gore ama hayat o kadar kisa ve o kadar guzel ki. Inan bana o tatli canini uzup buraya konu actigina bile gerek yok.

Dalga geçmiyorsan ve 20 yaşından büyüksen çok saplantılı bir insansın.
En sevmediğim arkadaş modeli :stop:
Sorun sende değil, bende. Sen daha iyilerine layıksın. Diyerekten ayrılmak gerek :lülülü:
Burada iki mesajla insanları tanımış mı oldunuz acaba?

Bazı insanlar fazla duygusal olabiliyor, hayatında uzun süre bulunan insanlara fazla bağlanmış olabiliyor. Neden uzaylı görmüş gibi yorumlar geliyor, arkadaş kaybetmek de acı verici bir şey olabilir.
İşte tam da bu. Ona çok bağlanmıştım..

Her şerde bi hayir her hayirda bi şer vardir. Bunu hep söyle kendine. Kim bilir seni neyden koruyor Allah'ım . belkide arkadasim dedigin insan yuzunden kotu seyler yasayacak ailene karsi kotu duruma dusecek veya Allah korusun daha da kotuler olacakti.

Ben birsey ters gittiginde veya olmadiginda hep boyle diyorum kendime. Ha bu bi avuntu olabilir belki cogu insana gore ama hayat o kadar kisa ve o kadar guzel ki. Inan bana o tatli canini uzup buraya konu actigina bile gerek yok.
Bunun gerçekten bittiğine inanmak istemiyorum sanırım sadece

X