Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

DaHa nete oturamadim ama adacayi aldim bu sabah, hem adacayi hem rezeneyi icicem masajimi vidioya gore uygulicam ve her aksam kûc tozu almistim onu yicem

bence etkilemez hatta kilo alınca güğüsler büyürmüş
5 kilo almadan önce benimkiler dahada küçüktü

500 lirana yazık olmuş sahiden de, ben epey önceden kullanmıştım haptan hiçbir fayda görmemiştim.ölçü alma işi yalan oldu sanırım:) benim de ablam yatıyor diye karanlıkta yapmak zorunda kalıyorum, boşuna işkence demedim yani :)) rezene alırım ama şu hayıt tohumunu okudum etkileri iyi gibi, hiç kullanan var mı acaba??

sağ elle sola sol elle sağa diye bi kural yokmuş burda okumuştum hatta neredeyse bilimsel bişekilde açıklanmıştı

DaHa nete oturamadim ama adacayi aldim bu sabah, hem adacayi hem rezeneyi icicem masajimi vidioya gore uygulicam ve her aksam kûc tozu almistim onu yicem

masajını çörek otu yağıyla mı yapacaksın?ne kullanacaksın?

bu masajı yapamayız ki biz malzeme yok, bakınca insanın morali bozuluyor :))

bende vardı sanki :) olanla yetinerek yapacaksın masajı.

sadece 500 lira mı?4 ayım gitti niye ya sen al yine de ölçünü.almasan da olur.doldukça anlarsın zaten kullananları okumuştum.faydasını görenler de var.çoğu zararlı deniyordu.bende tansiyon ve mide hassaslığı var.ondan denemedim.

peki bu 5 cm lik büyüme farkediliyor mu? dolgunlaştığını hissediyormusun? sütyen takmadığımda benimki dümdüz görünüyor

geçenlerde annem sordu.KİLO DA ALMADIN AMA GÖĞÜSLERİN ŞİŞTİ SANKİ ADET Mİ OLCAN dedi.biteli bir hafta olmuştu bunu sorduğunda :)demek ki fark oluyor.

:)))))))))))
bu videodaki kadar göğüslerim olsun başka ne isterim ki :)

al benden de o kadar :))

sağ elle sola sol elle sağa diye bi kural yokmuş burda okumuştum hatta neredeyse bilimsel bişekilde açıklanmıştı

haklısın arkadaşım öyle bi kural yok.ama daire çizme şeklindeki masajı rahat yapabilmek adına gerekli.daha pratik oluyor.yoksa fark etmez.önemli olan masajı yapmak

yahu sen nasıl bu kadar alıntı yapıyosun alt alta yazıyosun anlamadım okumaya çalışırken başım döndü :))

yahu sen nasıl bu kadar alıntı yapıyosun alt alta yazıyosun anlamadım okumaya çalışırken başım döndü :))

hımmmmmm...bak bu konuda uyardığın iyi oldu bi dahakine bu kadar çok alıntı yapmayayım.herkese cvp vereyim derken kimse bir şey anlamayacaktı :))

tatlım tşk ederim bunu yapıp artık sonuç almak istiyorum ((

masaji ayni vidiodaki gibi yapiyormusum ben zaten bidaha denicem bakalim sen nikini degistirmissin ahilla

masaji ayni vidiodaki gibi yapiyormusum ben zaten bidaha denicem bakalim sen nikini degistirmissin ahilla

ben videodakinden farklı olarak bir de dıştan içe doğru masaj yapıyorum da onun videosunu bulamadım.evet nickimi değiştirdim.ahilla nasipse yeğenime koyacağımız isim :)

ben videodakinden farklı olarak bir de dıştan içe doğru masaj yapıyorum da onun videosunu bulamadım.evet nickimi değiştirdim.ahilla nasipse yeğenime koyacağımız isim :)

Hic duymamistim hayirlisi olsun zeycan ismide daha once hickimsede duymadim ama nette bakindim bayagi zeycan varmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…