Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28

Linkini bekliyorum bn bulamadim

banada yardımcı olurmusun lütfen
tam anlayamadım rezene çayı içip çörek otu yağıyla mı masaj yapıyorsun?

banada yardımcı olurmusun lütfen
tam anlayamadım rezene çayı içip çörek otu yağıyla mı masaj yapıyorsun?

evet canım aynen öyle.masajın yapılış şeklini video olarak link attım zaten.ama rezeneyi tek içmiyorum.içine sabah 5 damla çörek otu yağı akşam da 3 damla çilek yağı katıyorum.bir çay bardağı sıcak suya 1 çay kaşığı rezene atıyorsun 5 dakika demleniyor.sonra içine yağları damlatıyorsun.ve içiyorsun.

teşekkür ederim hiç umudum kalmamıştı hatta biraz önce ''sütyenlerimi çöpe attım'' diye başlık açmıştım
bunuda deneyeceğim inşallah banada faydası olur

teşekkür ederim hiç umudum kalmamıştı hatta biraz önce ''sütyenlerimi çöpe attım'' diye başlık açmıştım
bunuda deneyeceğim inşallah banada faydası olur

inşallah canım.bi de geceleri sütyensiz uyu lütfen.sütyen büyümeyi geri tepiyor sanırım.masajı gece yaparsan sabaha kadar silme ya da yıkama.büyüme hızlanıyor sanırım.sabah da silersin.masaj esnasında zaten yağı emiyor koku falan kalmıyor.o yönde endişelenme :)) inşallah istediğin ölçülere varırsın ama olmuyor diye hemen vazgeçme.masaja bi ay devam et.ve her gün mutlaka yap.bi ay sonunda etki etmezse masajı bırakırsın.

öyle güzel anlatmışsın ki birden umutlandım denemekte yarar var... benimde alt 69 üst 75

75 beden olmak için arada kaç cm olması gerekiyor?

öyle güzel anlatmışsın ki birden umutlandım denemekte yarar var... benimde alt 69 üst 75

75 beden olmak için arada kaç cm olması gerekiyor?

canım beden göğüs altını ifade eder.onu büyütmen için kilo alman lazım ne yazık ki.ama sen göğsü sormak istedin sanırım.o cup oluyor ve a b c d olmak üzere 4 bölümü var.

Sutyen ölçüsü iki değerden oluşur. Biri beden ölçünüz, diğeri kap (cup / bone) ölçünüzdür. Beden ölçünüz vücut genişliğini , kap ölçüsü ise meme büyüklüğü ile ilgilidir. Sutyeninizin göğüs altını saran arka bandı, yere ve sırtınıza paralel ise, kullandığınız çamaşır doğru beden ölçüsüne sahiptir.

Doğru beden ölçünüzü aşağıdaki tablodan bulabilirsiniz.

GÖĞÜS ALTI(cm) BEDEN GÖĞÜS ÇEVRESİ(cm) CUP ÖLÇÜSÜ

68 - 72 cm 70 82 - 84 cm A
84 - 86 cm B
86 - 88 cm C
88 - 100 cm D

73 - 77 cm 75 87 - 89 cm A
89 - 91 cm B
91 - 93 cm C
93 - 95 cm D

78 - 82 cm 80 92 - 94 cm A
94 - 96 cm B
96 - 98 cm C
98 - 100 cm D

83 - 87 cm 85 97 - 99 cm A
99 - 101 cm B
101 - 103 cm C
103 - 105 cm D

88 - 92 cm 90 102 - 104 cm A
104 - 106 cm B
106 - 108 cm C
108 - 110 cm D

zeycan tasarım videoları izledin mi?

Yok canim daha izliyemedim telden acmaya calistim olmadi eve varinca netten izleyip bugun tekrar baslarim sen hala devam ediyorsun dimi bi buyume oldumu tekrar toplam nekadar buyuttun ve daha kac cm eksik

Son düzenleme:

teşekkür ederim şekercim senin gazınla dün gece yatmadan masajı yaptım çörekotu yağıyla, sabah da rezene olmadığından çemenotu tohumunu kaynattım içtim, gündüz yine çemen ve çörek karışımını sürdüm ama pek tavsiye etmem çünkü temizlemesi çok zor oluyor, bu gece yine masaja devam etmek istiyorum inşallah engel çıkmaz bakalım.ölçü alamadan başlamış oldum ama anlaşılır fark olursa ki inşallah olur da bu eziyete değer :))

tatlım hergün yaptığın şeyleri ayrıntılı bir şekilde maddeler halinde yazar mısın çok umut verici yazmışsın =)

ne guzel buyutuyosun.adina cok sevindim arkadasim.gercekten bize de umut geldi sayende.ben de tekrar baslamayi dusundum.

Telkini indiremezseniz ben bir şekilde ulaştırabilirim arkadaşlar. Ben de bir sürü şey yapanlardanım ( içme ile ilgili şeyler hariç) hangisi bilmiyorum ama birileri işe yaradı. az buçuk ama olsun :)

Telkine e gelince ben mp3ümün sesini sonuna kadar açıyorum hemen yanımda sehpa gibi bir şey var oraya yerleştiriyorum, ses gelen yeri bana dönecek şekilde ( üzerine krem falan koyuyorum kablolar dönmesin diye). gerçi geçen sene yapmıştım ama olsun, bu da benim önerim :)

Yok canim daha izliyemedim telden acmaya calistim olmadi eve varinca netten izleyip bugun tekrar baslarim sen hala devam ediyorsun dimi bi buyume oldumu tekrar toplam nekadar buyuttun ve daha kac cm eksik

ben ölçümümü her pts günü yapma kararı aldım.bu pazartesi ölçtüğümde 80 idi.hala devam ediyorum.bu gece masajı yapmadan uyuyakalmışım.bi uyandım 04:30 hemen masajımı yaptım :) bi de işin benim için kötü yanı,benim bitkilerle aram iyi değil.sebze falan yemezken hadi çilek yağı bi nebze iyi de rezene içmek çörekotu yağı içmek ölüm gibi

kızlar öncelikle bu işten hiç karım yok.sadece bende çok işe yaradı ve ben gerçekten çok kötü haldeydim.yaş 28 kilo 43 göğüs 2 cm düğüne 9 ay var...çok umutsuzdum.istiyorum ki kimse öyle hissetmesin.hapa neden ısrar etmedim kullanın diye.tavsiye bile etmedim.milim oynamadı çünkü boş yere gitti 500 liram ya zamanım ( tilbe35cim rezeneni hemen al lütfen.ölçünü bugün al sen de :)) hemen büyümez zaten.bu ölçüyü esas alıp üzerinden devam edersin.ben ikinci aldığım ölçüyü tarihle dükkanın panosuna yazdım hep gözümün önünde olsun şevk versin diye :)) nişanlım bu ne dedi,uğurlu sayılar dedim masaja engel diye bir şey anlamam yakalarsam ısırırım.ben kızkardeşimle aynı odada uyuyorum o uyumayıp kitap okuyorsa saat de geç oluyorsa yatar vaziyette yorganın altından yapıyorum masaja devam pes etmek yok.

ne guzel buyutuyosun.adina cok sevindim arkadasim.gercekten bize de umut geldi sayende.ben de tekrar baslamayi dusundum.

canım benim ilk denediğimde masaj yaptım ama 3 gün yaptım bi hafta dokunmadım bi gün yaptım 4 gün uğraşmadım falan.o zaman da bişi olmadı sonra forumlarda dikkat ettim.düzenli deniyordu.denedim ve oldu.denemeye devam :)))))

canım bu telkinin yağlarla ilgili olduğunu duymuştum.deriden ibaret biri olarak soruyorum,bende de etki eder mi?büyüme hızlansın ve daha çabuk olsun istiyorum :S

tatlım hergün yaptığın şeyleri ayrıntılı bir şekilde maddeler halinde yazar mısın çok umut verici yazmışsın =)

tabi ki yazarım.
1- sabah 7:20de kalkıp bi bardak soğuk su içiyorum. fırsat bulursam sabah da masaj yapıyorum ama sabah masajım düzenli değil (sabah masajında kafama göre çörek otu yağı ya da çilek yağı kullanıyorum.kahvaltıdan sonra da ıslak mendille siliyorum ya da duş alıyorum.)
2- bir saat sonra kahvaltı.kahvaltıdan 2 saat sonra bir çay kaşığı rezeneyi bir çaybardağı sıcak suya koyup 5 dk bekletiyorum. rezeneleri süzüp içine 3 damla çilek yağı ya da 5 damla çörek otu yağı damlatıyorum.3 veya 4 dikişte içiyorum.
3- öğle yemeklerinden sonra tatlı ihtiyacımı gidermek kansızlığı azaltmak için bi avuç kadar kara üzüm kurusu yiyorum. (çekirdeğini göğüs büyütmekte kullanıyorlarmış.)
4- akşam üstü saat 4 5 gibi çay saatimi rezeneyle geçiriyorum.rezenemi yine aynı şekilde hazırlıyorum ama bu sefer içine sabah damlatmadığım yağı damlatıyorum. (sabah çörek otu yağıysa akşam çilek yağı,sabah çilek yağıysa akşam çörek otu yağı.etkileri farklı.çilek yağı sıkılaştırıp dikleştiriyor.)
5- yatmadan önce çörek otu yağıyla masaj.masaj için de link attım.

umarım hepimizde çok çok faydalı olur.çay konusu bu kadar düzenli olmak zorunda değil ama benim çay saatlerim öyle.

geçen sene bir hafta çörek otuyla masaj yaptım üşengeç olduğum için bırakmıştım. yeniden denemeye karar verdim bu defa en az 1 ay yapacağım hayatta herşey pat diye olmuyor sabredeceğiz ki olsun. mesela ben hiç kilo alamazdım çok zayıftım düzenli olarak bebe bisküvisi maması yiyerek 5 kilo alabildim.
sabredince oluyor gerçekten :)))

üstelik bu konu kilo almak gibi bir şey de değil.hormonlar etkilenecek.kalıcı olması için bir ay şart en azından.ben öyle düşünüyorum.şubat başında başladım masaja bu pts 80 çıkmıştı.yani sabır...belki bi ara kilo vermede olduğu gibi duraksama ya da yavaşlama olabilir bilmiyorum.ama devam etmek lazım.ben mayıs 15e kadar devam edicem inşallah.kaç cm olursa olsun :))) 29 yaşıma 75 c ile girmek istiyorum.en az 91 cm olması gerek.az kaldı 11 cm :)) seni de tebrik ederim canım :) inşallah sen de faydasını görürsün :) bi de şu bebe bisküvisi maması konusu ne?ben de kilo almak istiyorum.

80 çok iyi ya şimdi dahada hırslandım :)) bende 75 beden olmak istiyorum :))

ben kendimi bildim bileli çok zayıftım (gerçi şimdide zayıfım ama eskisi kadar değil)
ne yapsam kilo alamazdım internette kilo almanın yollarını ararken bu siteyi gördüm zaten kadınlar kulübüne üye olmamı da bu sağladı :)

http://www.kadinlarkulubu.com/kilo-almak-isteyenler/439382-1-ayda-4-kg-test-edildi-onaylandi.html

denemeni şiddetle tavsiye ederim 39-40 kilo olan ben şimdi 45 kiloyum :)) hedefim 50 kilo olmak

diyorum ya üst 75 idi şimdi 80 :)) benim hedefime daha 11 cm var.umarım olur :)) ben de 165 boyunda 43 kiloyum.deriden ibaretsin diyor babam (((((( ben de en az 50 olmak istiyorum ama göğüs masajıyla buradakiler birbirini engellemez di mi?kaş yaparken göz çıkarmayayım?engellerse biri bitince diğerine başlayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…