Allahma ok kr ilk alamam tuttu herkese umut olsun

Tebrik ederim hayırLı olsun Allahım bebeğini sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:

1 yıldır çok istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu.çok şükür ilk aşılamam tuttu.bu sayfalara sürekli girip benim gibi pko hastalarından umut arıyordum.canım arkadaşlarım hepiniz için dua ediyorum sabır edin allah dualarımızı bir bir kabul ediyor.7 aylık tedavimde sonuca ulaştım ama sabırla,umutla.allah isteyen herkese versin.
canım Allah tamamına erdirsin.tanımasam da senin adına çook sevindim.
ben de 8 aydır normal yoldan bebek sahibi olamadım.dr aşılama dedi.eşimin hareketli spermleri az.inan bana umut oldun.hep arıyordum ilk denemede yakalayanları.bana biraz anltabilir misin nasıl uygulandığını baştan sona.çok merak ediyorum ve stres yapıyorum.senin niye aşılama yapıldı.bi sorun var mıydı?canım beni bilgilendirirsen çok sevinirim.bebeğine sağ salim kavuşman ve çok güzel bi hamilelik geçirmen dileğiyle...Allaha emanet ol...cevabını sabırsızlıkla bekliyorum...:1hug:

canım Allah tamamına erdirsin.tanımasam da senin adına çook sevindim.
ben de 8 aydır normal yoldan bebek sahibi olamadım.dr aşılama dedi.eşimin hareketli spermleri az.inan bana umut oldun.hep arıyordum ilk denemede yakalayanları.bana biraz anltabilir misin nasıl uygulandığını baştan sona.çok merak ediyorum ve stres yapıyorum.senin niye aşılama yapıldı.bi sorun var mıydı?canım beni bilgilendirirsen çok sevinirim.bebeğine sağ salim kavuşman ve çok güzel bi hamilelik geçirmen dileğiyle...Allaha emanet ol...cevabını sabırsızlıkla bekliyorum...:1hug:

amin canım alllah sanada yaşatsın bu güzel duyguyu.benm sorunum pko du.eşimde bi problem yoktu.4 ay yumurta takip tedavisi denedik olmadı.sonunda aşılamaya karar verildi.eşimden alınan spermler ç.iğnesinden 36 saat sonra bi kanul yardımıyla rahme enjekte edildi.aşılama sırasında rahattım druma güvendim içimden hep dua ettim.çok şükür sonuca ulaştık canm.darısı hepiniizn başına.stres yapma olur mutlaka inan.

cok sevindim canim Allah tamamina erdirsin..kacinci gun test yaptirdin kac cikti???

amin canım seninde burda yazılarını okuyorum umarım senin aşılamanda tutar.eylül 22 de aşılamam oldu ekim 9da testa yaptım 741,12 çıktı.allah sonuna kadar devam ettirsin.dr uma gittik testi tekrarlamaya gerek görmedi değer yüksek dedi.senin nasıl gidiyor?

1 yıldır çok istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu.çok şükür ilk aşılamam tuttu.bu sayfalara sürekli girip benim gibi pko hastalarından umut arıyordum.canım arkadaşlarım hepiniz için dua ediyorum sabır edin allah dualarımızı bir bir kabul ediyor.7 aylık tedavimde sonuca ulaştım ama sabırla,umutla.allah isteyen herkese versin.

canım çok sevindim rabbim hayırlısı ile sağlıklı sıhatli kucagına almayı nasıp eylesin

canım tebrikler ,,Allahım hayırlı sağlıklı şekilde tamamına erdirsin inş...rabbim bizlerede nasip etsin ,,bende 4 aşılama oldum inş. bu seferde aşılamasız hamile kalabilirimm rabbim ne olursa olsun hayırlısını versin tüm dileyenleree:Saruboceq:

tebrikler canım bir pkoslu olarak çok sevindim ne güzel canım darısı başımıza rabbim kucagına almayı nasip etsin

hayırlı huzurlu saglıklı bol mutlu gnlere bebişinizle .darısıda bizlerin başınaaa allahım tamamına erdirsin

herkese tekrar teşekkür ederim allah yardımcınız olsun alllah kucaklarınızı bebeklerle doldursun.herkes için dua edicem.

:CüvCüv:cok tebrik ediyorum bizde 3 gün sonra yaptiricaz..insallah bizimkide tutarda burdan duyururz..ALLAH im hepimizin gönlüne göre versin, seninkide hayirli bir evlat olur insallah..iyi bir hamilelik diliyorum

merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak
elinde fazla gonal f olan varmı
özellikle gebe kalan yada birdaha kullanmıyacaklar.
ben raporda yazan kadarını alamadım (raporda 1500 ünite yazıyo 500 ünite boşa gitti birdahada alamıyacağım artık)1000 ünitelik alabildim ihtiyacım olursa bana yardımcı olurmusunuz.

teşekürler.

Canım tebrik ederim...
Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin...
Darısı bizlerin başına

X