Allahıma şükürler olsun HAMİLEYİM

canım ne güzel sabah sabah böyle bir haber almak gözünaydın inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini........

canım benim ya çok duygulandım valla okurken.gözlerim doldu inan ne güzel anlatmışsın yaşadıklarını Allah tüm isteyenlere nasip eder inş.sizde spermlerde mi sorun vardı canım?

tebrikler canım Allah kalbine göre vermiş sorunsuz bir hamilelik diliyorummma.s.

sevcancım buradan da tebrik ederim .Allah tamamına erdirsin inşallah.

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

canim cok sevindim darisi basimizaaa insalllahhh guzel bi hamilelik gecirisin

canim gizemx cim ins bizde yakinda yazicaz hamileyiz diye dualarimdasin cnm

Kızlar çok sağolun.
Allahım bütün isteyenlere versin kimsenin kucağını boş bırakmasın
Beren35 evet nasıl da üzülmüştüm dimi aşılamam iptal edildi diye

gizem, kaymaklım inşallah çok yakında Allahım size de nasip etsin

Nesrinim çok sağol.
Darısı sana olsun ama ilk önce o çok istediğin Ziraat Bankası işin olsun.
İnşallah bankaya alınırsın.

Ulaa sevcannn coşsana şuu topikteee.Senin topiğinnnnn kudurrr eğlen bağırrrrr hamileyim diyeeee...Msnde kudururdunn şimdi hamişsinn sakinsin:1rolleyes:sırnaşık şey

canim coook tebrik ediyorum :teytey:

Allahim saglicakla kucagina almayi da nasip etsin insallah..:Saruboceq: :Saruboceq:

canım sevcanıııım tebrikler bitanem.rabbim tamamına erdirsin.sağlıcakla kucağına al mis kokulunu inşallah. :teytey: :sm_cool: hihoyyyt

ayyy canımmm benimmm
tebrikkk ederim
rabbiöm saglıkla kucağına almayıda nasip etsin bebişimmm

slm daha yeni üye oldum 14 aylık evliyim.Yani bizde yakında düşünüyoruz bebek ama bu kadar heyecanlı ve önemli bişiy mi daha olayın farkında değilim de ... bu arada ilk mesajım

canım hayırlı olsun senin adına çok zevindim Allah isteyen herkese nasip etsin bebek sahibi olmayı. 2 gündür bebişimin tekmelerini hissediyorum böyle bi duyguyu hiç tatmadım. Hepimize hayırlı doğumlar diliyorum...

çok tebrik ederim canım benim. allahım bana da nasip etsin inşallah. bayan olmanın en güzel sonucunu yaşıyorsun şu anda. allahım olmayanlara da nasip etsin :Saruboceq:

sevcangoksel, tebrik ederim canım. Her şerde bir hayır vardır hakikaten. İğnelre ihtiyacın kalmammış ne güzel. Sağlıklı ve hayırlı doğumlar olsun İnşallah. Seneye bende bu zamanlarda bu müjdelerle olmak istiyorum burada darısı başıma..:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…