Allahıma şükürler olsun HAMİLEYİM

ah canım benim ah
dedik sana dimi dişi tedavi ettir canın okur hamile kalırsan diye
canım topikten kutladım
en gec ben öğrendim cok üzgünüm su anda
Rabbim sağlıkla kokusunu içine çekmeyi nasip etsin

:teytey::dance::teytey::dance:

tebrık ederım bende bugun ogrendim hamis oldugumu allahım tamamına erdırsın saglıkla kucagımıza lamayı nasıp etsın

Canım adaşım ya çoook ama çoooooook sevindim.tebrik ederim arkadaşım.inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ALLAHIM.:Saruboceq:Canım bende hamileyim biliyormusun ayın 18 de öğrendim tahmini 5+4 günlük sanırım. Şeniz canım tekrar tekrar kutluyorum seni.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Canım adaşım ya çoook ama çoooooook sevindim.tebrik ederim arkadaşım.inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ALLAHIM.:Saruboceq:Canım bende hamileyim biliyormusun ayın 18 de öğrendim tahmini 5+4 günlük sanırım. Şeniz canım tekrar tekrar kutluyorum seni.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım çok sevindim şimdi baslığı görünce , Allah kucağına almayıda nasip eylesin.
Herşeyde bir hayır vardir bak aşılamaya gerek kalmadan mucizen gerçeklesti

sevcancım ne kadar güzel bi haber canım bu yaaaa nasıl sevindimmmm yaşasın nn rabbim kucağına da almayı nasip etsin canım bizlere de dua et olurmuuuu

Sevcannn canımm şimdi girdim topiğe ve o kadar mutlu oldum ki nlatamam.:dance::sm_cool: Allahı sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Gözün aydın tatlım benim. Sağlıklı bir gebelik geçirmen dileğiyle..

allah kucağına almayı nasip etsin ateş ölçme topiğinden tanıyorum seni inşallah allah kucağına almayı da nasip eder inşallah sağ salim:)))))))))) darısı tüm isteyenlerin başına:))))

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

Tebrikler cnm.bende ateş topiğinden takip ediyodum seni.allah kucağına almayı nasip etsin.ne zamandan beri bebek istiyordunuz

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinnn...

sevcancım buradan da tebrik etmek istedim.nihayet bebişin yola çıktı.allah tamamına erdirsin.çok sevindim:dance::dance::sm_cool:

tebrıkler canım allah tamamına erdırsın ınsallah

canım tekrar tebrikler rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah :Saruboceq:
göbüşündeki meleğede selamlar :CüvCüv:

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.
Allahım bütün bebek hasretiyle yanıp tutuşanlara versin inşallah.
Darısı tüm isteyenlere olsun.
Hamile arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum.
İnşallah doğumları çok kolay geçer.

sevcannnnnnnn canim benim ayyyyy hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
cok sevindim arkadasim inan cani gonulden tebrik ederim :teytey::teytey::teytey:
Hayirli ugurlu olsun Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin
saglikli bir dokuz ay diliyorum

Canım arkadaşım İpeğim
dert ortağım, kader arkadaşım
çok sağol
İnşallah sende bana güzel haberi vericeksin çok yakında.
Senin için çok dua ediyorum.
Olucak inan buna.
Rahim filminden sonra senin de yavrun gelicek

canım çok sevindim allah tamamına erdirsin.sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin..

hayırlı olsun canım allahım mutlulugunuzu daim etsin en kısa zamanda benim ve tüm isteyenlerin başına hayırlısıyla

tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
sevcanımmmm
heryerden tebrık ettım..burdanda edeyım..
rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsınnnn
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

asilama bolumunde yazi yazdim sana oku canim cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm anlatamam rabbim gozlerinin ici hep gulsun boyleeeeeeee

sevcan canım çok tebrik ederim gözün aydın çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin inşallah....

tebrikler bitanemŞeniz
rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin:Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey:

sevcan canimm tebrik ederim
cok sevindim saglicakla al yavrunu kollarina insallah
teker teker mucizeler geliyor cok guzel yaaa

tebrik ederim sevcancım çok sevindim senin adına aramızdan biri daha sıyrıldı bölelikle her geçen gün aramızdan biri daha terfi ediyor yaradanım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızlar çok yakında Allahım sizlerin yüzünü de güldürücek:Saruboceq:
Allahım hepinize vericek
Dualarım sizlerle:Saruboceq:
Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın:Saruboceq:
Kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın:Saruboceq:
Hadi ayağımı sürüyorum peşimden gelin kızlar

Delüm balkafam evet hep konuşuyoduk seninle
bak iğneler elimde kaldı iştekaydirigubbakcemile3
gitti paracıklarkaydirigubbakcemile3
olsun bebeğim gelsin de para pul önemli değil
Darısı senin başına inşallah delüm benim:CüvCüv:

Çok sağol arkadaşım.:asigim:
Yürüyüşe çıktın herhalde yine. Yetişemedin halaya..:teytey:
Nurcum dişi çektirdik ama yenisini yaptıramıycaz şimdi:roflol:
nasıl olsa diş arka taraftaydı. Önde falan olsaydı berbat olurdu valla:roflol:
Neyse artık 9 ay sonra yaptırırım köprüyü

tebrık ederım bende bugun ogrendim hamis oldugumu allahım tamamına erdırsın saglıkla kucagımıza lamayı nasıp etsın

Ben de seni tebrik ederim canım.
Demek artık aynı topikte yazışıcaz.
İnşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucağıma bebeklerimizi.:Saruboceq:

canim benim tekrara tbrler saglicakla kucagina alirsin ins

canım çok sevindim şimdi baslığı görünce , Allah kucağına almayıda nasip eylesin.
Herşeyde bir hayır vardir bak aşılamaya gerek kalmadan mucizen gerçeklesti

sevcancım ne kadar güzel bi haber canım bu yaaaa nasıl sevindimmmm yaşasın nn rabbim kucağına da almayı nasip etsin canım bizlere de dua et olurmuuuu

allah kucağına almayı nasip etsin ateş ölçme topiğinden tanıyorum seni inşallah allah kucağına almayı da nasip eder inşallah sağ salim:)))))))))) darısı tüm isteyenlerin başına:))))

Allahım tüm isteyenlere nasip etsin.
İnşallah sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım.

çooooook sevindim tatlım. bilmem beni hatırladınmı.. erkek infertilitesinde arada yazışıyoduk senle hani ben babaeski den
azönce tesadüfen gördüm inan çok sevindim.. allah sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin tatlım..:Saruboceq:

İğnelerii düşünme şimdiii .Hamişliğin tadını çıkarrrr.delikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…