Allahıma şükürler olsun HAMİLEYİM

sevcangoksel

Allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
6.096
14
41
Günaydın kızlarhihoyyyt
Dünden beri sevinçten ağlıyorum. senağlama
Allahım sonunda dualarımı kabul etti. :Saruboceq:
Bana mucizemi gönderdi.HAMİLEYİM. :CüvCüv:
O kadar mutluyum ki.hihoyyyt
Dün sabah öğrendik güzel haberi.Sabah erkenden kalktım ateşimi ölçtüm. 36,9 çıktı.:1shok: Yükselmişti.Hemen eşime çaktırmadan gidip test yaptım.İlk önce tek çizgi çıktı. Bıraktım yere.Sonra bi baktım çok silik ikinci çizgi belirdi. :1shok:
Hemen eşimin yanına gittim ağlayarak " galiba ben hamileyim" dedim.Eşim çok sakindi. İnanmadı bana.Testin tarihinin geçmiş olduğunu,bozuk olduğunu falan düşündük. O kadar alışmışız ki tek çizgi görmeye. :roflol:
Sonra çarşıya gidip başka test aldık.Eve gelip onu da yaptım.Onda ikinci çizgi daha çabuk çıktı. delikafadulden
Kahvaltı yapıp hemen hastaneye gittik.Kan tahlili için.Kan verdim. 1 saat hastanede bekledik sonucu almak için.
Labarotuardaki kız "size sevinçli bir haber veriyim mi,hamilesiniz" dedi. Sonuç 275,36 çıkmış.delikafadulden
Allahıma şükürler olsun bu günleri gösterdiği için. :Saruboceq:
Bu ay çürük dişimi çektirmiştim ve çok fazla antibiyotik içmiştim.Bebeğe bi zararı olmuş mudur diye sormak için doktoru aradı eşim.Hiçbişey olmaz demiş doktor.Umarım olmamıştır.İnşallah sağlıklı bi gebelik olur. :Saruboceq:

Allahım Erkek İnf.topiğindeki bütün arkadaşlarıma ve diğer arkadaşlarıma da nasip etsin.:Saruboceq: Bu sitedeki herkes anne olmayı hak ediyo bence.:CüvCüv:
Erkek İnfertilitesi topiğindeki arkadaşlarım sayesinde çok şey öğrendim.Onlarda haklarını helal etsinler bana.Onlar sayesinde ateş ölçümünü öğrendim,keçiboynuzu kürünü öğrendim, preseed diye bi kayganlaştırıcıyla tanıştım onlar sayesinde.

Geçen ay aşılama olucaktım.İğnelerimi almıştım buzdolabında bekliyolardı.:1shok:
Adetin 2.günü iğnelere başlamak için doktora gittik.Fakat doktorun yurt dışında önemli bi toplantısı çıktı ve aşılamayı bi dahaki ay yapıcaz dedi.:bbo:
O anda doktora çok kızmıştım. Ama şimdi düşünüyorum da iyi ki toplantısı çıkmış.Her şerhde bi hayır vardır.Buna çok inanıyorum. a.s
Aşılama için aldığım iğneler de elimde kaldı.:roflol:
:teytey::teytey::dance::sm_cool:

tebrikler canım allah tamamına erdirsinn... ateş bölümnden takip ediyodum seni sürekli.... umarın şimdi göbüşünc olan miniğini sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.. çok sevindim çokk

sevcannnnnnnn canim benim ayyyyy hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
cok sevindim arkadasim inan cani gonulden tebrik ederim :teytey::teytey::teytey:
Hayirli ugurlu olsun Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin
saglikli bir dokuz ay diliyorum

Tebrikler cnm.bende ateş topiğinden takip ediyodum seni.allah kucağına almayı nasip etsin.ne zamandan beri bebek istiyordunuz

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiiinnn...

sevcancım buradan da tebrik etmek istedim.nihayet bebişin yola çıktı.allah tamamına erdirsin.çok sevindim:dance::dance::sm_cool:

canım tekrar tebrikler rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah :Saruboceq:
göbüşündeki meleğede selamlar :CüvCüv:

hayırlı olsun canım allahım mutlulugunuzu daim etsin en kısa zamanda benim ve tüm isteyenlerin başına hayırlısıyla

tebrıklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
sevcanımmmm
heryerden tebrık ettım..burdanda edeyım..
rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsınnnn
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

asilama bolumunde yazi yazdim sana oku canim cok sevindimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm anlatamam rabbim gozlerinin ici hep gulsun boyleeeeeeee

hiiiiiiiiiiiiiiiii sevcancım canımmmmmmmmmmmm ayyyyyy inaanmıyorummm canım çok tebrik ederim.erkek inf.de beraber konuşmutuk drun hani yurt dışına gitti diye nasıl da üzülmüştünnn.ALLAHIMMM kucağına almayda nasip eder inşalllahhhhh o kadar mutlu oldumkiii anlatamam hepimize umut oldun arkadaşımmmmmmmmmmmmm çokkk tebrik ederimsenağlamavalla tutamıyorum kendimiiii çk sevindimmmm

sevcan canım çok tebrik ederim gözün aydın çok sevindim rabbim sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsin inşallah....

Sevcanımmmmmm DElÜmmmmmm kızz pamukk işe yaradıı anladın sen onukaydirigubbakcemile3Canım benim bu bir mucizeee hep dedim sanaa olsun aşılaman ertelendii hayırrr vardır bundaa dedimm ve doğruu çıktııı.Hepp diyordukk hatırlıyormusunnn.Bana ball hamile kalırsam bu iğneler ne olcak demiştinn.Bende sana k.kda birisine satarsın demiştimmm:roflol::roflol:Zırlama diyodum sana nannn bakk ALLAHIMM BÜYÜKKK.şÜKÜRLER OLSUNN sevcanımızzz hamişş HERKEZLERR DUYSUNN ohhhhhhh:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: TEBRİKLERR CANIMM ARKADAŞIMMM.RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH:hooray: :hooray:

tebrikler bitanemŞeniz
rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin:Saruboceq:

:teytey::teytey::teytey:

sevcan canimm tebrik ederim
cok sevindim saglicakla al yavrunu kollarina insallah
teker teker mucizeler geliyor cok guzel yaaa

tebrik ederim sevcancım çok sevindim senin adına aramızdan biri daha sıyrıldı bölelikle her geçen gün aramızdan biri daha terfi ediyor yaradanım kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…