Allahım bana da nasip etti buraya hamileyim yazmayi...

Trackeki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
1.629
0
Kızlar 13 0cak kan testine gitmiştim 10.2 çıkmıştı ama tam net değildi..Doktorum cuma günü tekrar kan testi istedi 2 ye katlanacakmı diye..

Sizlerin desteğiyle belkide hamile olan arkadaşlarımın duasıyla allahım bana da bu duyguyu yaşattı..Değerim yükselmiş çok ama çok mutluyum..:CüvCüv:

Rabbim inş. sizlere en yakın zamanda bu duyguyu yaşatır..Tüm kalbimle istiyorum.

Bana destek olan üzgüntümü paylaşan arkadaşlarım allah sizlerden razı olsun..

Meleğim benimle şuanda :dance::dance:

gözün aydın canım. allah sağlıkla kucağına almayı nasib eder inşallahhh...

tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin darısı bizlerin başına inşallah....

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunuu ..Darısı tüm evlat hasreti ile yanıp tutuşanlara inşallahh
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

senden bi haber var mı diye bakıyordum sürekli tebrikler canım bak hamile olabilirmiyim derken rabbim ummadığın zamanda sana bir melek nasip etti inşallah rahat güzel bi hamilelik geçirirsiin kendine dikkat et...

canım yazılarını hep takip ederdim şu son zamanlarda..inan çok sevindimm böyle hamileler çoğaldıkça bizede umut oluyo tatlım..Allah kucağınada almayı nasip etsin darısı bizim başımıza inşşşşşş...

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin yavrunuu ..Darısı tüm evlat hasreti ile yanıp tutuşanlara inşallahh
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canım teşekkürler..Darısı tüm isteyenlerin başına inş.:Saruboceq:

senden bi haber var mı diye bakıyordum sürekli tebrikler canım bak hamile olabilirmiyim derken rabbim ummadığın zamanda sana bir melek nasip etti inşallah rahat güzel bi hamilelik geçirirsiin kendine dikkat et...

Ayyy canım çok sağol..Aynen dediğin gibi acaba bende bi gün hamile olabilecekmiyim bende o duyguyu yaşayabilecekmiyim derken yüce allahım banada nasip etti...Güzel dileklerin için çok sağol arkadaşımŞeniz

tebrik ederim arkadaşım darısı tüm isteyenlerin başına sağlıcakla kucagına alırısn insallah meleğini

Tatlım çok teşekkürler bende hep hamilelik topiğinden hiç çıkmazdım hep dua ederdim..Allahım isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inş.Darısı en en en yakın zamanda başına inş. canım benim..

canimm saglikla kucaginada alirsin insallah,dualarini esirgeme bizden canim,insallah bizde birgün böyle haber veririz

tebrik ederim arkadaşım darısı tüm isteyenlerin başına sağlıcakla kucagına alırısn insallah meleğini

Canım sağol darısı tüm isteyenlerin başına inş.Meleğim annesini üzmedi ve benimle kaldı allaha çok şükür:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…