Allahım bana da nasip etti buraya hamileyim yazmayi...

tebriklerr canımm
sağlıklaa gelsinn kucağınaa
rabbimm bizlerede nasip etsin

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

canım tebrikler seni takip ediyodum ve senın kadar bende merak içinde bekliyodum senın kadar bızlerde cok mutluyuz allah bızlerede nasıp etsın bu ay benımde supelıydı cok umutluydum 10 gun gecmıştı ama olmadı.darısı basımıza saglıcakla kucagına alman dılegıyle

canım tebrikler seni takip ediyodum ve senın kadar bende merak içinde bekliyodum senın kadar bızlerde cok mutluyuz allah bızlerede nasıp etsın bu ay benımde supelıydı cok umutluydum 10 gun gecmıştı ama olmadı.darısı basımıza saglıcakla kucagına alman dılegıyle

Canım benim çok teşekkür ederim Yüce rabbim en yakın zamanda sanana nasip eder inş. çok güzel bir duyguymuş inan..İnş sende bu güzel duyguyu benden daha fazlasıyla yaşarsın..:Saruboceq:

Kızlar 13 0cak kan testine gitmiştim 10.2 çıkmıştı ama tam net değildi..Doktorum cuma günü tekrar kan testi istedi 2 ye katlanacakmı diye..

Sizlerin desteğiyle belkide hamile olan arkadaşlarımın duasıyla allahım bana da bu duyguyu yaşattı..Değerim yükselmiş çok ama çok mutluyum..:CüvCüv:

Rabbim inş. sizlere en yakın zamanda bu duyguyu yaşatır..Tüm kalbimle istiyorum.

Bana destek olan üzgüntümü paylaşan arkadaşlarım allah sizlerden razı olsun..

Meleğim benimle şuanda :dance::dance:

canım hayırlı olsun darısı biizm başımıza tedaviyle mi oldu bende tedavi görüyorum ama kısmet artık tek çare tüp bebek dediler hayırlısı artık ama çok üzülüyorum

canım hayırlı olsun darısı biizm başımıza tedaviyle mi oldu bende tedavi görüyorum ama kısmet artık tek çare tüp bebek dediler hayırlısı artık ama çok üzülüyorum

Allah razı olsun canım darısı en yakın zamanda senin başına inş.

Benim doğal yolla oldu tatlım yüce rabbim aratmadı ve dualarımızı kabul etti.
Senin için hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım dualarım seninle:Saruboceq:

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. Sende hamilesin artık sende biz hamile olmayı dört gözle bekleyenler için dua et olurmu canım. Tekrarda gözün aydın...

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah. Sende hamilesin artık sende biz hamile olmayı dört gözle bekleyenler için dua et olurmu canım. Tekrarda gözün aydın...

Çok teşekkür ederim canım yüce rabbim en tez zamanda sanada hamilelik nasip eder inş.kucağın boş kalmaz meleğine kavuşursun inş.

X