Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Ne kadar guzelbir hediye. SubhanAllah. Biz cok yeniyiz ama Rabbim bizede Allah Kulu olmayi kolaylastirsin. Bugun bende bir arkadasima anlattim:)
Allah razi olsun Muharrem Hocamizdan ve senden Rabia ablacim

Bu zikire başlamış ve düzenli yapan her kardeşim birer üveys'tir.Ondan şüphen olmasın.Arkadaşına öğretmişsin o da başlamış.Böylece 2. müjdeyi de almış oldun.
Nefsinin gösterilmesi,manevi öğretmen verilmesi, öteki alemin bileceği şeyler.bizim sana ancak duamız olur. Sende inşallah diğer kardeşler gibi nefsini görürsün.öğretmenin verilir.Sen de çok dua et. salavat ve tevhidlerini arttır canım.

Allahim ne kadar guzel bir lutuf Rabbimm kabul etsin. Ben birsey sormak istiyorum tevhidi ceken herkes uveysmidir. Uveyslik icin ne gerekli. Birde sukur namazi icin mazereti olanlar daha sonra kilabilirmi

Ablam benim sorumuda cevaplamissin burda Allah razi olsun. Rabbim nasip etsin..Allahin sevdigi kullarindan olalim insaAllah

Canimmm masallahh Ne guzell. Rabbim muavaffak etsin. Rabbim bizlerede nasip etsin insaAllah

Aklima takilan bir soru daha var. Zikri yaparken karanlik bi oda sessiz bi yer olmasi gerekiyor mu televizyon sesi oluyor. Ben tevhidi cekerken bazen sesini kapiyorum bazen acik oluyor. Bisileri eksik yapmaktan korkuyorum. Allahim kabul etsin insaAllah.

İlla sessiz ve karanlık olacak diye şart yok. imkanın neye elveriyorsa ona göre yaparsın.tv yi kısarsın olur biter. ama dizi izlerken de tevhid biraz hoş değil.

İlla sessiz ve karanlık olacak diye şart yok. imkanın neye elveriyorsa ona göre yaparsın.tv yi kısarsın olur biter. ama dizi izlerken de tevhid biraz hoş değil.
Abla ben sabah ve akşam namazında okuyorum tevhitlerimi cogalttim sadece bu şekil devam ediyorum

ben ruya konusunda biraz tereddut ediyorum kizlar
acikcasi bunun bilinc alti oldugu kanaatindeyim.
bir insana bugun bunu yap su olucak dersek onu ruyasinda gormesi olagan bi durumdur.
bilinc altina bu sekilde dusunce yollamiyorum.evet hergun okuyoruz fakat bunu yaradanin rizasi icin okuyoruz.
bir seyler gormek yada tirnaktaki sekil degisikligine sahit olmak icin okunmamali.bu biraz dusundurucu geldi bana.
okumalar konusunda tamamen hemfikirim cogunuzla.
yaziyi ilk gordugum gunden beri okumalara katilmaya calisiyorum.devamini rabbim nasip etsin.kabul etsin ins.

Bir gece ruyamda bir erkek gordum daha once hic gormedigim birisiydi sonra bir kadin sesi bana onun hayatini anlatti Abdulkadir Geylani hz mis , nasil bir bilinc alti bu , ve daha bir suru guzel ruyalar , insaallah sende tez vakitte gorursun o zaman bilinc alti mi konusuruz canim

Ben eminim rabbim sana bununla ilgili bi ruya yada aciklama yapacaktir, ara vermeden oku ama

Ben dün başladım yatana kadar devam ettim dün gece rüyamda 4 tane boğa ydı sanırım inekte olabilir. 4 tanede ağaç gördüm hayırdır inşllh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…