Allah Sizin Üzerinizde Ne Sıkıntı Varsa Alır?

Evet çok güzel Rabbim kabul etsin.anladığım zikir ve tesbih çekmede hiçbir sakınca yok sadece Anladığım dünyevi bir dilek için belli Sayıda dua etmek sakıncalı.kısmetse zaten olur kısmet değilse de zaten onun üzerinde Israr etmenin bir anlamı yok.saydıkların Arasında tek rabli Hebli minessalihin Kafamı karıştırdı.ben de çekiyorum biliyorsun.hayırlı evlat istiyoruz ama sonuçta bu da dünyevi

Doğru mu anlamışım Rabia2015 Rabia2015
Yok canım ben asla vazgeçmem
Rabbi hebli mines salihin duasından.
Hz. İbrahim Peygamberimiz hz. Zekeriya Peygamberimiz
Rabbimizden çocuk istemedimi.
Bende istiyorum hz. İbrahim Peygamberimizin ettiği gibi dua ediyorum.

Hz. Musa kıssa sı vardı hatırlıyormusun

Hz. Musa peygamberin zamanında bir aile varmış çocukları olmuyormuş ve Hz. MUsaya gelerek rabbime bizim adımıza yalvarıp sorarmısın demişler Hz. Musa Yüce Allaha sormuş ve Mevlam çocuklarının olmayacağını bildirmiş ve bunu gelip aileye söylemiş aradan uzun zaman geçmiş ve bu aileyi tekrar görmüş Hz. Musa ve yanlarında küçük bir çocukda varmış gitmiş sormuş o ailenin çocukları olmuş Hz. Musa çok şaşırmış ve Mevlaya sormuş: çocukları olmıcak diyordun Allahım diye, Mevlamızdan cevap olarak şu yanıt gelmiş; onlardan benden ne dualarını ne de ümitlerini eksik etmediler bende çok istedikleri evlatlarını onlara verdim demiş

Tabiki dua da ısrarcı olacaz
Bir, iki dua edip aman olmuyo hayırlısı buymuş diyip
Allah tan ümit kesilir mi dua terkedilirmi.

Rabbim den hayırlı imanlı sağlıklı salih saliha takva sahibi evlatlar istiyorum isteyecemde.

Rabbime layık kul Peygamberimize layık ümmet olarak yetiştirebileceğimiz evlatlar nasip etsin Rabbim bizlere Aminnnnnn

Nasil ve nereden baslayacagimi bilmiyorum
Arayislarim yillar oncesi ne dayaniyor ama
Cevaplarimi burada buldummm
Rabbim herkese bu yolada olan herkese yasatsin.
Daha yeni basladim 2 gunumde ogretmenim verildi sidik muhurum varmis ama farkinda degildim.gozleerimin onunde yasadigim beyaz isiklar bunlar biryolmus meger ruyami yorumlatan yorumlayan rabia ablam da kabul olmus duam diyorum.
Abbdurrahman gazi hz ilk ogretmenin ve diger yasayacaklarimi bir an evvel yasamayi istiyorum.icime kalbime ayri bir dunya geldi rabbim herkese nasip etsin.

KUTSAL TOPRAKLARDAN VERİLEN İLK MÜJDE!
Bütün üveyslere, Peygamber efendimiz Hz.Muhammed Mustafa s.a.v efendimiz huzurunda umre yaptırıldı.Her birimizin kabul edilmiş bir umremiz var. Hem de şanlı Peygamberimizle birlikte.Hepimiz orda görüldük.beyaz kıyafetler içinde .ve üzerimize nurlar yağdırıldı. Bu yaşananlar rüyada falan değil,uyanıkken yaşatıldı. Hepimiz 2 rekat şükür namazı kılalım inşallah.
Bunu yaşayan hocam.Bu akşam ağlayarak bizlerle paylaştı. Ses kaydını daha sonra paylaşım yapıcam inşallah.

Daha yeni basladim 2 gunumde ogretmenim verildi sidik muhurum varmis ama farkinda degildim.gozleerimin onunde yasadigim beyaz isiklar bunlar biryolmus meger ruyami yorumlatan yorumlayan rabia ablam da kabul olmus duam diyorum.
Abbdurrahman gazi hz ilk ogretmenin ve diger yasayacaklarimi bir an evvel yasamayi istiyorum.icime kalbime ayri bir dunya geldi rabbim herkese nasip etsin.
hayırlı olsu ne güzel

ALLAHIN VE RESULUNUN SELAM VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN
BU AKŞAM KUTSAL TOPRAKLARDAN BİZLERE MÜJDE VAR.
HEPİMİZ HEYECANLA BEKLİYORUZ..
BANA ULAŞIR ULAŞMAZ BURADAN SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM.
ALLAHIM HEPİMİZİ HAYIRLARA KAVUŞTURSUN.
Ablacim heyecanla bekliyorum
Allahın ve Resulunun selam ve bereketi üzerinize olsun can kardeşlerim.

Sizlere bu hafta içinde gördüğüm bir Salih rüyamı paylaşmak istiyorum .

Gökyüzünde çok güzel bir ay ve bulutlar var bulutların arasından masmavi bir alan açılıyor ay oraya geliyor. Ama o kadar güzel bir ay ki. İçimdeki mutluluğu tarif edemem kalbim içime sığmıyor sevincime ayaklarım yerden kesiliyor sanki.

Gökyüzün de hiç yıldız yok bulutlar var sadece. Gökyüzüne bakmaya doyamıyorum. Bulutların arasından binlerce yıldız çıkıyor gökyüzünde üstümde dans edercesine dolaşıyor. Seyretmeye doyamıyorum.

Sonra yıldızların çıktığı yerden bulutların arasından binlerce güvercin onlarda üstümde dolaşıyor dans eder gibi. Birazı omuzlarıma üstüme önüme konuyor. Sonra bulutlar hızla çarpışıyor gökyüzünde bir göletcik oluşuyor, oradan üzerime su damlaları akıyor mutluluktan uçuyorum

Gök yüzün de ay gibi yuvarlak içinde.” kırmızı, yeşil, mavi, beyaz daireler görüyorum hayran hayran seyrediyorum. Uyanmak istemedim rüyadan o kadar güzeldi ki.

Rüyamda gördüğüm ay Peygamber efendimizi temsil ediyor o gül kokulu bütün alamlerin sultanı kendisine okuduğum salavatlardan duyduğu memnuniyetini sevgilerini göstermiş bana.
Binlerce Yıldız bulutların arasından çıkıp üstümde süzüldü dans etti.

Yıldızlar Sahabeleri temsil ediyor onlar sevgilerini sunmuşlar.
Kuşlar yıldızların çıktığı yerden bulutların arasından çıkıp üstümde dans edercesine dolaşmışlardı. Bir kısmı omzuma önüme konmuştu.
Kuşlarda meleklermiş onlar sevgilerini sunmuşlar
Gökte oluşan gölcukten yağan su damlaları Rahmetmiş.

Gökyüzünde gördüğüm renkler dualarımı yaparken hediyelerimi gönderdiğim evliyaların sevgisini ifade ediyormuş
Okuduklarımızdan duydukları memnuniyetlerini göstermişler bana.
Allah sizlere de nasip etsin amin.
Amin amin inşallah bizede banada nasip olsun

2. Gunde ofretmenin verildi. Ne mutlu sana elhamdulillah

KUTSAL TOPRAKLARDAN VERİLEN İKİNCİ MÜJDE!
Veyselkarane zikrini öğrendikten sonra tanıdığı başka birine öğreten kardeşlerim. Tevhid öğrettiğiniz her 1 kişi 1000 kişi sayılacak. ve sizler Sabikunlardan sayılacaksınız.
bende simdi bi arkadima anlattim :) tesadufe bak

Bütün üveyslere, Peygamber efendimiz Hz.Muhammed Mustafa s.a.v efendimiz huzurunda umre yaptırıldı.Her birimizin kabul edilmiş bir umremiz var. Hem de şanlı Peygamberimizle birlikte.Hepimiz orda görüldük.beyaz kıyafetler içinde .ve üzerimize nurlar yağdırıldı. Bu yaşananlar rüyada falan değil,uyanıkken yaşatıldı. Hepimiz 2 rekat şükür namazı kılalım inşallah.
Bunu yaşayan hocam.Bu akşam ağlayarak bizlerle paylaştı. Ses kaydını daha sonra paylaşım yapıcam inşallah.
Allahim hamdolsun ne guzel bi haber bu. Ses kaydini heycanla bekliyorum

Mübarek olsun insallah...

Yok canım ben asla vazgeçmem
Rabbi hebli mines salihin duasından.
Hz. İbrahim Peygamberimiz hz. Zekeriya Peygamberimiz
Rabbimizden çocuk istemedimi.
Bende istiyorum hz. İbrahim Peygamberimizin ettiği gibi dua ediyorum.

Hz. Musa kıssa sı vardı hatırlıyormusun

Hz. Musa peygamberin zamanında bir aile varmış çocukları olmuyormuş ve Hz. MUsaya gelerek rabbime bizim adımıza yalvarıp sorarmısın demişler Hz. Musa Yüce Allaha sormuş ve Mevlam çocuklarının olmayacağını bildirmiş ve bunu gelip aileye söylemiş aradan uzun zaman geçmiş ve bu aileyi tekrar görmüş Hz. Musa ve yanlarında küçük bir çocukda varmış gitmiş sormuş o ailenin çocukları olmuş Hz. Musa çok şaşırmış ve Mevlaya sormuş: çocukları olmıcak diyordun Allahım diye, Mevlamızdan cevap olarak şu yanıt gelmiş; onlardan benden ne dualarını ne de ümitlerini eksik etmediler bende çok istedikleri evlatlarını onlara verdim demiş

Tabiki dua da ısrarcı olacaz
Bir, iki dua edip aman olmuyo hayırlısı buymuş diyip
Allah tan ümit kesilir mi dua terkedilirmi.

Rabbim den hayırlı imanlı sağlıklı salih saliha takva sahibi evlatlar istiyorum isteyecemde.

Rabbime layık kul Peygamberimize layık ümmet olarak yetiştirebileceğimiz evlatlar nasip etsin Rabbim bizlere Aminnnnnn
Amin canım benim amin diyorum Duana... çok duygulandirdin beni benim duamda kalbimde seninle ben rabbime çokça dua ediyorum senin içinde allahim hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar (burada sizleri anarak )tüm isteyenlere nasip olsun allahim kimsenin kucağını boş bırakmasın (tamda buarada telsfem28 veson ve kendimide anarak tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin diyorum allahim kabul etsin inşallah başkasının duası kabul olur diye sizlerden vazgecemiyorum isimde acil olsa duasiz namazını birakamiyorum inanıyorum ki mucizen hayirlisiyla kucağına nasip olacak allahim hayırlı kılsın

Rabbime sonsuz kere hamdolsun

KUTSAL TOPRAKLARDAN VERİLEN İKİNCİ MÜJDE!
Veyselkarane zikrini öğrendikten sonra tanıdığı başka birine öğreten kardeşlerim. Tevhid öğrettiğiniz her 1 kişi 1000 kişi sayılacak. ve sizler Sabikunlardan sayılacaksınız.
Rabiam allah senden ve muharrem hocamdan sonsuz kere razi olsun canim benim

Amin canım benim amin diyorum Duana... çok duygulandirdin beni benim duamda kalbimde seninle ben rabbime çokça dua ediyorum senin içinde allahim hayirlisiyla sağlığıyla imanlı güzel huylu evlatlar (burada sizleri anarak )tüm isteyenlere nasip olsun allahim kimsenin kucağını boş bırakmasın (tamda buarada telsfem28 veson ve kendimide anarak tüm isteyenlere tekrar tekrar nasip etsin diyorum allahim kabul etsin inşallah başkasının duası kabul olur diye sizlerden vazgecemiyorum isimde acil olsa duasiz namazını birakamiyorum inanıyorum ki mucizen hayirlisiyla kucağına nasip olacak allahim hayırlı kılsın
Aminn ablam Allah razı olsun
Bende inanıyorum kızının istihare namazı gerçek olacak inşallah
Sana güzel müjde verecem Allah ın izniyle en kısa zamanda. . Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Ablacim Allah razı olsun allahima şükürler olsun ışık oldunuz ben pazartesi günüydü iki rekat namaz kılıp kabeye ulasayim allahim nasipet diyerek ağlayarak dua etmiştim şuan ben zikirleri okuyorum henüz nefsini ve manevi öğretmenimi göremedim şuan ben Üveys sem banada nasip olmusmudur birde ikinci mujdenizde başkasına vesile olmak diye bahsediyor arkadaşım başladı okumak isteyenlerde var paylastim inşallah da nasip olsun okumak .... allahimdan nefsimi ve manevi ogretmenimi goreyim diye bugecede dua edecegim sizde bana yardimci olun nefsimi ve öğretmenimi görmek için duanizi bekliyorum böyle güzel gecede allahim banada yasatsin inşallah

Aminn ablam Allah razı olsun
Bende inanıyorum kızının istihare namazı gerçek olacak inşallah
Sana güzel müjde verecem Allah ın izniyle en kısa zamanda. . Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
Amin inşallah gönul muradın nasip olsun güzel haberlerini bekliyorum

X