Allah Rızası için Yardım Edin Nolurr :'(

hamerivet

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
6
0
arkadaslar cok zor durumdayım gercekten ne yapacagımı bilmiorum ilk hamileligim ve iki aylık ama son bir aydır yasamadıgım seyleri yasamaya basladım hayatımda. kaynanam cok baskı yapıyor dayanamıyorum artık. aynı evde oturuyoruz onlarla. maddi durumumuz olmadıgı için ayrı eve cıkamıyoruz ama her allahın günü hiç bir sucum olmadığı halde olup olmadık seylerden dolayı odamın kapısının önüne gelerek laf sokuyor cok cnm acıyor hamilelikten dolayı kafam yastıktan kalkmıyor mide bulantm ve halsizliğim cok fazla. bugüne kadar hiç sesimi cıkartmadm ama artk dayanamıorum esimde hak veriyor bana ama yapacak birsey yok durumumuz cok kötü cıkamıyoruz ayrı eve ucuz ev kiraları da var fakat eve cksak esya yok ne yapacagımızı bilmiyorum. eskiden böle degildi hiç bişey allah da sahidim ki laf sokacagı hiç bişey yapmıorum.her gün esim eve gelince kavga cıkartıor kavgasız gün gecmiyor artık. faturalarmz ödenmedgi icin esimle bnm hattm kapandi eşim calısırken nslsn die arayamıyor annemden ara dior ama annesi telefonu kapatıyor ve olup olmadk bahabeler bulup telefonu vermiyor bende almıyorum artık ama ne yapacagımı sasırdım kendi annm ve bbmla knsmama karısıor hal hatr sormak suc mu onlar arıo aranmz baska eve gldn sen artık dio neden masum insanlar hep acı ceker severek evlendim ve esimin asker yolunu bekledm askerden gelince evlendk daha önce hc böle degillerdi evlennce hersey degsti. cok uzattm biliorum. hiçbir yardım yapmasanız bile yapamasanız bile allah rizası icin bi dua edin yeter gercekten durumumuz cok kötü hacizlik duruma da düstük dayanacak gücüm kalmadı artık :'(

ben olsam bı mınder bı kanepe atar yenı eve tasınırım cnm.hersey zamanla olur.senden ve bebeğınden dahamı onemlı eşya.hemen eşinle konuş bı ev bulun.hamılelık strese gelmez.yemişim eşyayı ya zamanla halledersınız yavas yavas

dogru diosun eşyaya hiç gerek yok ama elde avucta yok tasınsak nsl kira ödeyecegiz ki köyde evleri var kaynanamgilin inat ediyor gitmiyor köye ben yasayamam orada diyor dogdugu yer halbuki orası bi insan geldigi yeri bilmesi lazım onlar gitse biz daha rahat edecegiz 2 kişinin ihtiyacı ile 6 kişinin aynı olmaz ki ama anlamıyorlar

eşin çalışmıyor mu...evlenırken anasına babsınamı guvendı. asgarı ucretle ailesını gecındıren çok ınsnalar var.yapma huzurundan onemlımı.tek gözde olsa bul bı ev çok bebğinden onemlı degıl

çalısıyor allaha sükür işi var fakat borçlarda gırtlaga dayandı :'( ben de calısıyordum 1 ay calısabildim sadece esim izin vermiyordu ikna etmstm biran önce toplayalm die ama hamile olunca biraktm. bebegmz olmasını ck istiyorduk zor buldk kaybetmeyelm bebegmzdn önmli degil dedik. kistlerim cıktı gebelikle birlikte ve su an büyüyor kücülmeze amelyt diyorlar inşallah kücülür Allah ım yardıma ihtiyacı olan herkesn yardımcısı olsun inşallah

Allah yardımcınız olsun, ama anlamıyorum neden ayaklarınız üzhrinde durmadan, kv yanına taşınıp
Birde bebek yapıyorsunuz.
Bir sene geç evlenseniz de şunları yaşamasınız.
Yada ikinizde çalışsanızda önce evinizi kursanız , sonra bebek yapsanız.
Şu yaşadıklarınız reva mı size
Bir müddet ailenizin yanında kalabilseniz keşke , eşiniz götürüp bırakmaz mı
Daha önce böyle değildi demişsiniz , hamile kalınca mı sapıttılar bunlar.
Ayrıca evini size ırakıp gitmesini beklemeyin, hakkınızda yok buna.
Eşinizle alın karşınıza konuşun neden böyle yapıyorsunuz diye
Gerekiyorsa inceldiği yerden kopsun , bunları yaşamaktan iyidir

benımde kıstım vardı hamılelığımde sonra kayboldu.uzulme gecer
ama mutlaka evı taşıyın derım

karsımıza alıp konusmayı denedik ama olmadı kaynvldm devamlı bagırıp olup olmadık yerden bahaneler bularak suclama pesinde devamlı. daha önce kapıcılık yapmıs kayınbbm sonra isten cıkrdlr elk su ev kirası o zmn yoktu rahattılar. olup olmadık seyde iki senedr borçluyuz diyor sanki borcun icine ben soktum. para olmadıgı icin dugun dahi yapmadılar ki düğün masrafı olsa. iki sene önce ev kiraları yoktu elk su yoktu smdi 600 milyn kira elek su cabasıı ben calısmaya yeni baslamıstım 1 ay snra hamile oldugumu ögrendm o yzden bıraktm fkt simdi tekrar işe girmek istiyorum is arıyoruz allahım korur elbette. inş düşer kistlerim senin gibi kardesim

canim ayni benim yasadimi yasamisin bnim kaynanamda oyle bende yeni ayri eve yeni ciktim kavga etim kendimi ezdirtmedim ezdirtme kendini esim benim azima hic bakmadi hamileyken annesinin azina bakti da beni dovdu disimi kirdi ama yenilmedim esimi elimin avcuma aldim ben ne dersem o oluyor allahim seninde yuzunu guldursun insallah rabim yardim etsin insanllah.

Diğer 6 kişiden çalışan yok mu hem onlar köye gitse 600 kirayı nasil ödeyeceksiniz

Bende senin gibi seyler yasadim.ustellik ben ve ailem cok acik onlar ise carsafli bir aileydiii.bende asker yolubekledim .cocugumla.ama sunu yap .kusme.onlar nederse desin sen onlari guleryuzle karsila.deki rabbimbeni siniyor.ben hic kusmedim.guleryuzlu durdum.ve halen kayinpederim der ki en sevdigim huyun kusmemen.ve namazlarimda allahtan ne istediysem oldu...pazara gidemiyorduk.hamileyken bir simit bile alamadik...dahaneler nelerrr....ve simdi iki katli artidubleks evim arabam.zevkle dosenmis birevim.beni cok sevdiklerine inandigim kaynanam ve kayinpederim var.ve gorumcem birinedemiski her sey bir yana ona cok yaptim diyen bir gorumcem var...ins.seninde olur.

Yuce Rabbim yardimcin olsun ama arkadaslara katiliyorum hayatin boyunca ne ezeceksin birini ne de kendini ezdireceksin susmak erdemdir elbette ama haksiZliklar karsisinda degil..bunu unutma.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kusura bakmayın bunu anlayamıyorum esın calısıyo işte en kotu asgarı ucret oda yetıo kıt kanaat yanı yatırım fılan yapamazsın ama yıyecegını alır uygunundan esyalarını tamamlarsın abartıyosunuz esın senın yanında olsa alır cıkarır senı eve allah yardımcın olsun bu durum daha kotu ne olursa olsun esı yanında olck bı ınsanın yoksa nıce sorunlar cıkar

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…