Allah rızası için çok önemli yardım edin....

en dogrusunu yaparsin bacim ondan adam olmaz o anadanda ana olmaz sen daha iyilerine layiksinn omrunun boyle dayakciyla gectini dusun allah buyuktur bise biliyorki o melek bebek dogamamis gercekten uzulmen icin demiyorum ama buda isaret sanki

okurken ben fenalaştım canım sen bunlara nasıl dayandın. sana tavsiyem ortada çocuk falan yokken hemen ailenin yanına dön. sonuçta seni geri çevirecek halleri yok. anne baba evladına dayanamaz sahip çıkarlar. eşin normal bir insan gibi davranmıyor daha nişanlılık dönemin kendini belli etmiş

çooook doğru bir karar verdin....

lütfen kararında ısrarcı ol....çünkü seni kandırmak için elinden geleni yapacaktır..unutma sen değerlisin..ve bu hayat sana verilmiş bir hediye...onu güzel insanlarla paylaş... sevgiler

Ne yüzle dönerim diye sakın düşünmeyin...Aileniz her koşulda sizin yanınızda olacaktır eminim... Şimdi ailenize anlatmazsanız olanları ileride öğrendiklerinde daha kötü olabilir...Allah yardımcınız olsun...

veya ayrilamam diyorsan babanin evine git gozunu korkutt ama bencee kararin kesin olsun dedigim gibi ayni seyi bende yasadim bu yuzdn boyle konusuyorum

canım okurken inanamadım kasıklarıma ağrı girdi..
sana annemin örneğini vereyim..
babam evlenir evlenmez annemi aldatmaya ilk günden dövmeye başlamış ,
annem hep düzelir umudu ile 1. çocuk, 2.çocuk, 3.çocuk
babam dahada dahada yoldan çıkmış.. olan annemin 22 senelik emeğine oldu....
şuan 3 çocukla anneanne ewindeyiz ve o kadar zor ki...
annem için en büyük destekleri çocukları ama kolay değil dul başına 3 çocuk 3 ayrı dert..
o kadar vicdansız bi eşe sahipsin ki .. yolda kanadı kırılan bi kuş görmüştüm.. bu beni mahvetmeye yetti
çocuğu karnında ölüyo basitmi bu kadar ??
annem de sen gibi kendim gittim kendim cekmeliyim..... ASLA YAPMA ... zaten altlı üslü oturman hata.... kaynanan çok fena cünkü...
ve sana el kaldırması ahhh ahhhh müdem ağrıo üzüntüden....
hiç durma çocuğun yok dön ailenin evine....
annenlerle insan gibi konuşursan git kocanı çek demez acırlar !!!!
eşin deliye dönüp gelip yalvardığında ayrı eve cıkarsak ancak öyle gelirim de
biliyorum başkasına konuşmak kolay
ama sana en mantıklısını söylüyorum
devamlı dayak yiyorsun
sana sevdiğine asıl kıyabiliyo ???
yapma ütfen... lütfen

Bunlar tahammül edilecek şeyler değil çok sabırlısınız
ben olsam bi dakika duramazdım heralde
siz de artık durmayın bence
yazdıklarınıza göre katlanılamaz bir aile içindesiniz
kendinizi kurtarın bir an önce

ahh be canım 6 aylık evlisin ve bunları yaşıyosun çok üzüldüm gerçekten.millet aynı evde yaşarken mutsuz sen bi de aynı evde bile değilsin bu kadar acı çekiyosun.Allah sabır versin yardım etsin sana.bi an eşimi düşündüm de ne kadar şanslıyım dedim.eşim bana ne kadar kıymetli olduğumu her an hissettirir ve asla ailesine beni ezdirmez laf söyletmez kaldı ki kayınvalidemler de bu tip davranışlar göstericek insanlar değil çok şükür...

okurken bile tüğlerim ürperdi arkadaşım çok vahşice davranmış esin sana psikolojisimi bozuk evlilik terapistine falan gitseniz

öncelikle Allah yardımcın olsun
ya rest çekip eşine evini ayırmayı teklif edeceksin kaynanalardan uzaklaşıp kendi halinize kalacaksınız bunu kabul etmezse eşin boşanacaksın bence başka çare yok bütün bi aileyi yanına alamazsın onlar hep karşında olacak yarın çocuğun olunca nolacak daha da ezecekler çocuğunu da sana karşı doldurmaya çalışacaklardır
ailen ne söylerse ne yaparsa yapsın hep senin iyiliğin içindir bunu unutma tamam çok büyük hata yaptım dersin baban bağrına basar seni Allah korusun o dayak yediğin gün ölebilirdin de hiç kimse senin hayatından daha değerli değil bırak çek git Allah onları bildiği gibi yapsın

off bu ne yaa?? sizi dövmesine nasıl katlanıyorsunuz? Allah düşmanımın başına vermesin. Beni dövüp gebertecek ve ben o adama kocam diyeceğim. Büyük konuşmayayım ama o adam ve ailesinin yanında eziyet çekeceğime kendi ailemin yanında sürünmeye razı olurdum. Böyle insanlara prim vermeyin lütfen kendi kıymetinizi bilin ve derhal o adamdan boşanın.Siz daha 6 aylık evlisiniz, cicim ayları olması gerekirken dayak ve eziyet, yazık...

eşinizi ne yapın ne edin uzak bir yerde oturmak icin ikna edin.. sizde bu arada ikiyüzlü davranın ama eşinizinde beynıne girin..kadınlıgınızı mı kullnaırsınız naparsınız bilmiyorum ama eşinizin beynine nüfus edin.. o aileden uzaklasın bir an önce.. yoksa boşanın.. kürtajla dalga gecen insanlardan insanlık beklemem ben.. Allah ıslah etsin diyorum ayrıcada.. insan degil bunlar bence.

6. aydönümümüzü düşündüm de; Allahım sen mukayyet ol arkadaşımıza; neler yaşatıyorlar sana yaa!!
kimse kimsenin en değerlisi evladını eziyet etmek için almaz; alamaz!
sen de buna müsaade etme!
çoluk yok çocuk yok yol yakınken dön;
saygı ve sevgi yoksa aşk dediğin söner gider; sen de aşkınla beraber sönüp gitmeden ayrıl arkadaşım...
eşin seni hem ezdiriyor hem eziyor; yazık değil mi sana?
bu hayatın her anı senin için değerli; senin hayatını çalmalarına izin verme!
her türlü destek için ailen yanında olacaktır emin ol! her türlü psikolojik destek için de yakınlarımla görüştürebilirim özelden yazman yeterli!
karoldum ya; Allah ıslah etsin onları!

Çok zor şeyler yaşamışsın geçmiş olsun. Bence ailen ne olursa olsun sana sahip çıkar.
Çekme bu insanları hepsi birbirinden beter, biran önce kurtul bence.

Son düzenleme:
Baştan sona okudum,içim acıdı.
Bende 6 aylık evliyim kendimi yerine koyup empati yaptımda,
sanırım bu kadar dayanamazdım.
Sen gereksiz yere çok sabır göstermişsin.
Değer mi arkadaşım?
kimin için?ne için bu fedakarlıklar?
Senin iyilik dediklerin zaten adamın yapması gereken şeylerin binde biri!!!
Lutfetmiyor yani!
Durum çok ciddi bir kere şiddet görüyorsun,aşağılanıyorsun,hakaret duyup manevi işkenceye uğruyorsun.
sadece eş değil bir de ailesinin çirkinliklerine maruz kalıyorsun.
Eğer tüm bunlara rağmen içinde hala öfke yoksa bi anormallik var bu durumda.
Ben olsam arkama bile bakmadan uzaklaşırdım o evden.
Ama o hayatı sen yaşıyorsun,ne nedir en iyi sen biliyorsun.
Senin adına ahkam kesmek istemem.
Ailene sığın,seni onlar kadar kimse sevip sahiplenemez.
Eşin bu yaptıklarının bedelini iki ağlayıp zırlayarak ödeyemez.
Psikolojik sorunları da varsa tedavi görecek.
Kimsenin kızı üzerinde güç gösterisinde bulunamaz.
Bırak tatlım ya,hayata bir kere geliyorsun.
üç beş çapulcunun kahrını çekmek için yaşamıyorsun.
Hem ne demek ölmek istemek.
Bu kadar ucuz mu insan hayatı.
Senin onlardan daha kıymetli sorumlulukların var,aileni düşün.
Bebeğini kaybettiğin için çok üzüldüm ama,
Allah'ım böylesini uygun görmüş.
Bebek sahibi olmayı haketmeyen bir adamla aile olamazdın.
Sana bol şans diliyorum.
Dilerim bu kararından dönmezsin.

Canım sen, Allah rızası için, tekrar hamile falan kalma. O çocuk ne olur? Yaparsan tüm vebali senin olur. Bu yaşadıklarından ders almadığın için pişman olursun. Bu insanlar tarafından işkence görmeyi, aşağılanmayı kabulleniyorsun da ailenin iki günlük sitemini mi sorun ediyorsun. Çekeceksen ailenden çek. Kaç git ailenin yanına, unutulur,biter. Dünyada iyi adamlar da var. Onlardan biriyle karşılaşırsın. Yoksa çocuğun olursa hiç kurtulamazsın. Çocuğunu alamakla bile tehdit ederler, ya da köle olmayı kabul edersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…