Allah rızası için çok önemli yardım edin....

Hayata birkere geliyruz bence kendi yoluna git şlk zamanl bunları yapan şlerde çok şey yapar bird eçocuugn olursa hiç çıkkazsın işin içinden huzur çok önemli kendi sağlıındasn olursun kimse sana bakmaz...

eşimin beni dövmesini destekelmiyorum ve acizlik hastalık olarak görüyorum.ama onu bu hale sokan ailesi.

ne zaman bensiz yukarı çıksa suratı 5 karış aşağı iner.ve tartışırız.

kaynanam insan olamaz o insan görünümlü şeytan bi anda eşimi etkiliyor ve eşimin bana olan duyguları donlaşıyor.

asla eşimin bu yaptığını savunmuyorum ama benim için yaptıkları...!

ramazanda 1 ay boyunca yemek yapamadım.sahura bile kalkamadım.

inanın yüzünü karaltmadan 1 ay boyunca sahurluğumu yatağıma,iftarlığımı da soframa hazırladı.
gece yarısı bi çubuk kraker için köpeklerin hezimetine uğradı canım çektiği için.
annemlere gitmek isterdim hiç yüzünü ekşiltmez kendisi bırakırdı(ki ailemle yürüyerek aram 15 dakika)

haa annesinin dolduruşuna gelip beni dövmesi kesinlikle affedilemez....!

ama yaptığı iyilikler...!

Yatagina yemek getirsin,kraker alsin ama öldüresiye dövsün öylemi ne önemi varki yaptiklarinin o zaman...

sen onun iyiliklerini düsünecegine bence kendini düsünmelisin bir daha dövmeyecegi garantimi?

sen bunlari haketmek icin naptin peki?

Bir daha böyle bisey oldugunda napicaksin belki buraya derdini yazmana bile firsatin olmayacak...

Esin iyi bi insan olsaydi kendi tarafi yüzünden sana bunlari yasatmazdi,birakalim lütfen yok anasinin etkisinde yok öbürünün etkisinde laflarini.hem dövmüs bide kaynananlarin nasihatlerini dinletmis yine ses cikarmamis bu adam ne iyiliginden bahsediyorsun yapma lütfen ya...

laale bencede biraz tepkili yazmissin belki isi vardir belki biyere gidecek 24 saat pc basinda olamazya

laale bencede biraz tepkili yazmissin belki isi vardir belki biyere gidecek 24 saat pc basinda olamazya

aynen yaa tebrik ediyorum seni..belki şuan eşi geldi yada gelmek üzere..arkadaşımız olmasada biz onun için bi kaç yorum yapamicakmıyız burda elimiz klavyeye yapışcak değil ya kız zaten dertli terslemek nie?

aynen yaa tebrik ediyorum seni..belki şuan eşi geldi yada gelmek üzere..arkadaşımız olmasada biz onun için bi kaç yorum yapamicakmıyız burda elimiz klavyeye yapışcak değil ya kız zaten dertli terslemek nie?

oyle ama canim destege ihtiyaci var terslenmeye degil demi

bence bir insanın başına ne geliyorsa kendinden geliyor...bugün kaynananların yanından gitsen...yarın eşin seni dövmek için başka bahaneler bulacak..yok çorba sıcak, yok bu niye eğri, niye kaşının üstünde gözün var gibi....

ya bi kere insanda karekter denilen bi unsur olucak..eşinin birisinin etkisi altında kalması onun tamamen kişiliğinin zayıf olduğunu gösterir...
büyük konuşmıyim ama eşim ne ablası ne kardeşi ne de babası yüzünden bana vurması mümkün dahi değil..heleki bide bunu onların yanında yapıcak..olması imkansız bişi...ama şuda var anlaşömazlıklar olabilir aileler yüzünden tartışabilirsiniz ama bunu ailesinin yanında yapması hiç hoş değil..
eşim her zmaan şunu der..sen aileme karşı saygını esirgeme gerisini bana bırak..sağolsunlar onlarda beni düşünür severler ama eşim hiç bir zman hakıs yere beni suçlayıp kimseye ezdirmez..olması gerekende bu bence

Konu Bilgileri
Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (9 üye ve 4 ziyaretçi)
metuka fecstasy yasmi_n morcivert KubraBetul yelent reyhan61 elif444 mihri85

okudum; okudukça kahroldum nasıl bir anne baba evladının mutluluğundan önce kendi egosunu düşünür!
çok üzüldüm yaşadıklarına ama sadece üzülmek istemiyorum; elimizden birşey gelmeli;
kayınvaliden bu yaştan sonra keşke oğlunun mutluluğuyla mutlu olabilse ama onu değiştirmektense sevdiğin adamla şartlarınızı değiştirmeniz daha kolay gibi.
yazdıklarına bakınca zaten oldukça hoşgörülü davrandığını anlıyorum; ailesi sığ bir zihniyetle gelin düşmanı olabilir ve kendilerine kötü davrandığını hayal edebilir ama eşin de ailesine karşı hatalı davrandığını mı düşünüyor?
ayrı eve çıkmanız mümkün değil mi?

okuyunca çok üzüldüm gerçekten inanamadım bence ailenize söyleyin ya kadın dövmekte ne oluyor bizde kayınvalidemlerle altlıüstlüyüz hiç inmem ben çok nadir inerim baştan koydum tavrımı senin durumun çok zor ama eşin iyi olsa bunların hiç biri olmaz iyi derken sana sahip çıksa

çık kaynanın karşına ağzına geleni say
seninde kızın var senin kızının başına bunlar gelse neyapardın bu dünya etme bulma dünyasıdır de
çekilmez çünkü bu eziyet
boşanmayı düşünmüyorsanda en azından ailen olmasa bile amca yada dayı birine söyle
destek çıkarlar sana en azından arkanda birilerinin olduğunu düşünürler

eğer ümidin varsa birşeylerin düzeleceğine sabret derim.ama sırf ailem kabul etmez diye düşünüyor ve katlanıyorsan hiç durma orda.benim ailemde istemedi ben onlara rağmen evlendim ve 6 ayda anladım ne olduğunu düşündüm bir ömür gezmezdi onla ailemin yanına gittim her zamankinden daha fazla yanımda oldular.benim avantajımda çocuğumun olmamasıydı.aile affediyo bağrına basıyo.çok çok iyi düşün senin için bir dönüm noktası bu.ama çok kızdım eşine nasıl dövebildi seni hemde ailesinin yanında...eğer devam edersende belli bir süre bekle düzelir diye sakın çocuk yapma ALLAH yardımcın olsun...

en mantıklısı arkadaşların da dediği gibi ailene sığınman en fazla laf dinlersin ama ailenin lafını en azından kendini bilmez bir kayınvalide ve kocan gibi bir psikopatı çekmemiş olursun hem ailen senin bu halini görürse onlar seni alır zaten onların elinden :KK43: Allah yardımcın olsun

ben kesinlikle ailesinin sahip çıkıcağını düşünüyorum..ayy bu ne bee RABBİM evlerimizden ırak tutsun böle hadiseleri
çaresizlikte çok kötü olsa gerek

X