Allah rizasi icin buraya bir bakarmisiniz

kısmetse yarın bi gün Yasin okuyacağım herkese dua edicem her zaman ettiğim gibi ama özellikle senin için

Allah razi olsun canim benim Rabbim büyük vardır bundada elbet bir hayir.sabir şükür ediyoruz bol bol tabi korku ve ümit arasindayim Rabbim kimseyi evladiyla si amasin

Şükür elhamdülillah inancimvar hamd olsun.gerçekten İmanim ve dini bilgilerim az olsa idi çoktan aldirmistim.rabbim dini cahillik donemime gelmedi sukur.canim gittiğim her yer aldir bu çocuktan hayir bekle dedi içinde daha daha büyütme yyaşamaz hatta 3-5 güne yaşamazdediler o kadar hhüküm verdiler elhamdülillah benimle.saglik konusunda dediler ki sana zarari var ama ehli sünnet Dr. Buldum derki kesinlikle seni zehirleme ddurumu yok anca bebek seni zehirlicek öyle dedi.Rabbim derki israrla isteyiniz bende istiyorum sonra sini Rabbim bilir canim kimindduasi kabul olunur bilinmez dualarini eksik etme gerçekten duaalara com ihtiyaç imiz var Allaha emanetsin

Teşekkür ederim, dualarımdasın😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım cok gecmis olsun Allah acil şifa versin kuzuna Allah sağlıklı sihatli kucağına Alman'ı nasip eder inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikle kalbi atan bir bebeği öldürmeyin! Böbrek sonradan tedavi edilebilecek bir organ. Allah bize 2 tane vermiş,1 tanesi ile yaşayabiliyoruz. Bebeğiniz inşallah doğduktan sonra iyileşir, iyileşmezse nakil olma şansı var. Allah hayırlı şifa versin...

Tabi canim aldirmayi düşünmüyoruz böbrekleri evet sikntida birde akciğer gelisme döneminde sivisi az olduğu için bilmem nasil olur rabbime tevekkül ettim veren o alan o biz rabbimin emanetine inseallah en güzel şekilde sahip cikacagiz arkadaşlar nolur dualarinizi eksik etmeyin

Tabii ki dua edeceğiz, Allah yoluna koymuştu, inşallah 1 sene sonra hatırlamazsınız bile bugünleri :)

Çok geçmiş olsun arkadaşım inşallah bebeğini sağsalim sorunsuz kucağına alman nasip olur. İşyerinde arkadaşımda doktorlar biçok şey söylemişti kızın hamileliği resmen burnundan gelmişti ama o aldırmadı ve şimdi 2 yaşında hiçbir sorunuda yok hstanede heyete bile çıkmıştı aldırın sakat olacak falan diye bir sürü şey söylediler ama o da tevekkül etti sabretti vazgeçmedi bebeğinden ve sapasağlam doğdu inşallah Rabbim sana bu hediyeyi verdiği gibi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmeni de nasip edecek. Allah yardımcınız olsun canım Rabbim sabır ve sağlık versin inşallah

Sağol canim Allah razi olsun rabbime tevekkül ettim inseallah saglikli sihhatli bir şekilde alirim oğlumu kucagima yaa bende kaç kez ciktim heyete aldirma yönünde hepsi bak oğluma omur bile bictiler 3-5 gün yaşar dediler minik.yavrum hala benimle hayata tutunmaya calisiyor.Rabbim.kimseyi evladiyla sinamasin inseallah o Dr.latin dedikleri yalan olur.canim sende hamissin Rabbimsaglikla sihhatle kucagina almayi nasip eetsin hamilelerin.dualarini Rabbim geri cevirmezmis bizim içinde dua et olurmu canim

Ederim tabi canım etmez miyim ne kadar doğru dedin Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın amiiin. İnşallah drlar bu seferde yanılırlar ve sen sağsalim kucağına alırsın gerçekten bunu bütün kalbimle diliyorum. Sen sabret umudunu hiç kaybetme ben inanıyorum Rabbim sana mükafatını verecektir inşallah. Dualarımda seni de anacağım canım Allah dualarımızı kabul etsin

Ya ben yanilanda çokduydum aarkadaşlardan biliyorum Rabbim buyuk Allah razi olsun canim Rabbim gonlunr gore versin

Rabbim şifa veren ismi ya safi ismiyle inş. Şifa versin cnm... İnş. Saglili bir şekilde kucagina alirsin... Allah YARDIMCINIZ olsun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…