Allah rizasi icin buraya bir bakarmisiniz

Canim Allah razi olsun morel verdin inanki.2 sayfadaki linkten bizi takip edermsiin Allaha emanetsin

allah yardımcınız olsun doktorlar abartmayı cok seviyo inşallah oglunuuzn bişeyi yoktur bol bol dua edicem size

Ya pzt gittiğim Dr direk aldir sana zarar karninda ne buyuturyorsun zaten olcek dayanamaz 3-5 gün yasamaz dedi.psikolojimi sen düşün o gün diken üstünde yattim sonra arkadaş ehli sünnet Allahtan korkan Dr.a git dedi kii gittim kadim demesinmi sana bir zarari yok yasadigi surece öteki Dr seni zehirler gibilerinden konuştu ya boşluğa gelip aldirsam.Rabbim gerçekten Allah korkusu olan Dr.lari.cikartsin karsimiza dr dio ne umutsuz olaylar gördük ama umutlu.oldu ve sapasaglamlar dedi.kadin beni bi rahatlatti tamam durumu kotu Allahtan korkarim dedi 120 günü geçmiş ha beni ha onu oldurmusun ayni vebal alamam aldirma bekle dedi. Düşünün artik dun bu konuşmaları duyunca inan kendme geldim

Canim bence bekle umutlu ol dua edelim bol bol bu gece sen de dik dur canini sıkmanin bebegine zarari var sen aldirmamakla ona olan sevgini gostermissin konuş onunla sürekli inş Rabbim bu sürecten imtihaninizdan alni açık bebeğiniz kucaginizda sapasaglam saglikli bir şekilde atlatmayi nasip etsin

Amin canım amin dualarım bebeğinle seninle oraya baktım da daha adet sure belirlemişler ama bugun kadir gecesi dualarım seninle inan Allah yar ve yardımcın olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım Allah yardım etsin inşallah bu mübarek gün hürmetine çocuğunu sana bağışlar Rabbim en hayırlısını versin

Canim 4444 Salati Tefriciye oku. Duayi dagitma kendin oku.Sonucta bilmiyorsun yanlislikla az cok okunabilir, kendin okudugun zaman okudugun sayidan emin olursun icin rahat olur. Biz ne mucizeler okuduk ya,INSALLAH bu mucize senin icin de olur canim ya. AMIN.

Cok uzun zaman önce bu mucizeyi okumusdum, o yuzden sende oku derim

Umarim link vermek yasak degildir,iyi niyetimden dolayi paylasiyorum eger yasaksada lutfen yasak olmasin.

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=23075.0

INSALLAH bebisini saglam bir sekilde kucagina alirsin,koklarsin

Canim yasadiklarinin bi benzerini yasiorum tutturmus gidior doktorlar onlar icin anne karnjndaki bir tumor ama biz anneyiz daha dogurmasakta o bizim evladimiz oglusumuz ona kiymak hic gecmez ki aklimizda. Su yazdigim ayetleri once kendi nefsim sonrada sana umut olmasi icin yaziorum canim kardesim.
Ey kendilerine zarar vermede haddi aşan kullarım! Allah’ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin! Allah dilerse bütün günahları bağışlar. Çünkü O çok affedici ve çok merhametlidir.” (Zümer/53)
Sakin uzulme evlatlarimiz rabbimize emanet.
Ben cok uzulup agladigim zamanlar esimin bana cok guzel bi tesellisi var icime huzur veriyor tevekkul ediyorum.
O dior ki bana ' eger rabbim bizim araciligimiz ile bir can yaratmayi dilediyse biz istemesek dahi o cocuk dogacak yok rabbim onun bu dunyaya rizkini nasip etmediyse bize yardim edecek hic kimseler olamaz' iste buyuzden ici i ferah tut aldirmayi asla dusnme takibini devamli yap.
Rabbimin verdigi nimetlere sıkıntılı iken daha cok sukret umutsuz asla olma. Şafii olan rabbim dilerim ki evlatlarimizi bize bagislar.

Banada cok dediler her gittigimiz kapidan aglayarak donduk esimle sonunda Allah korkusu olan bir doktor rahatlatti icimizi bunca zaman gecmis yolun yarisini bitirmissin kimse sana asla bu bebegi saglam doguracaksin garantisi veremez zaten onemli olan bizim onlemimiz almamiz dedi. İcim oyle ferahladi ki. Sonucta hersey rabbimden dogurdugumuzdada bilioruz ki yine onunda bizimde bir ölüm tarihimiz var ama bunu Allahtan baska kimse asla bilemez. Oyuzden bebeginin katili asla sen olma. Dualarim seninle canim. Rabbim kimseye evlat acisi yasatmasin.

Gerçekten çok üzüldüm Rabbim öncelikle sana ve eşine sabır versin evlat acısı göstermesin inşallah... Oğluna acil şifalar versin Rabbim çaresiz bırakmasın sizi, imtihan dünyası dünyada rahat yok gerçekten, vardır Allahın bir bildiği sız elinizden geleni yapın, gerisini tevekkül edin inşallah işin sonucunu Allaha bırakırsak O ne güzel vekil olur.... Kimin duası kabul olur bilemeyiz dua ettim oğlunuZ için ,. Ümitsizliğe düşmeyin hastalık Allahtan şifa da Allahtan inşallah..

Dualarini eksik etme oğlum için dua topluyoruz katilmak istersen bekleriz opuyorum

ne biçim doktorlar varya diğer doktorun dediğini dinleseyedin yavrundan olacaktın allah inşallah sağlıkla bebeğine kavusmayı nasip eder

Allah ım zaten herkese biçtigi bi ömür var biz bu konuda ancak allah a sıgınabiliriz dua edicem senin için

"Arefe günü Besmele ile bin İhlâs okuyanın günahları affedilir ve duası kabul olur." (Ebu-ş şeyh)
Bir hadis-i şerifte:
“Kim ihlâs suresini Arefe gününde öğle ile akşam arasında bin defa okursa Allah (cc), ona ne isterse verir.” buyrulmaktadır.
Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri ise:
“Azîz, mübârek kardeşlerim! Pek çok selâm. Bizim memlekette eskide Arefe gününde bin İhlâs-ı Şerîf okurduk. Ben şimdi bir gün evvel beş yüz, Arefe’de dahi beş yüz okuyabilirim. Kendine güvenen birden okuyabilir.” demiştir. (Şuâ‘lar)
Hadis-i şeriflere göre; "İhlâs suresini okumak kul hakkı hariç diğer bütün günahların affına vesiledir." (Ebu-ş şeyh)

kızlar dularınızda oğlumada yer verin olurmu rabbim şimdiden gönlünüze göre versin. yazan arkadaşlarıma bakamadım dua topluyoruz miniğime sizlerde ihlas okuyup oğluma hediye edip onun sağlığı için dua edermisnizz şimdiden sağolun .

canım yazdıklarını okudum anca dönebildim kusura bakma rabbim bebeklerimizi bize inşeallah bağışlar kucaklarımızada sağlıklı sıhhatli alırız. rabbim istedikten sonra istediklerini konuşsunlar ben o dr.a gittikten sonra kendime geldim morel olrak şükür elhamdülillah daha iyim canım duayı elden bırakma sakın yasin oku bilmiyorsan dinlet bildiğin duaları oku ona konuş onunla hem kendin rahatlıyorsun hemde bebeği rahatlatıyorsun rabbim bu ayların peygamber efendimiz sav min yüzü suyu hürmetine bebeklerimizi inşeallah sağlıklı sıhhatli alır rabbim onlara uzun ömürler versin. ve ileride bunlara tebessüm ederiz inşeallah bunların hepsi sınav canım benim dua topladığım sayfada dualar var onlara da bak mutlaka olurmu

amin canım inşeallah dualarımız kabul olur rabbim derki ayakkabı kayışınızda kopsa benden isteyin diyor biz rabbimizden isteyeceğiz zaten sonrası ona kalmış bizim içinde dualarını eksik etme canım dua sayfamızda oğluma dualar toplanıyor katılmak istersen bekleriz

ne biçim doktorlar varya diğer doktorun dediğini dinleseyedin yavrundan olacaktın allah inşallah sağlıkla bebeğine kavusmayı nasip eder

sormaaa gerçekten nasıl dr.lar varya bir de kesin hüküm vermiyorlarmı rabbim varya çoğu kişinin belkide böyle günahlarına girdiler Allah affeylesin yani yaa nerden biliyor 3-5 güne öleceğni rabbim veren değilmi bu sıkıntıyı işte biz sınavdayz bu dr.larda ya ne diyimm bilemedim rabbiim Allah korkusu olan insanlar çıkarsın insan zaten böyle durumlarda boşlukta kafa gidiyo hani Allah muhafaza boşluğa felan gelsek mazallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…