Allah rizasi icin buraya bir bakarmisiniz

melekannesi14

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
1.008
97
37
Selamunaleykum kardeşlerim yaklaşık 4 senedir evliyim 1seneden fazla bebeğimiz olmadi sonunda Rabbim dualarimizi kabul etti.şükürler olsunki bir bebek verdi.4 aylikken Dr.a kontrole gittiğimde durumunu hic iyi görmediler durumu iyi değil parlak değil mesanesi cok buyuk bobrekleri bozulmus olabilir diyaliz makinasina bagli kalabilir buyuk ihtimal erkek bebek oldugu icin pipisinde bir darlik olabilcegi soyledi egerki yapmazsa yasamayacagini zamanla sivisinin bitecegini dayanamayip anne karninda olecegini.soylediler elim ayagim zingir zingir.capaya gönderdiler takmislar aldir.aldir ya bu cani Allah verdi ben nasil kiyabilirim nasil bebeğimin katili olabilirim.1.5 aydir gel git hep ayni şeyler psikolojimi siz düşünün kendimde değilim her gittiğim yer yaşamaz aldir ya ne.umutsuz vakalar gördüm ne yasamazlarin yasadigini gördüm.kardeşlerim arkadaslarim oglum. Muhammed aliyle dualariniza ihtiyacimiz var nolur dua edin ettiğiniz dualarida yazarsaniz sevinirim Rabbim kimin ne skntisi varsa gönlünde ne varsa onu nasip etsin

Kiyamam ya Allah yardimciniz olsun umarim cok guzel olur hersey dua edicem insallah su mubarek gunlerde Allah geri cevirmez dualarimizi ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

8 yıldır cocuk hasreti ceken bırı olarak sıze dua edecegım..ama ozellıkle sayılı bır duamı yoksa ne okursakmı ben kısmetse 33 ayetel kursi 33 fatiha 33 te ihlas okurum..sızde bana dua edin..kımın duası kıme kabul olur ALLAH bılır..

Onun yiyecek ekmeği varsa Rabbim ömür nasip ettiyse zaten kim ne derse desin doğucak ve sağlıkla büyüyicek inşallah Rabbim sana bağışlasın bebeğini kardeşim dualarım seninle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rabbim size de evlat nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı en kısa zamanda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok üzüldüm senin için; zor bir imtihan sürecindesin Rabbim alnının akıyla geçmeyi nasip etsin. Gelen de Allah dandır hikmetine sual edilmez duaların çok önemli mübarek bir gecedeyiz Rabbimize sığın teslim ol dilerim sağlıcakla alırsın kucağına bebeğini

allah yardımcınız olsun doktorlar abartmayı cok seviyo inşallah oglunuuzn bişeyi yoktur bol bol dua edicem size

Arkadaşlar bu linkte sagolsunlar benim icin dua ediyorlar sizlerde dua edebilirseniz ne mutlu bize nolur oglumla dualara ihtiyacimiz o kadar fazla ki cikmadik candan umit kesilmezmis kimin duasi geri çevrilmez bilemeyiz ismin ulviye oğlumun adi.Muhammed ali. Rabbim bu mübarek günlerde kimin gönlünde her ne varsa Rabbim o gönlünde olani hayirli eyleyip ona nasip.etsin Allaha emanetsiniz

Kiyamam ya Allah yardimciniz olsun umarim cok guzel olur hersey dua edicem insallah su mubarek gunlerde Allah geri cevirmez dualarimizi ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Saol canim benim inseallah bu mübarek aylarin yüzü suyu hurmetine Rabbim evladimi bana bagislar en son sayfada bir link attim orda belirli dualar okunuyor bizim için sende katilirmisin herşey gönlünce olsun

Hiii kiyamam sana bir Rabbim inseallah bir an önce bebgini almayi nasip eder bak iste herkesin Sinavi.o.kadar farklı olmuyor DİE uzuluyordum simdi Rabbim verdi şimdide boyle durumlar var çok istemiştim bir çocuğum olsun diye kisacasi sinavdayiz bakalim bu kadar çocuk isteyen kulum kolayinami kaçacak yoksa yoluna devammi edecek diyor Rabbim gonlumuzdekilerini hayirli.eylesin 2. Sayfada bir link var oraya da katilirmisin Allah razi olsun herşey gönlünce olsun

Sinemcim Allah razi olsun Rabbim kimseyehttp://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=735053&page=23&p=36264615#post36264615 aci yüzü göstermesin Rabbim kimin gönlünde ne varsa onu kişiye en hayirlisi nasip etsin o kadar morele ihtiyacim varki sizin desteginizle inseallah dhada iyi olacagim dualarini eksik etme birde bu linkten dua ediliyor bebeğim için sende katilirmisin Allaha emanetsin

Linki tam atamadim ama ikinci sayfada var oradan takip eder misin canim Allaha emanet ol opuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…