Allah rizasi icin buraya bir bakarmisiniz

Canım allah yardımcın olsun bu mutluluk sizin için kısa sürmüş eşimin bir akrabası sizin durumunuza benzer bir durum yaşadı onunda hamileği döneminde aynen bebeğin zihinsel engelli olacağını ve bebeği aldırması gerektiği söylenmişti dünya başına yıkılmıştı fakat o bebek şuan genç bir kız çok sağlıklı bence birden çok fazla dk gidip durumu iyi değerlendirdikten sonra tabiki önlem almak gerekli Rabbim hakkında hayırlısını versin

Rabbim yardimciniz olsun. Evlat acisiyla sinamasin.

Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Kadınlar Kulübü

yüce rabbım evladınızı sıze bağışlasın..bol bol dua edın bebeğiniz için...çok yakın bır arkadaşımızada doktor bebeğin özürlü aldır hemen dedi ama o aldırmadı çok şükürki bebeği doğdu ve sapasağlam çok sağlıklı...bu idrar konusundada teyzemın kızı bebeğinde sorun yaşadı doğar doğmaz tedavı edıldı ve ıı çok şükür...ama kendı sağlığınıda düşün allah sana bu mubarek gunlerde en cok sevdiği kulunun hatrına sana sağlıklı hayırlı bır evlat nasip etsiin..amin...

Allah yar ve yardımcın olsun bi kaç doktor denedinizmii

Beggyy

Allah yardimciniz olsun ben her hamile bayanlar icin dua ediyorum zaten insallah sizin de bebeginiz sag salim gelir dunyaya saglik sorunu olmadan Rabbim kucaginiza sapasaglam almayi nasip etsin insallah..

Rabbim yar ve yardımcınız olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evlat cok farklı bi olay Rabbim evlatla sınamasın hiçbirimizi

Canim hayirli sahurlar gittiğimizttüm Dr.lar ayni şeyi dedi. Prf. O bu su tek dDr.la kalmadik. Biz Rabbimin emanetine inseallah en güzelsşekilde cikacagiz

Canim idrar konusu kaç aylikken bbaşladı acaba bilgi verirkisin güzel dualarin için çok sagol

Canım Rabbim ol deyince olduğu verir bütün doktorlarda dese rabbimden daha iyi bilemezler zor bir imtahan inş sapasağlam yavrunun dünyaya getirirsin senin için dua edicem allahım kabul etsin inş güçlü ol tatlım bebeyinle şimdiden mutluluklar

Amin canim yazdiklarini okurken bebis tekmeledi iki kez anne ben iim der gibi :) allaha emanet beebklerimiz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim idrar konusu kaç aylikken bbaşladı acaba bilgi verirkisin güzel dualarin için çok sagol

cnm kusura bakma gec cvp verdım...doğar doğmaz başladı cnm...ama hatta ıkı gun çiş yapmadı afedersınız...ama ii çok şükür şimdi nasıl bır tedavı uygulkandı bılmıyorum ama ıı oldu...

insallah canim saglikli sihhatli alirim bebisimi.kucagima Allah razi olsun dualarini eksik etme

kısmetse yarın bi gün Yasin okuyacağım herkese dua edicem her zaman ettiğim gibi ama özellikle senin için

Anladığım kadarıyla Allah korkusu olan bir insansınız. Zaten kaldığınız bu ikilemde bu yüzden sanırım. Bence eğer bebek sizin sağlığınızı tehdit etmiyorsa bırakın Allah'ın takdir ettiği şekilde can bulsun, yaşadın. Bizler hayır ve şerrin Allah'tan geldiğine inanan insanlarız. Hem belli mi olur belki bir mucize Yaşar ve sağlıklı bir bebeğe kavuşursunuz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…