Allah rizasi icin buraya bir bakarmisiniz

Allah yardımcınız olsun, sağlıkla katılsın inşallah aranıza miniğiniz...
olumlu düşünün,
sizi hissediyor, size tutunuyor, sağlıklı ve mutlu olun ki o da bağlansın hayata sizinle...

Arkadaşlarbu ggüzel dualariniz için Allah razi olsun oğluma dualarinizi lütfen eksik etmeyin bizede dualarinizda yer verin şimdide. Allah razi. Olsun

Selamunaleykum kardeşlerim yaklaşık 4 senedir evliyim 1seneden fazla bebeğimiz olmadi sonunda Rabbim dualarimizi kabul etti.şükürler olsunki bir bebek verdi.4 aylikken Dr.a kontrole gittiğimde durumunu hic iyi görmediler durumu iyi değil parlak değil mesanesi cok buyuk bobrekleri bozulmus olabilir diyaliz makinasina bagli kalabilir buyuk ihtimal erkek bebek oldugu icin pipisinde bir darlik olabilcegi soyledi egerki yapmazsa yasamayacagini zamanla sivisinin bitecegini dayanamayip anne karninda olecegini.soylediler elim ayagim zingir zingir.capaya gönderdiler takmislar aldir.aldir ya bu cani Allah verdi ben nasil kiyabilirim nasil bebeğimin katili olabilirim.1.5 aydir gel git hep ayni şeyler psikolojimi siz düşünün kendimde değilim her gittiğim yer yaşamaz aldir ya ne.umutsuz vakalar gördüm ne yasamazlarin yasadigini gördüm.kardeşlerim arkadaslarim oglum. Muhammed aliyle dualariniza ihtiyacimiz var nolur dua edin ettiğiniz dualarida yazarsaniz sevinirim Rabbim kimin ne skntisi varsa gönlünde ne varsa onu nasip etsin
Canm Allah melegine şifalar versin inşallah..
3 ayetel kursi 3 nas 3 felak 3 ihlas 3 fatiha 3 kevser okudum Rabbim kabul eylesin Allah YARDIMCINIZ olsun inşallah

X