ALLAH RIZASI ICIN BANA YARDIM EDIN

Sevgilimin ağzıyla; babama antalya'ya taşınalım diye diretsem sanırım ağzıma çarpardı. İnsanların hayatına müdahale edemezsiniz ki zaten onlar da sizi takmamış. İşleri ilerlettik demişsin ama pastane nişanında başka bişey göremedim.

Sevgilimin ağzıyla; babama antalya'ya taşınalım diye diretsem sanırım ağzıma çarpardı. İnsanların hayatına müdahale edemezsiniz ki zaten onlar da sizi takmamış. İşleri ilerlettik demişsin ama pastane nişanında başka bişey göremedim.
Canim bence tam okumadan yargilaman cok sacma dedigim gibi onlar iğne alsalar beni ararlar cagirirlar iste konusuruz ve ben hatta bazen yorum yapmam bana diyorlar bazen niye boyle yapiyosun sende fikrini soyle napalim diyorlar ben cogu zaman siz bildiginiz gibi yapin derim onlara ama bu konu ya bilmiyorum sirf sevgilim icin değil ailesinide o zamanlar cok sevdigim icin onlarla ayni sehirde olmak istedim sadece ama şimdi gelsinler gelmesinler hic asla tek kelime bile etmiyorum ben hic bir konuda cunku uzaktan bile bu kadar cabuk kiriliyorsam yakindan belki daha sorun olabilir bide Antalyaya gelme konusu erkek arkadaşımın benim isteğmle degil ortak kararimizdi burda evleniriz diye düşünmustuk ama simdi ben yanlarinda yokum cok korkuyorum bissy der de vazgeçer diye benm yanimda bile arada dedigi oluyordu çünkü simdi soruyorum bazen ben konuştum haziranda gidicem diplomami alip ev kiralicam demis anneside is bulmadan mi gideceksin demis bulurum ama bulmam icin orda yasamam lazim demis anneside o zaman kiz arkadasinin annrannesinde kal demis (Anneannemde falan cok kalmislarfi daha once) oda yok yerlescem siz ilk zamanlari yardm edin sonra ben ise girince hallederim demis anneside gerci antalyada evler uygun tamam demis ama acaba boylemi oldu cunku 2 oglu var biri erkek arkadasim biri abisi abisine yilda 100 bin tl harciyorlardir rahat erkek arkadasima cok cok az ben ise girebilseydim hemen hızlıca para biriktrcektm zaten bankada da dediğim gibi var biraz ama simdi onlarin eline bakicaz

Kafaya takılacak tek bir sorun yok şu konuda

Kafaya takılacak tek bir sorun yok şu konuda
ya boyle diyen birilerine mi ihtiyacim varmis ben cokmutlu oldum yorumlariniza arkadaşlarıma bahsetsem hepsi ayril diyor ama aslinda ortada cok buyuk bisey olmadığını görebiliyorum ama bu üzüntümu kafama takmayi engelleyemiyorum :KK43:

ya boyle diyen birilerine mi ihtiyacim varmis ben cokmutlu oldum yorumlariniza arkadaşlarıma bahsetsem hepsi ayril diyor ama aslinda ortada cok buyuk bisey olmadığını görebiliyorum ama bu üzüntümu kafama takmayi engelleyemiyorum :KK43:
İnan hiç sorun yok
Kv klasık kv hatta daha tam o modada gelmemiş
Söylediği şeyleri kafana takma
Sevgilin her fırsatta gelıyormu parası sende duruyor okulu bitirmeye çabalıyor
Bitincede yanına gelecek daha ne istiyorsun

Bence büyük bir olay yok ancak erkek arkadaşının her lafı sana taşıyarak olayları karıştırması çok çirkin.
Herşeyi paylaşıyoruz diyeceksin ama söylenmeyecek şeyler vardır.resmen boşboğazlık yaparak seni bunalıma sokmuş durduk yere.

Bence büyük bir olay yok ancak erkek arkadaşının her lafı sana taşıyarak olayları karıştırması çok çirkin.
Herşeyi paylaşıyoruz diyeceksin ama söylenmeyecek şeyler vardır.resmen boşboğazlık yaparak seni bunalıma sokmuş durduk yere.
evet bende o konuda düşünüyorum bazen demesi beni cok uzdugunu bile bile dedi ama bir kacinda kavga ettik artik oda o tur seyleri demiyor oluyosada bilmiyorum ben oluyormu cunku demiyor sadece iyi güzel seyler dediğinde arayip diyor ya insan sevgilim beni cok sevsin hersey guzel hayirli olsun diye dua eder ben annesi sevsin bize hic karismasin birlikte olmamiza oda mutly olsun diye ediyorum hep

X