Allah rizasi icin bakin :(

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 77.303
KALAN : 22.697

@Bilgece Canım kanser hastası olan kardeşimiz için ayrı bir başlık açabilir misin? Bir de mahzuru yoksa sadece ismini alabilirsek, daha güzel ulaştırırız inşallah.

Aslinda açılmış konu. Ordan aliyorum arkadaslar.@Bermuda nickli uye acmis konuyu. Ordan yaziyoruz okuduklarimizi insallah..

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 57.210
KALAN : 42.790
Dua zinciri bitsede bitmesede 100 ihlas alıyorum Rabbim şifa versin güzel yavruya

Arkadaşlar dikkat !!!

OKUNAN : 89.603
KALAN : 10.397

@NEFSSEMS canım 100 tane okumuşsun başka bir konuya yazmışsın şimdi toplam sayıya ekliyorum haberin olsun sayıyı buradan takip ediyoruz canım

Arkadaşlar dikkat !!!

OKUNAN : 89.903
KALAN : 10.097

Rabbim Cuma hürmetine, amellerimize ihlas, gönlümüze huzur, hastalıklarımıza şifa nasip eylesin. Hayatımızın en hayırlı anında, kendisine layık kul, Efendimiz (s.a.v) layık ümmet eylesin. Şuurlu, esmayı seyre dalıp, Rabbine teslim olan kullarından eylesin. Cumamız mübarek olsun inşallah.

Kizlar.
Burak cok sukur az bucuk konusmaya baslamis, kendine gelmeye baslamis,yani simdilik iyi haberler var ve insallah losemiyi de atlatacak.
Tam iyilesince tedaviye baslanacak. Insallah iyi olacak guzel gozlu Burak.
Allahim bagislasin.
Dualarimiza devam edelim.
Allah hepinizden razi olsun..

X