Allah rizasi icin bakin :(

Masallah Allah razi olsun. Bi sey sorucam bu kadar hizli nasil okuyabiliyosunuz? Yani bir yontemi var mi?
evden dışarı çıkamıyom baş dönmesi halsizlik evde dinleniyorum zikirmatiğim var zaten bu gün ilaçlarımı bile almayı unutmuşum sadece duadaydım ayağa bile kalkmadan saat 3 den beri çekiyorum aklımda çocukta sürekli

evden dışarı çıkamıyom baş dönmesi halsizlik evde dinleniyorum zikirmatiğim var zaten bu gün ilaçlarımı bile almayı unutmuşum sadece duadaydım ayağa bile kalkmadan saat 3 den beri çekiyorum aklımda çocukta sürekli

Allah razi olsun. Size de sifa versin insallah..

bir hafta oldu histereskopi oldum o yüzden dışarı çıkamıyorum anca toparlanıyorum

@papyonkilikli
S Sky_sun
@Avrenim
@Nautilus
@tubatesbih
@gulbera
@lilyumdelisi
@Senfonim
@bayanhope
@Veson
@arzm61
@meryemkursun
@betul8516
@guzbahar
Sealand Sealand
@Avrenim
@adyas
@meleek9090
@sevdakusum
@whiterose00
@mor868061
@altunn
@cansu_tr
@Enfal97
@aysemzumram
@lisaa-89
Saye- Saye-
Hannaz Hannaz
@Irmak-986
@goxall
@damla_22
@kitapseverim
@cansu_tr
eilenn eilenn
Sealand Sealand
@tubatesbih
@Seriii
@ay__060
@selince3
@PembeLokum
@guzbahar
@kubdef
@hmtsyma
@betul8516
@kalemero
@milad_tb
@Irmak-986
@esmerm91
@The Black
@ozzge81
@DeryaLi
@tkglcn
@hadinur

arkadaşlar öncelikle tekrar tekrar etiketliyorsam özür dilerim

burak yavrumuzun sizlerin duasına ihtiyacı var müsait oldukça ihlas okurmusunuz
100.000 tane okumaya niyetlendik henüz bitmedi sizler yardımcı olmak istermisiniz?

okuyan arkadaşlar en az bir arkadaşını etkitleyebilir mi lütfen?
insallah bende katkida bulunmak isterim okudugum adeti size bildiririm

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 71.743
KALAN : 28.257
canım 100 tanesini arkadaşım okudu...Toplamda 400 okundu...Şifa olsun...:KK19:

X