Allah rizasi icin bakin :(

Kizlar.
Burak cok sukur az bucuk konusmaya baslamis, kendine gelmeye baslamis,yani simdilik iyi haberler var ve insallah losemiyi de atlatacak.
Tam iyilesince tedaviye baslanacak. Insallah iyi olacak guzel gozlu Burak.
Allahim bagislasin.
Dualarimiza devam edelim.
Allah hepinizden razi olsun..
Çok güzel haber bu :KK68:. konuşmaya başladıysa iyiye gidiyor demektir. Yoksa asla kendine gelemezdi, beyin vücudu kilitlerdi Allah muhafaza.. valla çok sevindim ya. güne güzel başladım.

Kizlar.
Burak cok sukur az bucuk konusmaya baslamis, kendine gelmeye baslamis,yani simdilik iyi haberler var ve insallah losemiyi de atlatacak.
Tam iyilesince tedaviye baslanacak. Insallah iyi olacak guzel gozlu Burak.
Allahim bagislasin.
Dualarimiza devam edelim.
Allah hepinizden razi olsun..

Arkadaslar. Kemoterapiye baslanmis. Insallah onu da sag salim atlatir insallah..

Sabah sabah ne kadar güzel haberler okudum...
Şükürler olsun bu kadarına da..
İnşallah devamı da gelecek...

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 98.999
KALAN : 1.001

Arkadaslar. Kemoterapiye baslanmis. Insallah onu da sag salim atlatir insallah..

yürekten inanmışsın uyanıp tedaviye başlayacağına
şimdide o tedavi ne kadar zorda olsa atlatılacak ayağa kalkacak eskisinden daha iyi olacak inşalah

rabbim dua edenlerin sesini duyduğun için şükürler olsun..

yürekten inanmışsın uyanıp tedaviye başlayacağına
şimdide o tedavi ne kadar zorda olsa atlatılacak ayağa kalkacak eskisinden daha iyi olacak inşalah

rabbim dua edenlerin sesini duyduğun için şükürler olsun..

Insallah canim insallah. Canim bu bin taneyi de ben okurum. Bitince soylerim insallah olur mu? Baska kimsenin okumasina gerek yok. Bugun isim yok evdeyim okurum insallah

Arkadaşlar dikkat !!!

Dua zincirimiz sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas OKUNMUŞTUR

Burak yavrumuza şifa olsun inşallah

okuyan herkesten rabbim bin kere razı olsun inşallah

Burak yavrumuz gözlerini açtı ve kemoterapiye başladı inşallah bu zorlu tedavi sürecini de atlatacak dualarınızı eksik etmeyin..

X