Allah rizasi icin bakin :(

eilenn

100 adet okudum. Rabbim şifa versin. Tez zamanda iyileşsin , koşup oynayabilsin. Şimdiki hastalığı ileride yaşayacağı güzel günlerin bedeli olsun.
Rabbim annesine babasına sabır versin. yavrucağı onlara bağışlasın İnşallah.

Rabbim çok büyük. Evlat acısıyla ne Burak'ın ailesini ne de hiç bir aileyi sınamasın İnşallah. Şefkat ve merhametiyle , El Şafi ismiyle, bütün kudretiyle iyileştirsin İnşallah. Bize de güzel haberleri gelsin.

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 57.710
KALAN : 42.290

canım okurum tabiki de şuan mazeretliyim mazeretim bitince okurum inşallah. Rabbim şifasını versin daha önce de okumuştum canım haber var mı çocuktan inşallah iyidir

Bugun 100 okuyacagim insallah. Daha fazla okuyabilirsem haber veririm

Arkadaşlar dikkat !!!

Yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 57.880
KALAN : 42.120

Allahım senden de razı olsun canım benim allahım Burak evladımıza şifa versin inşallah

CANIM 100 OKUYORUM ŞUAN.
ALLAH RAZI OLSUN VESİLE OLDUĞUN İÇİN
HEM KENDİ BEBEĞİM İÇİN HEMDE BURAK BEBEĞE NİYETLENDİM..

100 okudum Allah kabul etsin insalalh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…