Allah rizasi icin bakin :(

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başlıyoruz sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 1.520
KALAN : 98.480
Canım benim 400 daha okudum yüzden hariç toplam 500 okumuş oldum devam ediyorum inşallah okudukça bildiririm

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 2.589
KALAN : 97.411

Oğlum Timuçinin doğduğu gün rahatsızlanmış. :KK43: Allah'ım beşikte ki sabinin hatrına minik yavruya şifa ver. :KK43: İnşallah uygun donör bulunur bir an önce. Allah yar ve yardımcıları olsun. Çok zor. :KK43:

Arkadaşlar dikkat !!!

Bugün yeni bir dua zincirine başladık sizlerinde desteği ile 100.000 tane ihlas okuyacağız burak yavrumuza şifa olsun inşallah okuyan arkadaşlar sayı bildirirken beni etiketlesin lütfen..

OKUNAN : 2.759
KALAN : 97.241

Arkadaşlar dikkat !!!

OKUNAN : 2.759
KALAN : 97.241
Canım benim 150 daha okudum allahım kabul etsin şifa OLSUN Burak yegen için inşallah okudukça bildiririm canım benim

Arkadaşlar dikkat !!!

OKUNAN : 3.089
KALAN : 96.911

İçim acıdı ben sonradan gördüm bu etiketleme durumu ne oldu canım ne olur olmaz ben genede yasin okurum canım benim Allah şifa versin

X