Allah rizasi icin bakin :(

Yüce Rabb'im Burak kardeşimiz ve onun gibi şifa bekleyen bütün hastalarımıza tez vakitte hayırlı, kalıcı, tam bir biçimde ''YA ŞAFİ'' isminin tecellisiyle şifa versin inşaAllah. Yakınlarına, sevenlerine de sabır versin Allah'ım..

(AMİN)

Günaydın arkadaşlar...
Ben cumadan pazartesi gününe kadar giremiyorum internete iş yerinde girebiliyorum...
Bu yüzden hiçbir dua zincirine katılamadım ama sürekli aklımda kendimce dualar ettim...
İki günde ne kadar çok dua okunmuş Allah razı olsun herkesten tek tek okudum geri sayfaları...
Ben de 11 ihlas ve 11 fatiha okudum hemen şimdi
@Bilgece

Arkadaslar tefriciye okumamiz bitti. Onun yerine 11 fatiha ve 11 ihlas okusak olur mu?

Ben de okudum canım. 11 fatiha 11 ihlas. Rabbim şifa versin kuzuya. Hep aklımda. Foruma girince ilk işim buraya bakmak oluyor gelişme var mı diye. Iyi haberlerini alırız inşallah

Canım bitirdiniz sanırım bu duayı. Şu an ihlas ve fatiha okuyorsunuz sanırım. Gün içerisinde okumaya çalışacağım,yazarım.
Durumunda bir değişiklik var mı Burak'ın?

Ben de okudum canım. 11 fatiha 11 ihlas. Rabbim şifa versin kuzuya. Hep aklımda. Foruma girince ilk işim buraya bakmak oluyor gelişme var mı diye. Iyi haberlerini alırız inşallah

Allah razi olsun kizlar. Maalesef hala bir gelisme yok. Insallah hayirli gelismeleri aliriz..

çocuğun durumu nasıl şimdi bilen var mı? dualarımız minik yavru için. Allah anasına babasına bağışlasın

Konuyu takip edenlerin dikkatine ;
Bütün dua zincirlerimiz tamamlanmıştır katılan herkesten Allah bin kere razı olsun inşallah

Şimdi yavrumuza şifa olması niyetiyle 11 fatiha 11 ihlas okumaya başlıyoruz bu yazıyı gören okuyan herkes bir kişi etiketlesin ve yakın çevrenizdekilere de söylermisiniz lütfen daha çok kişiye ulaşmalıyız..

Yok estagfurullah ne ozuru. Cok gecmis olsun hayirdir insallah?

4-5 senedir arada bir bayılıyormuş ne doktorlara gitmişler bişey yok demiş doktorlar ben ilk defa şahit olmuyorum aslında bayılmasına ama uzun zaman sonra oldu ve ayılması zaman aldı çok panik oldum başında dua okudum hep

Yazik ya Allahim sifa versin. Bol bol nas felak okusun kendine. Imsallah sifa bulur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…