Allah rizasi icin bakin :(

Konuyu takip edenlerin dikkatine ;
Bütün dua zincirlerimiz tamamlanmıştır katılan herkesten Allah bin kere razı olsun inşallah

Şimdi yavrumuza şifa olması niyetiyle 11 fatiha 11 ihlas okumaya başlıyoruz bu yazıyı gören okuyan herkes bir kişi etiketlesin ve yakın çevrenizdekilere de söylermisiniz lütfen daha çok kişiye ulaşmalıyız..
Canım benim inşallah buraktan güzel haberler alacağız duamda kalbimde onunla namazın ardindan dua ediyorum allahım sifasını nasip etsin inşallah...
Şimdide vatsap dan tüm arkadaşlarıma mj yollayacagim inşallah allahimizin izniyle duaların da gücüyle hayirlisiyla sağlığına kavuşacak Burak yegenimiz ...
Kurban olduğum ALLAHIM ya şafi ya allah adıyla Burak yegenimizin sifasını versin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

Canım benim inşallah buraktan güzel haberler alacağız duamda kalbimde onunla namazın ardindan dua ediyorum allahım sifasını nasip etsin inşallah...
Şimdide vatsap dan tüm arkadaşlarıma mj yollayacagim inşallah allahimizin izniyle duaların da gücüyle hayirlisiyla sağlığına kavuşacak Burak yegenimiz ...
Kurban olduğum ALLAHIM ya şafi ya allah adıyla Burak yegenimizin sifasını versin AMİNNNN AMİNNNN insallahhhh

yakınlarıma haber verdim ben de okudum her gün okuyacam inşallah minik yavrumuz için. ey büyük allahım hiç bir anne babayı evladıyla sınama rabbim. sen şifa ver dualarımızı kabul eyle:KK43:

allah razı olsun kızlar çok duyarlısınız rabbim varsa evlatlarınızı sizlere bağışlasın inşallah

Burak için 11 fatiha 11 ihlas okuyoruz
G gazeldustubaglara Nevreste Nevreste @_VUSLAT_ rabia01 rabia01 Efser Efser @llina adra adra Elif Elif Belissa Belissa

Rabbim bu yavruya acil şifalar versin.
Bunca insanın Burak için ettiği her bir dua Allah katında kabul etsin.
Ailesine de bu zor günler için sabır ve dayanma gücü versin .
Çok zor .
Biz evladımız grip olsa telaşlanırken , çok zor yarabbim.

Dualarımızı eksik etmeyelim , Rab katında kimin duasının o an geri çevrilmeyeceğini bilemeyiz.

arkadaşlar adana nin sayimbeyli köyünde persembe gunu iki kucuk cocuk kaybolmuş. Bnde adanaliyim aklima diretk siz geldiniz. İsimlerini yazdim aşağıya kayip icin okunacak dua var mi.bilmiyorum sizde dua ederseniz icinizden geldigi gibi inşallah bulunsunlar annelerin yuregi yanmasin. Rabbim kimseyi böyle bi imtihanla sinamasin çocukların isimleri

SERDAR UYANİK
KADİR CİFCİ

İsmen dua ederseniz bu çocuklar için tum kayıp cocuklar hasta cocuklar icin inşallah Rabbim.yol gostersn
Kizlaaaarr miniklerimiz bulunmus gozumuz aydin :KK19:

G gazeldustubaglara Nevreste Nevreste @_VUSLAT_ rabia01 rabia01 Efser Efser @llina adra adra Elif Elif Belissa Belissa

Çok zor .

Dualarımızı eksik etmeyelim , Rab katında kimin duasının o an geri çevrilmeyeceğini bilemeyiz.
Okudum canım..Allah kabul etsin..

Çok zor .

Misafirim var akşam okuyacağım.Allah şifa versin tez vakitte.

gerçektenm nanmıyorum allahım şükürler olsun

Ya biliyo musun bu haber ciktiginda buraya da yazrim. Bu cocuklarin oldugune inanmiyorim, bulunacaklar dedim. Icimden bir ses yasadiklarini soyluyor dedim. Ve gercekten bulunmus. Cok sevindim yaa. Allahim ailelerine bagislasin..

Ya biliyo musun bu haber ciktiginda buraya da yazrim. Bu cocuklarin oldugune inanmiyorim, bulunacaklar dedim. Icimden bir ses yasadiklarini soyluyor dedim. Ve gercekten bulunmus. Cok sevindim yaa. Allahim ailelerine bagislasin..

Babasi msj atmis nasil ve nerdeler bilmiyorum simdilik onu da öğrenince haber ederim :) cok guzrl bi haberle uyandik insalalh burak melegimizin de güzel haberlerini aliriz :))))

Çok zor .

11 fatiha 11 ihlas 100 ya Safi okudum
Ausum.
Allah'im safi sifatiyla yaklassin insallah sagligina kavuşsun amin.

Çok zor .

Okudum ben canım.Allah kabul etsin,dua edenleriniz çok olsun.

Babasi msj atmis nasil ve nerdeler bilmiyorum simdilik onu da öğrenince haber ederim :) cok guzrl bi haberle uyandik insalalh burak melegimizin de güzel haberlerini aliriz :))))

Cok sevindim Allaha sukurler olsun. Insallah amin darisi Buragimin basina. Insallah o da sag salim uyanir..

Konuyu takip edenlerin dikkatine ;
Bütün dua zincirlerimiz tamamlanmıştır katılan herkesten Allah bin kere razı olsun inşallah

Şimdi yavrumuza şifa olması niyetiyle 11 fatiha 11 ihlas okumaya başlıyoruz bu yazıyı gören okuyan herkes bir kişi etiketlesin ve yakın çevrenizdekilere de söylermisiniz lütfen daha çok kişiye ulaşmalıyız..

X