Allah rizasi icin bakin :(

Evet canım dün 1 yasin 100 fatiha okudum yazdım da buraya musait olursam yine okurum Rabbim sıfasini versin Allah ailesine bagislasin insallah

Allah razı olsun canım allah kabul etsin inşallah o kadar çok kişiyiz ki burada tanıdıklarımı aklıma geldikçe etiketliyorum

50 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah.

Peygamberimizin (sav) Şifa Duası

Bu hastalığı gider ay insanların Rabbi!
Şifa ver, çünkü şifa verici sensin.
Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur.
Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.

Rabbim şifasını versin inşallah şu mübarek günde tüm hastaların Burak'ın da Allah yardımcısı olsun Mevlam şifa versin hayırlısıyla tez vakit.

Okunan fatiha sayısı

7.546

okuyan herkesten allah razı olsun inşallah bu mübarek günün hürmetine allahım sesimizi duysun şifalar versin inşallah

kısmet olursa bu akşam duamızı bitirelim gece 11-12 gibi namaz kılacağım rabbime okuduğumuz fatihaların burak evladımıza şifa olması için yalvaracağım müsait olan arkadaşlarımızda yapabilirler.

Son düzenleme:
Canım annem bizim memlekette ki caminin imamını aramış, hoca Ya Şafi isteyecek bugün cuma namazında gelenlerden. Eşi de kadınlardan isteyecek. Hoca Ya Şafi' nin sonuna bir de ya Allah ekleyin yazmış. Zaten Şifa anlamında olduğu için Ya Şafi. Bende bugün öyle yapacağım. Köyde de baya okunur herhalde.

Bu arada 150 Fatiha daha eklersin. Toplamda 1000 tane sadece ben getirdim. Şifa olsun inşAllah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…