Allah rizasi icin bakin :(

Rabbim bu yavruyu annesine babasina bağışlasın insallah. Acil sifalar versin. Okuyunca nefesim daraldi ailesinin durumunu dusunemiyorum bile. Rabbim sabir versin feraha cikarsin kurtarsin insallah Burak'i... Aklimda olacak hep dualarimda.. Elimden geldiginde okumaya caliscam @Bilgece yazarim buraya insallah canim..

Allahım ne olur bu yavruya şifa ver ne olur ailesine sabır dayanma gücü ver için parçalanıyor böyle hasta çocuk duyunca allahım n eolur şifa ver aminn

canım 1 Yasin, 7 Ayet el kursi , 100 Ya Şafi okudum ..Rabbim tez zamanda şifasını versin...minik meleğin...Aminnn...

Arkadaslar ilk mesaja ekleme yaptim. Gulhan hanimdan mesaj aldim. Dualara devam edelim lutfen..
canım bu gün halamın seneyi devriye kuranı vardı orada rica ettim okunan duaları hediye ettiler ve yaklasık 70 kişi fatiha okudu ALLAH yar yardımcıları olsun dualarımız onlarla

canım bu gün halamın seneyi devriye kuranı vardı orada rica ettim okunan duaları hediye ettiler ve yaklasık 70 kişi fatiha okudu ALLAH yar yardımcıları olsun dualarımız onlarla

Allah razi olsun hepinizden arkadasim.
Ve diger okuyan arkadaslarim hepinizden Allah kat kat razi olsun..

Yüce rabbim sifa versin yavrumuza inşallah, allahim annesine babasına bagislasin, 100 tane ya Şafii, 100 kere fatiha okudum , allahim kabul etsin.

Ben de 100 şafi çektim bir de şifa duası okudum. Rabbim inşallah hastalığını giderir, Burak'a şifa verir. Allah'ım tüm hastalarımıza şifa versin. İnşallah Burak da hiçbir hastalık bırakmaz. Dualarımda hep bulunacak kendisi...

Sabah işe gelirken her adımımda "Allah'ım nolursun yardım et Rabbim nolursun sen esirge o güzel yavruyu, nolur Allah'ım sen koru" diye diye geldim...
Hayat neşem söndü gerçekten...
Lütfen iyileşsin Burak lütfen Allah'ımmmm sen yardım et...
O minik bedeni çok yormadan şifasını ver Rabbim..

Bende merak içerisindeyim devamlı giriyorum siteye nasıl acaba burak allahım ne olur bu kadar dualarımızı boş çevirme yarabbim amin

Ben de 100 tane ya şafi çektim. Rabbim şifa versin yavruma. Icim ciz etti. Guzel haberler bekliyorum senden bilgecem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…