Allah rızası için anneme dualarınızla yardım edin :'(

çok geçmiş olsun allah şifalar versin

merak etmeyin (mecazi anlamda)
bu vakalarda doktorlar hastayı yakınlarıyla görüştürmüyorlar tüm etkileri bertaraf edebilmek için
biraz sakinleşsin, kendine gelsin, ilaçlar bir etki etmeye başlasın bir süre tedaviye hastanede devam eder sonrada evine gelir inşallah kavuşursunuz anneciğinize.

Allah size ve ailenize sabır, anneciğinize de acil şifalar versin inşallah.

Çaresiz olduğunuzu düşünmeyin asla, sebat edin, umutlu olun, "derdi veren Allah dermanını da verir" derler, inşallah en kısa sürede atlatırsınız.

Rabbim tez vakitte sifasini versin. Derdi veren dermanini da verecektir inşallah...

Allah annenize acil şifalar versin inşallah.

Allah razı olsun hepinizden.. Teşekkür ederim desteğiniz ve dualarınız için..

Arkadaşlar sizden ricam annem için 131 defa ''ya selam ya kuddüs celle celalühü'' zikrini çekebilir mi? Ruh ve sinir bozukluğuna karşı okunan esmalarmış bunlar.. Şimdiden okuyan kardeşlerime teşekkür ederim.. Rabbim razı olsun herkesten inşallah..

Son düzenleme:

çok geşmiş olsun... ruh sağlığı öyle ince bir çizgide ki her an kötüye gidebiliyor...
ama dualarınız, çabalarınızla anneniz iyileşecektir inşAllah.. gönülden dilerim ki anneniz tez zamanda eski sağlığına kavuşsun. Rabbim onu sizin başınızdan hiç ayırmasın.

Okudum canım Allah şifasını versin inşALLAh

Allah acil sifalar versin canım dua ettim senin ıcin insallah kavusacaktır saglıgına herşeyin Allah'tan geldigini unutma kalbini ferah tut bol bol dua et

Allah şifa versin tez vakitte sağlıklı mutlu günlerine dönsün inşallah..

Canım ya, senin yaşın kaç ki? Anneciğine acil şifalar. İnşallah tez zamanda bunların hepsi geçmişte kalsın, mutlu tablonuza geri dönün.

Farklı doktorlardan da mı yardım almak lazım acaba? İkinci bir görüş hep iyidir sanki...

canım allah sabır versın guc versın ınsallah hersey duzelır ...

canım okudum Allah acil sifalar versin annene insallah iyi olur insallah

Allah acil şifalar versin,çooook çoook geçmiş olsun...
Allahım tez zamanda evinizdeki huzuru,mutluluğu tekrar nasip etsin..

Allah annenize acil şifalar versin, inş. en kısa sürede eski sağlığına kavuşur, bu arada anneniz için bol bol felak nas surelerini de okuyun. Rabbim şafi ismiyle acil şifalar versin.

canım annen nasıl güzel haberler ver bize kuzum

Sizi tanımıyorum ve muhtemelen de hiç tanışmayacağız, karşılıklı biraraya gelip bir kahve dahi içemeyeceğiz.

Ancak yaşadıklarınızı okadar iyi anlıyorum ki...

Allah size güç kuvvet, annenize sükunet versin, kalbini ferahlandırsın...

Bazen sorunlar gerçekten çok büyük oluyor, bazense biz ufacık sorunları büyütüyoruz...

Umarım ki anneniz sorunu her ne olursa olsun, kendi iç savaşından galip çıkar...

Arkadaşlar dua eden herkesten Rabb'im sonsuz kere razı olsun... Sağolun..

Çok zor günler geçiriyoruz... 20 güne yakındır yeni yeni kendimize geliyoruz.. Annemin sıkıntıları hala az da olsa devam ediyor.. Gitmediğimiz hoca, doktor kalmadı desem yeridir... Şuan 2 farklı hap verdi doktorlar onu kullanmaya başladı dünden beri..
Belki inanmayanlara alay konusu olabilir ama yaşamayan bilmez anlamaz masal gibi gelir bu dediklerim..

Anneme büyü yapılmış ve bu sebeple cin musallat olmuş.. Doktorların 20 güne yakın çare bulamadığı derde gittiğimiz hocalar Allah'ın izniyle çare oldu.. Dua ediyorlar sürekli cinin tesiri yok etmek için.. Rabbime şükürler olsun artık krizlere girmiyor.. Sadece biraz dengesiz halleri kaldı onu da hoca bir doktora götürün bu sıkıntılı günler geçene kadar gerekli tedavi, ilacı ne gerekliyse uygulasınlar dedi.. 3 farklı ilde kaç doktora götürdük.. Hocalar, şıhlar, cin ilmini bilen kişilere götürdük.. Şuan yeni yeni kendine geldi işte.. Hala da hocanın çağırdığı günler okutmaya götürüyoruz annemii... İnşallah sizin dualarınızla da birlikte Allah'ın izniyle çok iyi olacak annem..

Lütfen sürekli kendiniz için felak, nas, ayetel kürsi, fatiha, kafirun, ihlas surelerini bolca okuyun.. Tuvalete, banyoya, çöpün yakınında oldğunuz yerlerde oralara girmeden önce eüzü besmele çekerek, destur diyerek girin..

Bu dert başına gelmeyen kişiye önemsiz, sıradan bir olay gibi gelir.. ama inanın annemin bu olayından sonra gittiğimiz her yerde böyle vakalarla karşılaşan bir çok vaka gördük... Lütfen dikkat edin.. Bol bol Rabbime sığınıp bu tür durumlar için dua edin..

Hepinizden Rabb'im tekrar tekrar razı olsun..Şuan memleketteyim o sebeple hızlıca aklıma ilk gelenleri yazıyorum.. Anlamı bozuk olan cümlelerim olabilir lütfen mazur görün..
Dualarınızı hala bekliyorum canlarım.. Duanıza ihtiyacımız var.. Sizi seviyorum.. Allah'a emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…