Allah rızası için anneme dualarınızla yardım edin :'(

Geçmiş olsun,Tedavisini aksatmazsınız iyileşir inşallah.İlaçların etkisiyle yakında sakinleşir sizlerinde destegiyle düzelir.desteginizi sevginizi gösterin, sevgiyle aşılamayacak hastalık sıkıntı yoktur.konuşmak istedikçe konusun yardımcı olun.çok endişelisiniz belli ki bunları yapacağınıza eminim zaten.Allah yardımcınız olsun.

Derdi veren Rabb'im dermanını da verir elbet. Sabredip çokça dua etmek gerek. Rabb'im onu sizlere bağışlasın ve en kısa zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin. İnşaallah düzelir.

evet öyle canım.. Buraya yazınca rahatlıyorum..

Bende de sinir var çok çabuk parlıyabiliyorum ama benim o yönden bir artım var işte.. Annem hep içine atar hep =( Bundan sonra kesinlikle ailecek buna fırsat vermiyecez.. Bir kendine gelip sağlığına kavuşsaydı.. Rabb'im o günleri bize ve bizim gibi böyle durumlar yaşayan herkese yaşatsın inşallah..
Annemin sağlığından başka hiçbir şey düşünmüyoruz, düşünemiyoruz

Seni anlıyorum çok üzülüyorsun annenin durumuna.
Ama herşey biz insanlar için.
Bu da bir hastalık, tedavisini olacak ve iyileşecek böyle düşün.
Ağlayarak kendini daha fazla üzme.
Asıl şimdi yanında olman lazım Annenin.
Heleki yanında sakın ağlama daha fazla yıkılır.
İyileşecek bana inan.
Sadece biraz zaman.
Hem bu hastalığı atlatan insanlar devamında hayatta daha güçlü oluyorlar.
Bu imtihanı size sunan Rabbim yine kendisi yar ve yardımcınız olsun.
Geçecek bana inan...

İnşallah iyileşecek canım.. Zaten bu bize ailecek ders oldu. Artık herşeyimizle annemizin tabiri caizse kölesi gibi olacaz.. Hele bir iyileşsin.. Ne isterse, ne yapmak isterse, onu ne mutlu edecekse onu Allah'ın izniyle, yardımıyla yapacağız.. Desteğin için çok sağol..

Derdi veren Rabb'im dermanını da verir elbet. Sabredip çokça dua etmek gerek. Rabb'im onu sizlere bağışlasın ve en kısa zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin. İnşaallah düzelir.

Evet canım şuan Rabb'im ailecek bizi sınıyor ve Rabb'imin yoluna kendimizi adayıp sımsıkı sarılmalıyız dualara.. Sabırlı da olmalıyız.. Ama gerçekten çok zor bir dönem bu süreç.. Çok zorlanıyoruz

Allah şifa versin sağlığına bir an önce kavuşsun İnşallah.

Amin canım.. inşallah tez vaktte kavuşacak..

Zaten sürekli ağladığımız için doktorlar görüşmeye izin verseler bile kendimi toplamadan yanına gitmek istemiyorum. Çünkü kesinlike kendimi tutamam biliyorum.. Onu hastaneye bırakıp eve döndüğümüz anı ömrüm boyunca unutmayacağım. İlk defa babamın hıçkırarak ağladığına şahit oldum.. yıkıldım. Annem orada acılar çekiyor babam kardeşlerim sürekli ağlıyor..

Komik bir tabir olacak ama ancak bu sözler halimizi anlatır ''hepimizin ruhu çekilmiş gibi''

Harap bir haldeyiz.. hepimizin suratı çökmüş, gözaltlarımız çukurlaşmış, yemek desen sofrayı kurduğum gibi kaldırıyorum.. Habire çay içiyoruz.. Boğazımızdan yemek geçmiyor, kendimizi zorluyoruz güçlü olmak için

Rabb'im kimsenin başına vermesin.. İnsanlar çok kısa sürede yıkılabiliyrmuş bunu gördüm şu kısacak zamanda

Son düzenleme:

Annenizin rahatsızlığı ne acaba? Bir şeye mi sinirlendi, üzüldü?

Anneni bu hale getiren neydi acaba.
Mutlaka bir geçmişi vardır sorununun.
Acil şifalar dilerim.
Ne kadar benzer durumları bilmem ama benim bir yakınım da yaşadı.
Düzeldi tabi.Bir çeşit kriz anı gibi.Sadece daha uzun.
Anlayabiliyorum üzüntünüzü kolay değil.
Düzelecekdir eminim.Sabırlı ve metanetli olun.

İnsanoğlu sürekli sınanıyor. Ne güzel ki duaya başvuranlardanız bu durumlarda. Bu annenizle birlikte sizlerin de imtihanınız Rabb'im bu imtihanı kolayca atlatmayı nasip etsin. Hepinizin yardımcısı olsun.

Allah şifa versin inşallah.

Merak etme iyi olur anneciğin her insan dönem dönem depresyon atlatıyor, yataklara bağlanan, şok cihazlarıyla bayıltılan hastaların iyi olup hastaneden çıktığına şahitiz. Annende bir an evvel iyileşir inşallah canım...

Annenizin rahatsızlığı ne acaba? Bir şeye mi sinirlendi, üzüldü?

Canım herkes bu soruyu soruyor ama inanın kesin bir şekilde neye üzüldü, neye canını sıktı bilmiyorum.. Keşke bilsemde doktoruna neden böyle bir duruma düştüğünün sebebini söyleyebilsem..

ama şunu çok iyi biliyorum ki aşırı duygusal, hemen hemen herşeye ağlar, herşeye üzülür.. Zaten küçüklükten beri çok zor zamanlar geçirmiş. Anneannem, dayım vefat etmiş.. Dedem 2 evliydi ve hiç aile hayatı tam anlamıyla yaşamamış.. ve arada ailesiyle görüştüğünde kardeşlerinin sorunlarını dinler onlara akıl verirdi ama emin olun sonraları onlardan daha çok üzülürdü onların hallerine..
Anne görüşme derdik üzülüyorsun derdik sonra bu sözlerimize de rahatsız olurdu.. Yani anlayacağınmız aşırı duygusal ve herhangi bir olay kafasında takarda takarçok büyütür.. Kaç yılın sonunda dertler, sıkıntılar birikti birikti böyle patlak verdi işte sonunda ve biz ailecek bunu farkedemedik. Bu sebepten çok üzülüyoruz

Büyük ihtimal sıkıntılarını içinde büyüttü ve en son bir şey onun bu hale gelmesine sebep oldu. Rabb'im yar ve yardımcınız olsun.

Belki size söylemek istememiştir üzülmeyin diye ama bu kadar ciddi bir durumda ise ufak şeylerden kaynaklanacağını düşünmüyorum ben umarım kısa sürede toparlar tatile gitmesini sağlayın düzelince iyi gelecektir. Çok üzüldüm

Canım zaten kaç gündür kendine gelemediği için doktorlar dün babamdan imza almışlar.. Şok tedavisi uygulanacağı ve sizin imzanız gerekli diye.. İnşallah dediğin gibi en ağır hastaların bile sağlığına kavuştuğu gibi annemde sağlığına kavuşacak tez vakitte hayırlısıyla inşallah ve bende Rabb'ime büyük bir şükürle ve size büyük minnettarlıkla bu müjdeli haberi burada vereceğim.. Her dua edişinizde annemide aklınıza getirip dua edin lütfen kardeşlerim çok rica ediyorum sizden lüten

İnşallah toparlanır arkadaşım.. Bilmiyorum ki ne yaşadı da böyle oldu.. Oysa sürekli gece gündüz beraberiz.. Düşünüyorum düşünüyorum bir cevap bulamıyorum bu soruya

Çok geçmiş olsun,
Allah tez zamanda versin şifasını inşallah,
Sizede bol bol sabır versin..Kolay değil..
Dualarım sizinle..

Büyük ihtimal sıkıntılarını içinde büyüttü ve en son bir şey onun bu hale gelmesine sebep oldu. Rabb'im yar ve yardımcınız olsun.

Doğru söylüyorsun canım belki o son şey sıradan bir olaydı ama herşey birikince bardağın son damlası herşeyi taşırdı.. Ne diyim Rabb'imden şifa diliyorum bol bol.. Her şey onun elinde.. Rabb'im ''ol'' derse oluverir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…