Allah rızası için anneme dualarınızla yardım edin :'(

esmeralisa

Allah her şeye yeter!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2011
2.114
990
Kızlar annem 5 gündür ağır bir depresyon geçiriyor. Ailecek çok zor günler geçiriyoruz, hepimiz perişanız.. Annem hastanede şuan ve görüşemiyoruz.. Çok hırçın ve herkese saldırıyor.. İlk defa böyle bir şey başımıza geliyor.. Çok kötü bir dönem yaşıyoruz.

N'olursunuz anneme dualarınızla yardım edin. Kendine de gelmiyor ki doktorlar sorunun neden çıktığını bulup doğru bir tedavi uygulasın..

Çevresinde bu tür bir olay yaşayan ve sonradan düzelen var mı? Şahit oldunuz mu bu tür vakalara?

Rica ediyorum anneme elinizden ne geliyorsa, dilinizden ne geliyorsa samimiyetle dua edin.. Lütfen arkadaşlarım lütfen

günlerdir perişanız, bitik durumdayız.. Çaresizlik çok kötü bir şey.. Çok rica ediyorum anneme dualarınızla yardım edin.

Rabb'im hepinizden razı olsun. Allah'ım düşmanımın başına dahi böyle bir şey yaşatmasın inşallah (amin)

Çok geçmiş olsun. Dualarım anneciğinizle. İnşallah tez zamanda kavuşur ruhsal sağlığına. Size de kolaylık ve sabır versin Allah'ım :26:

Çok geçmiş olsun. Dualarım anneciğinizle. İnşallah tez zamanda kavuşur ruhsal sağlığına. Size de kolaylık ve sabır versin Allah'ım :26:

Allah razı olsun canım.. İnşallah Rabb'im şifasını tez zamanda verecek.. İlk kez annemi böyle gördük ve neler hissettiğimi az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Onu öyle görüp elimizden birşey gelmemesi insanı bitiriyor

Son düzenleme:
tüm kalbimle annenizin tez zamanda iyileşim sağlıklı bir şekilde yanınıza dönmesi için dua edeceğim. umarım doğru bir yaklaşım ile sorunun kaynağı tespit edilir ve başarılı bir tedavi uygulanır kendisine. allah yardımcınız olsun

Sağol canım.. Allah razı olsun.. İnanın şuan tek ihtiyacımız olan şey dua..

Beni ve ailemi dualarınızla yalnız bırakmayın lütfen.. Kardeşlerim hepinizden Rabb'im sonsuz razı olsun inşallah (amin)

Allah tez vakitte şifasını verecek. çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun.

gecmis olsun allah yardımcınız olsun. annenizi yanlız bırakmayın varlıgınızla yanlız olmadını hissettirin.

Çok geçmiş olsun allah şifasını versin inş. ama mutlaka bir sorun olmuştur durduk yere depresyona giren ben hiç duymadım :44:

gecmis olsun allah yardımcınız olsun. annenizi yanlız bırakmayın varlıgınızla yanlız olmadını hissettirin.

Zaten doktorlar bize gelmeyin bir müddet diyorlar ama biz yerimizde duramıyoruz.. Ne yaparsak yapalım aklımız hep annemizde.. babamın ayakları hep o hastane yolunda, gitmiyecem tamam diyor bir bakıyoruz hastaneye gitmiş yeniden..

Dün babamla çok kısa görüştürmüşler iyi gibiymiş ama hırçınlığı devam ediyormuş.. Annem o kadar mülayim bir yapıdadır ki çevresine, onu bu hallerde görmek bizi çok üzüyor.. sanki bambaşka bir kişi karşımızdaki.. Beden anneme ait ama ruhen başka bir kişi sanki.. Çok sinirli

Geçmiş olsun canım,;,Allah hepinize yardım annenize de şifa versin inşallah.
Travmatik bi durum mu yaşadı acaba yoksa depresyonda hırçınlık ve saldırma olmaz ya genelde içine kapanık ve çöküntü olur diye düşünüyordum...
Ama çaresi olmayacak şeyler değildir tahminim..Yanlız süreç biraz uzun olabilir. Sabır ve sevgiyle yaklaşın her zaman

Oldukça ağır bir depresyon geçiriyor olmalı, Allah şifasını versin.

Ama sanki ciddi bir travma yaşamış gibi, sadece beş günde böylesine ağırlaşmak?

Allah yardımcınız olsun, yalnız bırakmayın ama üstüne de çok düşmeyin bunalmasın

Çok geçmiş olsun allah şifasını versin inş. ama mutlaka bir sorun olmuştur durduk yere depresyona giren ben hiç duymadım :44:

Amin.. Çok sağol canım..

Annem çok duygusaldır.. En ufak dediğimiz, herhangi bir insanın gülüp geçtiği bir sorunu büyütürde büyütür.. günlerce kafasını kurcalardı. Biz sorerdık ama öyle anlatmazdı her sorununu bizi de üzmemek için. Biz de üstelemezdik anne anlat anlat diye..

Memleketten birkaç telefon geldi son zamanlarda birde bir düğüne gitmişti orda da sanırım canını sıkan olaylar olmuş. 10 15 gündür de uykusuzdu.. uyuyamıyordu.. Zaten baştan belirtilerini göstermiş ama biz farkına varamadık. Bu kriz olayı yaşandığından beri ah nasıl farkına varamadık.. Zamanında doktora götürseydik böyle olmazdı diye habire yakınıyoruz ailecek Ama nerden bilebilirdik ki böyle olacağını.. İlk defa böyle bir şey yaşıyoruz.. Annemi ilk defa böyle görüyoruz :'(

amin canım..

Zaten belirtileri 10-15 gündür devam ediyordu ama şu 5 gündür hırçınlığı saldırganlığı ortaya çıktı.. Kendinde değil. Yaptığı saldırganlıkları hatırlamıyor. yani bilinçli bir şekilde saldırmıyor kimseye..

Hem tıbbi hem de çok güvendiğimiz bir hocaya gittik annem hastanedeyken o da korunma duası falan yazdı.. ELimizden geldiğince hem dini hem de tıbbi imkanlara başvuruyoruz.. Başka da elimizden bir şey gelmiyor

Annenize Allah şifalar versin tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah.
Yıllar önce benim de annem böyle ağır bir depresyon geçirdi.
Ben o zamanlar lise 1. sınıftaydım. Şimdi 31 yaşımdayım.
Çok şükür o zamandan beri bir daha o şekilde yaşamadık.
Anneniz biraz ağır ilaçlar alacak.
Ve bu süreç biraz uzun zaman alabilir.
1 yıl kadar.
Bu süreçte annenize yapabileceğiniz üzerine gitmeden konuşmak isterse sadece onu dinlemek.
Çok konuşmaz zaten ilaçlardan dolayı.
Güçlü olmaya çalışın.
Bu bir süreç ve bu süreçte sağlam durmanız lazım.
Elbet iyileşecek eski sağlıklı günlerine kavuşacak.
Çok şükür annem yıllardır çok çok iyi.
Sizin annenizde iyileşecek.
Ama işte zaman.
Allah yardımcınız olsun.

Canım zaten 10 15 gündür uykusuzdu ve sessizdi, hep balkona tek başına oturup düşünüyordu.. Tv izlerken anneme gözümüz takıldığında boş boş anlamsızca bakıyordu ekrana.. yani bir şeye odaklanamıyor habire düşünceler içindeydi..

Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. lütfen arkadaşlarım lütfen.. Şuan sizin dualarınıza çok ihtiyacımız var. Kimin duasının kabul olacağını Rabb'im bilir.. Müminin mümine duası kabul olur.. Lütfen dua edin annme lütfen

çok geçmiş olsun arkadasım allah tez zamanda şifasını versın
senınde söyledıgın gibi duygusal olup herşeyi içine atınca böyle sonuclar çıkabılıyor malesef..
bir patlama yaşıyor gibi,kısa sürede toparlanacak inşallah
yanına gitmeye başladıgınızda da hastalıktan zıyade keyıflı seyler anlatın gülsün kafası dagılsın keyfı yerıne gelsın
ziyaretıne sık sık sevdıgı ısanlar gitsin..güç verin..

Allah'ım gani gani razı olsun senden, sizden.. ŞU güzel olumlu sözlerinle dünyalar bağışlasan bu kadar mutlu etmezdin beni.. Sağol varol arkadaşım

İnşallah iyileşecek ve bende dua eden arkadaşlarıma yüzünü göremesemde tanımasamda her zaman minnettar olacağım, duacınız olacağım..

Şuan çok kötüyüm, gözyaşlarıma hakim olamıyorum.. İçimde o umudu hep taşıyorum ama o hallerin devam ettiği haberini alınca kendimi çok kötü hissediyorum yeniden

Son düzenleme:
aslında en büyük hatayı içimize atarak yapıyoruz. kızıyorsak kızacağız bağıracağız içimize atmacağız yazacak içimizde siniri boşaltacağız.. sende içine atma. burda yaz boşalt içini. benim duyduğuma göre sinir hastalıkları ırsi olabiliyor çok dikkat et kendine. düzelmesi vakit alabilir ama sen moralini bozma iyileşcek. doktorlara güven. ilaçla sakinleştireceklerdir onu. babanda dikkaet etsin kendine kolay değil tabi. doktoruyla sürekli görüşsün ... inşallah tez vakitte iyileşir.

malesef sinir hastalığı yaygın. hepimiz adayız aslında o yüzden bol spor yapmalıyız dejarj olmalıyız. annenle iyileşince bol sohbet et. bir defter al yazsın yazsın içini boşaltsın sonra okunması istemdiği şeyler varsa tek tek koparsın atsın . ben hep öyle yaparım yazarım yazarım boşalırı. kızdıklarıma yazarım ... sinirim yatışır.

Canım bir de o sorun var. Annem beni bu hastaneye niye yatırdınız diye söyleniyormuş babama dün.. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesini kötü bir yer sanıyor.. Senle kızın (yani beni kasdederek) beni buraya bıraktınız diyor.. Kendine geldiğinde bir de onun bize karşı tepkisi ne olacak bu da beni çok endişelendiriyor. Ya cephe alırsa bize. Çünkü yaptığı agresifliklerin hiçbirini kesinlikle hatırlamıyor ve siz durduk yere beni buraya getirdiniz diyor. Hastanede kalmak istemiyor. Oradaki görevlilere direniyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…