Allah; Ol der ve olur.

isabel merhabaMasallah Allah yavrunuza hayırlı uzun ömürler versin 1 yasın de ben alıyorum, Allah kabul etsin, daha alırdım fakat bir sıkıntı için ben de cesitli dualar okuyorum, Rabbım bıze de cok hayırlı haberler aldırsın insallah, amin
1 ben alıyorum, kalan 418

Rabbım hayırlı haberle gonlunuzu ısıtsın, koynunuza saglıklı bir evlat versin, bana da beklediğim hayırlı haberi aldırsın ınsallah

çok sevindim Rabbim sizlere ve vatana millete hayırlı evlat olmasını nasip etsin biz de bu yolda 6 yıldır büyük uğraşlar veriyoruz sabır ve takva ile hayırlısını temenni edip vardır Rabbimin bildiği vardır bi vakti ve saati diyoruz ne olur bana ve isteyen herkese dua edin ismim müge karakaya şimdiden çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Canm 1 tane okudum

Birtane de ben aldım Rabbim banada nasip etsin inşallah

1 tane ben okurum. Rabbim evladınıza hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah
Kalan 413

Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hayırlı bi evlat olsun
Bende 3 tane okurum

Son sayı kaç takip etmedim hesaplamayı siz yapınız 1 tane de ben aldım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

1 tane de ben alıyorum. Rabbim çocuğunuza hayırlı ömür versin, evladınızla güzel bir ömür yaşayın inşallah

Rabbim hayirli ugurlu etsin insallah ❤ bende bir tane okurum . Allah olmayanlara da nasip etsin insallah bu guzel duguyu . Isteyen herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…