Allah; Ol der ve olur.

Canım kuzum bugün okuyamam ama yarın regl olmazsam okuyacağım 🥰
isabel isabel rabbim sağlıklı uzun ömürler versin inşallah. ne güzel duanızı yaşamanız 🥰 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 😍
Bitanem bebeğim suresi yok sayı çok olduğu için
Yarın oku akşam oku nasıl istersen ALLAH kabul etsin 🥰👍

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...
1 tane ben aliyom allah kabul etsin

kalan sayı 407
20220804_152343.jpg

Bir tanede ben okurum kalan sayı 406. İnsAllah benimde dualarım kabul olur, gerçi hiç umudum yok ama, oysa ki imkansız bir şey istemiyorum.

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Ben de 1 tane alırım Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Isteyen olmayan herkese Nasip etsin

Sağlıklı güzel Ömrü olsun bebeğinizin ve bütün çocukların..
Ben de 1 tane okuyabilirim.

X