Allah; Ol der ve olur.

Çoook şükür bitti.Rabbim okuyan herkesten binlerce kez razı olsun, gönüllerinden geçen ne dilekleri varsa kabul etsin.Evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin. Evladı olanlara ise evlatlarıyla güzel bir ömür yaşamayı nasip etsin inşallah..

MssPARE , penyez83 ve deynepnaz ,sizlere birkez daha sonsuz minnetlerimi sunuyorum.❤ Ne güzel insanlarsınız, ne güzel kalpleriniz var.Rabbim gönlünüzden geçen her dileği hayırlısı ile yaşamayı nasip etsin..

Son düzenleme:
Ey yüce Rabbim,ben senden sağlıklı, hayırlı bir evlat diledim.Sen bana en güzelini nasip ettin.Bu güzel dileğim uğruna sana 500 Yasin-i Şerif okutacağım diye söz verdim.Çok şükür, bin şükür yüzlerce güzel kalp ile bu sözümü yerine getirebildim..Nasıl mutluyum anlatamam..
Sana tekrar sonsuz kere şükürler, teşekkürler ediyorum bu güzel yavruyu bana evlat olarak gönderdiğin için..İsteyen herkese nasip olsun inşallah...

Allah razı olsun ne güzel dua ettiniz ❣❣❤❤
Inşallah tekrar çok güzel dileklerin olduğu dualarda yine buluşuruz

Ne güzel, ne içten bir dua.Amin Bizleri birarada getirip yasin halkası oluşturdunuz, aynı anda aynı kişiye dua edilmesine vesile oldunuz, bu da tarif edilemeyecek manevi yüklü bir duygu.
Keşke evlat hasreti çeken her üyeye böyle kenetlensek, dualalar edebilsek.
Allahım eşinizle, çocuğunuzla sağlıkla, mutlulukla geçireceğiniz uzun ömürler versin

İsminiz soy isiminiz nedir bende alıcam Yasininizden..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…