Allah; Ol der ve olur.

Ben de 20 tane alıyorum. Bugün memuriyette sözlü mülakatta elendiğimi öğrendim. Çok bel bağlamıştım. Hayatım mahvoldu. Benim için dua eder misiniz iş bahtım açılsın... 8. Kez eleniyorum devletten..
Kalan 29
RABBİM iki cihanda da yüzünüzü güldürsün tez vakitte engeller kalksın gönlünüzdeki iş kapısı açılsın rızkınız bereketli olsun İNŞAALLAH

KALAN 29

Bu arada 10 yasin daha okudum
KALAN 50

Toolamda ilk konu açıldığından beri 50 yasin suresi okudum.
Gerek kendi tedavimde gerek oğlumun sınavlarında da okudum ama ilk defa bu kadar fazla okudum yasin suresini.Allah okurken yanlışlarımızı, eksiklerimizi, hatalarımızı kabul eylesin🤲🏻
Çok ama çook teşekkür ederim. Rabbim ne muradın varsa versin.Sana sağlık, şifa versin. Evladına zihin açıklığı versin,yolunu bahtını güzel kılsın.Rabbim evladınla sana nice güzel günler görmeyi nasip etsin..
Çok sağol canım benim, Allah binlerce kez razı olsun..Ne güzel insanlarsınız..

Ben de 20 tane alıyorum. Bugün memuriyette sözlü mülakatta elendiğimi öğrendim. Çok bel bağlamıştım. Hayatım mahvoldu. Benim için dua eder misiniz iş bahtım açılsın... 8. Kez eleniyorum devletten..
Kalan 29
Çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Vardır her işte bir hayr. Öyle düşünün. Önünüze Çok daha güzel kapılar açılsın inşallah 🤲

Çok ama çook teşekkür ederim. Rabbim ne muradın varsa versin.Sana sağlık, şifa versin. Evladına zihin açıklığı versin,yolunu bahtını güzel kılsın.Rabbim evladınla sana nice güzel günler görmeyi nasip etsin..
Çok sağol canım benim, Allah binlerce kez razı olsun..Ne güzel insanlarsınız..
Amin🤲🏻Allah razı olsun. Bilmıkabele😍
İçimden gelerek okudum.Şuan azaldı sayı, inanın sizin kadar sevindim.

Kalan 29
Allah razı olsun

Inşallah sizin de bundan sonrası için herşey hayırlı olur rabbim yolunuzu açık etsin 😇

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...

Bana bugün bu konuyu açtıran Rabbim'e sonsuz şükürler olsun. Bugün bu konuyu açtıysam duam kabul olduğu içindir.

Rabbim den hayırlısı ile bir evlat diledim ve duam kabul olursa 500 Yasin okutmayı diledim. Çok şükür duam gerçekleşti ve oğlum dün 6 aylık oldu bile. Şimdi Allah 'a söz verdiğim üzere 500 Yasin okutmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var.

Okuyacak olan herkesten şimdiden Allah razı olsun..Sonsuz minnettarım...
Bende bir tane okurum inş cuma günü benimde transferim var bana da dua edebilir misiniz

Kalanı yazdığınızı düşündüm ve saymadım sizi 1 alıp kalan 103 mü demek istediniz

Aynen bende emin olamadım ama sonradan okumaya almayıp neden kalanı yazsin ki diye düşünüp Onu da saydım 🤭
etiketten sonra 1 tane alıp kalanı yazmak istemiştim ama sanırım yanlış hesaplamışım🤩 üstteki arkadaş okuyunca yazarım dedi diye onu saymadım o yüzden karışıklık oldu sanırım🙂

etiketten sonra 1 tane alıp kalanı yazmak istemiştim ama sanırım yanlış hesaplamışım🤩 üstteki arkadaş okuyunca yazarım dedi diye onu saymadım o yüzden karışıklık oldu sanırım🙂
Etiketten sonra aldıysan ("okuyacaksan) sorun yok canım. Yeter ki okunsun, sonradan tekrar bakıyoruz sayıda yanlışlık var mı diye 😍

isabel isabel arkadaşımızın bebeği niyetine okunan 500 YASİN ŞERİF
SON KALAN :nazar: 120 :nazar: tekrar okuyabilirmisiniz
el birliği ile bitirelim destekleriniz için şimdiden ALLAH razı olsun
deynepnaz deynepnaz
MssPARE MssPARE
@Elif_Eylul
@Nevreste
@Lna16
@Mavi Menekse
@MaHlass
@RedGirl
@_HALLEY_
@Kukrim
@Jenna16
@Sohrab
@Zerre
@Kipa2008
@Minik Meleklerim
@JES
@madammor
@C A N O
@Evera
@N u r
@Nego
Laale Laale
@belgeseller
@rainyy
@E B R U
@B bstnc
@HAbibte
@Amazing family
@Pnr12345
@Kalppare
@Hasber
@sunpineapple
@Azelya21
@Melikeben
@MaviFeslegen
H3RA_ H3RA_
@Cirkinkadin
@kunfeyekun__
@Esra
@Bonus
@turuncu agac
@little bird
Elif Elif
@Cilek kizzz
@Vuslat46
@mrsfly
@Nurnur1010
@IcimdekiSonsuzDeniz
@Hayriye16
@E L B A
@M_atruska
@Ahsen555
@eDLaM
@Hurma99
@Careszm
@Canpare
@atizeyno
@limoncik
@ozo1907
@selennn
@Ozgur87
@Kekikotu
@Sendeanlarsn
@cemile___
Z zerefsann
@gunces
@Yakamoz9108
@redvelvetcake
@ulasimiz
@Zhrynr
@Yoy
@Nil1325
@Namespollyanna
@sheetan
@UcanSupurge
@ilsas
@Diloss1
@Designer31
@Zhr81
@beratti
Umutlu koi Umutlu koi
@gizemnurdmr
@Papatya_03
@Nurgul5506
@yedirenk79
@Bernasumru
@Blue_Black
@Papatya3596
@lailerra
@Feyzaakncc
@Lamariposa
@Cikolatalikurabiyem
@kelebekbal
@Melan-kolik5
@borntofight
@Unicornbe
@Hanimelicicegim
@LezzetliCipetpet
@Aselazrapinar
@Ayseezz
@sweetyeva
@ozlem4242
@Ayyildiz188
@sessizlikkk
@MelayMeltem
@ozidlk
@Yaln
@Caresivarmi
@NNar
@Minnosprenses
@Fatmazell
@Nau Nau
@geceyagmuru
@brologcu
@Willow
@Marjolein
@akasayalar
@furusan
D DalgaliCihan
@Bionuroloji
@Kimseninsucudegilbu
@Sempatik109
@felidaee
@busra ytez
@Yalandunya37
@onlymelek
@turuncu agac
@Mor renk delisi
@Sulee57
@Gercegim
@Alisa Nur
@RagnarLodbrok
@mrymkrdg
@destina_04
@Soruhanim
@Zeynep90sfk
@istbl
@Zorluha
@kucukpapatya
@Kaucuk
@Aysegul 6666
@sedacamasal
@gulectosba
@Asbarfat00
@Gercegim
@Gul-Er
@Baharam
@Cittaslow
@xmavigoz
@Maria1515
@batangun
@Yaren Demr
@therosemiley
@Sannacandy
@yorgun anneanne
@Ballkupum
@herseymumkunn
@Twinsmom1
@Esesk
@Muhacirrrr
Ben de okurum.

Bir tane daha okuyabilirim, ama şu an regl dönemim.
Bağışlama duası yapılacak mı? Son tarih nedir?

Kolay gelsin tatlı hanımlar!

Kaç oldu diye yukarı kaydırıyorum şu anda.
25 kalmış!
Az önce hastaneden geldim, bir duş alıp okudum 5 tane.
Kaldı 20!

Bu arada Allahım razı olsun size okuduklarım hep bana döndü, işlerim 2 gündür hep rast gidiyor şükürler olsun inşallah Büyük Allahım!

Kolay gelsin tatlı hanımlar!

Kaç oldu diye yukarı kaydırıyorum şu anda.
25 kalmış!
Az önce hastaneden geldim, bir duş alıp okudum 5 tane.
Kaldı 20!

Bu arada Allahım razı olsun size okuduklarım hep bana döndü, işlerim 2 gündür hep rast gidiyor şükürler olsun inşallah Büyük Allahım!
Deynepnaz okudukdan sonra ben okudum 1 24 kalmışdı 5 sen okuyunca 19 kalır

X