Allah; Ol der ve olur.

Merhaba
Biraz rahatsızım, hastaneden yeni geldim, anca yetişebildim kusura bakmayın.
Etiketi görünce hemen ilgilenmek istedim.

Kaç oldu yukarı bakıyorum bir yandan.

Ben 5 okudum, 112 kaldı.

Allahım kabul etsin inşallah.
Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin, yavrulara sağlıklı mutlu ömür, her isteyene de hayırlı evlat nasip etsin en yakın zamanda inşallah.
Amin inşallah.🤲🏻 Geçmiş olsun. 5 cüzü bugünkü etiketten sonra mı okudunuz, önceden okurum diye yazmıştınız o 5 cüz mü?

Eklentiler

• IMG_20220824_194647.jpg
    IMG_20220824_194647.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 20
Aynen bende emin olamadım ama sonradan okumaya almayıp neden kalanı yazsin ki diye düşünüp Onu da saydım 🤭
Bende önce saydım kalan 63 buldum eve geldim tekrar saydım 64 buldum
Belki kalanı yazmak için yardımcı olmuştur bekleyelim yazar şimdilik saymayalim

KALAN 60

Bu arada 10 yasin daha okudum
KALAN 50

Toolamda ilk konu açıldığından beri 50 yasin suresi okudum.
Gerek kendi tedavimde gerek oğlumun sınavlarında da okudum ama ilk defa bu kadar fazla okudum yasin suresini.Allah okurken yanlışlarımızı, eksiklerimizi, hatalarımızı kabul eylesin🤲🏻
:nazar: Ağzına yüreğine sağlık canim RABBİM dünyada ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip etsin sana :KK200:

KALAN SAYI 50

Ben özel günümdeyim
Bende okusam olurdu 😔😔

kalan sayı 49
Ben de 20 tane alıyorum. Bugün memuriyette sözlü mülakatta elendiğimi öğrendim. Çok bel bağlamıştım. Hayatım mahvoldu. Benim için dua eder misiniz iş bahtım açılsın... 8. Kez eleniyorum devletten..
Kalan 29

Çok teşekkür ederim.
Etiketten sonra sayfayı kapatıp okudum ve buraya yazdım.
Ben okumadan önce yazmıyorum.
Ne olur ne olmaz diye.
Maşallah, hastanedeydim diye yazınca meşgul olduğunuzdan belki okuyamamışsınızdır diye düşünmüştüm. Aynen bende öyle okudukça yazıyorum, yoksa borçlu hissediyorum kendimi 🤭

X