Allah; Ol der ve olur.

Bir tanesini al istersen 7 okurum

6 okursan arada biri de benim olsun mu?

Tamam olsun 5okudum zaten

Canım 1 taneyi bana verirmisin ben yarın namazlı olucam :KK36: Yarın okuyacağım İNŞAALLAH
Blue Black canım sen aynen aldığın gibi 8 taneyi oku istersen
Ben, Laale ve Penye de okuyalım 1 tane garanti olsun, belki alan olup unutan vs olursa diye 🤔

:KK36:Tamam canım sagolasin :KK19:

500 YASİNİ ŞERİF OKUNACAK KALMADI

BİTTİ COK ŞÜKÜR isabel isabel :nazar::nazar:
Penyem Allah razı olsun bebeğim bitanesin
Ilgilendin çabaladın takip ettin
Inşallah sevabı seninle olsun ❣❣♥️♥️🥰🥰🥰❤❤🤗🤗

deynepnaz deynepnaz Allah senden de razı olsun canım aynen sende takip ettin ilgilendin okudun yüreğine kalbine sağlık rabbim senin
de dualarını kabul etsin ❣❣♥️🥰🤗

isabel isabel YAŞIN ŞERIF okumamız bitti rabbim kabul etsin 😇😇
Oglusunun geleceği güzel olsun sağlıklı huzurlu mutlu bir geleceği olsun 🥰🥰🤗🤗🤗🤗😇😇
Rabbim okunan yasin süresini kabul etsin 🤲🤲

K Kazen abi siz ve ogluşunuzla musmutlu kocaman bir aile olursunuz inşallah ❤⚘♥️💐💐

Bütün okuyan arkadaşların ağzına yüreğine kalbine emeğine sağlık herbirinden ALLAH razı olsun ❣❣❣😇😇🤲🤲🤲❤❤

Sayı tamamlandı sanırım eğer eksikse bugün okuyamam ama yarın okurum özel dönemindeyim yarın destek olabilirim
Tamamlandı ama fazladan her ihtimal 3 tane okunsa iyi olur, yarın 1 tane okuyabilir misiniz?
Tamam olsun 5okudum zaten

penyez83 penyez83 Laale Laale deynepnaz deynepnaz ben beş okudum Allah kabul etsin 3 taneyide arkadaşlar okuyacak . Eksik olan olursa okurum Allah'ın izniyle
Okudum.
Allahım kabul etsin inşallah.
5 Blue, 1 Laale, 2 tane de ben okudum. Tamamlandı. 🤲🏻
Blue_Black Blue_Black penyez83 penyez83 sen de 1 tane okur musun, eksik olmasın fazla olsun😍

X