Allah; Ol der ve olur.

r

rabbim hayırlı evlat etsin inşallahhh

Kucağında zaten, 6 aylık, bebeği

1 tane okudum kardes simdi okudum rabbim kabul etsin

Bnde
Bende 3 tane okurum canım inşallah bu vesileyle rabbim banada birtane nasip eder

Merhaba bende 5 yıldan sonra bugun anne olacagımı öğrendim hala ihtiyaç varsa bende 1 tane okurum
Evet daha okunacak sayı bitmedi okuyabilirsiniz... 1 tane sayıdan düşülmüş sizin de sağlıkla sıhhatle doğsun gözünüz aydın

Ben de şimdi saydım 177,az önce yanlışlık yapılmış sayıda, tekrar saymıştım şimdi, seni etiketliyordun tam da doğru mu diye, sinyaller gitti demek ki sana
Ahhhhh gözlerim dolu kalbim pıt pıt dua kardeşim aynı anda aynı sayfaya yazdıran ve sinyalleri aldıran RABBİM'e şükürler olsun gönül bağı bu

Okuyabilirsem eğer yazarım okudum diye oğlun için. Allah bağışlasın sağlıklı anali babalı uzun ömürleri olsun

Allah uzun ömür versın anneli babalı büyümeyi nasıp etsın ınsallah arapca bılmıorum bılsem alırdımm. Banada dua edın bebegım saglıklı olsunn

Allah uzun ömür versın anneli babalı büyümeyi nasıp etsın ınsallah arapca bılmıorum bılsem alırdımm. Banada dua edın bebegım saglıklı olsunn
Türkçesinden de okuyabilirsiniz... RABBİM sizinde evladınızı sağlıkla sıhhatle kucağınıza almanızı nasip etsin aminnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…