Allah; Ol der ve olur.

Bir tane ben aldım,Allah hep korusun,sağlıklı ömrü olsun ailesiyle sevdiklerinle birliktegüzel bir duygu niyetiniz kabul olmuş,Allah diğer anne adaylarına nasip eder inşallahbundan onlar içinde dua okuruz

Ben de bir tane okurum.Bana da dua ederseniz sevinirim

Bnde

Tabikide okurum bugün okuyacağım insaalah rabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin kardesim benimde 2 tane çocuğum var rabbim evlatlarımıza uzun sağlıklı ömürler versin sizde bize dua edin lütfen benim bir yaşında oğlum var bağırsakları hem uzun hem genismiş tuvalletini yapamıyor dua edin oğlumda kendi tuvalletini yapabilsin bu duruma çok üzülüyorum ve hiç bir tedavisi ameliyati yok büyüdükce atlatır insallah lütfen bizede dua edin bizim gibi olan varsa lütfen benide aydınlatın manevi yardımıza cok ihtiyacım var piskolojim bozulmak üzere

Geçmiş olsun. Allah çocuğunuza şifa size de kolaylık versin

Sağlıkla büyüsün 3 tane okurum

Sağlıkla huzurla büyüsün inş..Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin..
Ben de 1 tane okurum inşallah.

Daha önce 1 adet almıştım onu okudum. Şimdi 1 adet daha alıyorum okundu sayabilirsiniz hatta abdestliyim hemen okuyacağım siz sayıdan düşün takibimde değil Allah kabul etsin amin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…