Allah aşkına bu reva mı ya

evet erkekler bunu bekliyor da neden kendinize değer veren birini seçmiyorsunuz? hayat bu kadar uzun değil böyle bir adama katlanmak zorunda değilsiniz. sevmek sevilmek için evleniyoruz aşağılanmak hakarete maruz kalmak sevgi belirtisi değil.

Kpss çalışıyorum çünkü bosanacagim dediğim için telefonlarıma bile çıkmayan ailem var.

Halı hazırda işim yok psram yok

bu planın böyle olmayacağını siz de biliyorsunuz çünkü kpss kazanıp atanmanız yıllarınızı alacak. dolayısıyla bu, gerçek bir plan değil. sizin gerçek planınız nedir?

Ben seni eski konundan hatırlıyorum eşini tam olarak kafanda bitirmemişsin. Bitirmiş olsaydın eşinin hiçbir hareketini ( bikinili kadınlara bakmasını) kendine dert edinmezdin. Eşine güvenmiyorsun o çok net ortada. Sanki eşin senden her yaptığı şey için özür dilese affedecek gibisin. Ben öyle anladım.
Ben olsaydım güvenmediğim bir adamla evlilik yürütmezdim bunu da onun keyfine bırakmazdım.
Az önce yazmışsın işim yok ailem kabul etmiyor kpss hazırlanıyorum vs.
İşte hatayı burda yapıyorsunuz yargılamıyorum yanlış anlamayın.
Güvenceniz olmadan boşanıcam senden diyip o evde oturmaya devam ederseniz sizi bi süre sonra ciddiye almaz ki almıyor da.
Boşanıcam senden dediğiniz de bunu gerçekten yapmanız gerekiyor.
Tehdit haline getirirseniz ki sizin boşanamayacağınızı kendisi de çok iyi biliyor aile istemiyor maddi özgürlük yok
He he boşanırsın moduna girer ki girmişte.
Hayırlısı olsun.

bu planın böyle olmayacağını siz de biliyorsunuz çünkü kpss kazanıp atanmanız yıllarınızı alacak. dolayısıyla bu, gerçek bir plan değil. sizin gerçek planınız nedir?
Hayatımda ilk defa kpss çalışıyorum ve tüm gücümle sadece ona baglandim.
Olmazsa ne olur bilmiyorum onu o zamn düşünecegim.
Tek isteğim küçük bir yuva kızımla mutlu huzurlu.

Şimdi yediğim önümde yemedigim ardında ama huzurum yok

Teşekkür ederim tüm bu söyledikleriniz farkındayım zaten gerçekleri çatır çatır soyledinizde noldu sadece okurken ağladım.
Gecicek ben inanıyorum Bu devran boyle devam etmez
Bikini kadına bakmasini kıskanmiyorum yanında ben varken bana saygısızlık yaptığı için üzülüyorum

yıllar sürecek ve gerçekleşme ihtimali de oldukça yüksek bir plana bel bağlamanız hiç mantıklı değil. hele ki önünüzde böyle uzun bir süreç varken eşinize bu konuda ültimatom vermeniz, hem adamı tehdit ettiğinizi hissettirmiştir hem de sizi artık asla ciddiye almamasına yol açmıştır. kurtulmak istiyorsanız konfor alanınızdan çıkın ve kendinize gerçek bir iş bularak bir an önce kurtulmaya bakın. gençliğiniz elinizden kayıp gittikten sonra isteseniz de bunu yapamazsınız.

Ağlamanız için söylemedim. Gerçekçi olmakta yarar var diye düşünüyorum. Boşanmayı istiyor olabilirsin saygı duyarım ama strateji yanlış.

Ağlamanız için söylemedim. Gerçekçi olmakta yarar var diye düşünüyorum. Boşanmayı istiyor olabilirsin saygı duyarım ama strateji yanlış.
Ne yapabilirim peki.
7 yaşında çocukla beş parasız.
Aile desteği yok
Boşanma lafı açılınca bu çocuğu düşünmüyor musun birimiz yerin altında birimiz hapse girse gözün arkada kalmaz mi diyor napayim

Çalışmayan kesimin çoğunluğu evde kpss çalışıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…