Allah aşkına bu reva mı ya

Ne güzel Allah basinizdan eksik etmesin.
Ama komik olan ne onu anlamadım
cunku esim beklemiyordu. zavalli bi sekilde elimde bir valizle memlekete donecgimi saniyordu. evde beyaz esyalarin olmadigini gorunce delirmis. sinsi bi sekilde beni gonderip bosanma kararini bildirecekti

Bence güzellik sektörüne gir. İğneli Epilasyon, manikür, tırnak , kirpik filan yapmayı öğren.

artık ülkede kpss ile atanıp memur olmak milli piyangodan zengin olmakla eş değer bence. çok mu ütopik konuştum bilmiyorum ama alım yok yani daha ötesi yok bu durumun. ölen, emekli olan veya istifa eden kadar alınacakmış. söyle söyleyeyim 12 yılım bitti memuriyette hiç ölen olmadı bizim kurumda(çalıştığım yer için diyorum) istifa eden de olmadı emekli 1 kişi öldü o da 5 yıl önce falan. yani bence günlerinizi heba etmeyin alım yok çünkü. b planı zamanınız gelmis

cunku esim beklemiyordu. zavalli bi sekilde elimde bir valizle memlekete donecgimi saniyordu. evde beyaz esyalarin olmadigini gorunce delirmis. sinsi bi sekilde beni gonderip bosanma kararini bildirecekti
Ne güzel maşallah Allah razı olsun ailenizden sizin adınıza çok memnun oldum.

Sağlık alanı okuyorum aynı zamanda son bir iki dersim var ondan Umutluyum

Ben tam olarak anlamadım peşimi bırakmaz derken neyi kastediyorsunuz? Eğer şiddet ölüm tehditi varsa zaten durduğunuz hata, derhal polise savcılığa gidin. Boşanmayı lafla sözle kabul etmez diyorsanız da siz evi ayırıp davayı açtıktan sonra elbet bir gün boşayacak hakim. Ayrıca iş hayatı olmuş bi insansınız, bu kadar dayanamayacak hale geldiğiniz evde niye duruyorsunuz ki kızınız da zaten okul yaşına gelmiş. Gidersiniz ailenizin evine, kapıya koyacak halleri yok Çan Çan Çan beyninizi yerler bi müddet ama kocanızın hakaretlerini çekmekten iyidir. Kararlı olursanız bir hafta on günde öyle ya da böyle bir iş bulursunuz, altı ay dişinizi sıkar sonra kızınızla bir düzen kurmaya girişirsiniz. Eğer dediğiniz kadar delirme noktasındaysanız KPSS gibi uzun ve belirsiz planlar yapmanızı anlayamadım
AdChoices
ADVERTISING​

reklam almayı nasıl başardınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…