Aldigim Ah'tan nasıl kurtulurum?

Kızlar Sağolun bi nebze de olsa rahatladım, kendimi suçluluk pskolojisine iyice kaptirip gidiyordum yoksa ...

İşte artık yaptığım hatalardan mi diye vicdan meselesi yapıyorum valla siz 3 yıl gene iyi dayanmissiniz
Canım sevmek zorunda mıyım yani? Annesi olsam haklısın ama el kızı ne diye sevmek zorunda olsun?
İstikrarla çıkma teklifi ederdi, bir kere kabul ettim sonra yapamadım bıraktım. Yine istikrarla devam etti, yani yetişkin olup durumu kabullenmemek onun suçu, benim değil ki.
Hatta bir kere de biriyle çıkmaya başladım, baktım aramızda bir şey olmayacak. Böyle iyi gitmiyor, haftası dolmadan ayrıldım. Uzatmanın ne manası var ki? En hayırlısı bu. Kimsenin zamanını almamak lazım.

Her şeyin bi açıklaması vardır elbette hep aynı isimlerin hayatınıza girmesi yada girmeye çalışması ilginç geldi cidden

Ada'm belki de evlendi şu an gayet mutlu. Şahsen eşimin eski sevgilisi çıkıp eşimle ah alma konusunda yüzleşmek istese kadın konuşmak için bahane arıyor diye düşünürüm. (Sen iyi niyetli olabilirsin ama öyle anlaşılmaz) Demem o ki onunla konuşman çözüm değil. Evliliğini kurtarmak istiyorsan asıl sorunlara odaklanmalısın

Her şeyin bi açıklaması vardır elbette hep aynı isimlerin hayatınıza girmesi yada girmeye çalışması ilginç geldi cidden

İşte bu birazda ilginç yanı ya yoksa olayın o kadarda onemsenecwk yanı yok zamaninda gecti bitti ama insan düşünuyör acaba böyle olabilir mi diye

Valla kadının biri eşime böyle bir gerekçeyle ki bahane olarak görürüm o zaman alır ahın büyüğünü bence yani ulaşmaya çalışma çokta mantıklı bir fikir sayılmaz

Valla psikolojinizi ah aldım diyerek bozmayın. Yaşayacağınız varmış yaşamışsınız. Bazen başkasının canını yakmadığımız halde bazı kötü şeyler yaşarız. Belki o yıllar sonra sizi affetmiştir, hakkını helal etmiştir. Sizin artık yapacağınız şey kendiniz ve onun için dua etmek ve güzel şeylere imza atmak.

Doğru soyluyosun ama alakası olabilir mi diye aklımdan geçirdim çünkü vebale çok inanırım helede kul hakkına

Valla kadının biri eşime böyle bir gerekçeyle ki bahane olarak görürüm o zaman alır ahın büyüğünü bence yani ulaşmaya çalışma çokta mantıklı bir fikir sayılmaz

Aynen valla zaten bi noktadan sonra vazgeçtim ama dua ediyorum onun adina inş affetmistir
yoksa hayatımda karşıma çıkan adamların onunla aynı isimde olması biaz ürkütücü

Cok dramatik yaklaşıyorsunuz, bir buçuk aylık ilişkinin ne ahı olacak. Herkes gençlik zamanlarında böyle toyluklar yapmıştır. Ben de can yaktım, canım da yandı ama üstünden 15 sene geçmiş şeyleri şimdiki yaşantımıza bağlamak, o yüzden böyle oldu demek çok yanlış ve acizlik. Şimdiki yaşadıklarınız yanlış seçimlerinizin bedeli olabilir.

İşte bu birazda ilginç yanı ya yoksa olayın o kadarda onemsenecwk yanı yok zamaninda gecti bitti ama insan düşünuyör acaba böyle olabilir mi diye
Senin durumun bence tipik suçu kendinde arama bu durum çoğu kadınımda mevcut her biri bir bahaneyle kendinde arıyor suçu acaba eşin de eski nişanlımın ahını aldım onun ceremesini çekiyorum diyor mudur?bence hayır çünkü bu biz kadınlara has özellik

Aynen valla zaten bi noktadan sonra vazgeçtim ama dua ediyorum onun adina inş affetmistir
yoksa hayatımda karşıma çıkan adamların onunla aynı isimde olması biaz ürkütücü
O da kaderin bir oyunu bence benim teyzem nişan attı üzülen taraf oydu ama nişan attıktan sonra ki iki gorucusude nişan attığı adamla adaştı keçinin sevmediği ot hesabı işte

Eşim öyle der çünkü evliyken bile o kızın canını yaktığı için üzülürsdü hatta bi kavgamızda onu hala unutamadin da bana böyle davraniyorsun diye adamın burnundan fitil fitil getirmiştim yersiz kıskançlık yaparak sonra tabiki beni ne kadar sevdiğini ispatlarcasina göstererek beni haksiz cikardi bu konuda sağolsun

Valla ben arkadaşlar gibi düşünmüyorum.. ahl alma işie acayip inanırım ve malesef sizde bir ah almışsınız... tek taraflı bir aşk olarak kalsa siz ümit vermemiş olsanız ah olmazdi ama siz baya ümitlendirmışsiniz ki evlilik teklifi gelmiş....hiç ortak bir tanıdık falanda yokmu bulsanız konuşsanız ? Bulamayacağınızda kesinleşirse bir fakir sevindirin belki onun yüzü hürmetine bu ah gider üstünüzden

Malesef çok aradım ama bulamadım zaten sonra bi yandan da bulamadigima4a sevindimde acaba oh iyi olmuş derde daha bide saydirir mi diye çünkü 1,5 aylık ilişki ama adamın bana karşı olan hisleri öncesinde de vardı ve ben onu bi nevi kendim için kullanmış oldum

Ama bulamayacagimdan eminim ama fakir sevindrmek en doğrusu

Her insan hata yapar önemli olan samimiyetle pişman olmak ... eğer oh olmuş beter ol dese bile o kadar tutmaz çünkü nefsine yenik düşmüş olur.... ilk ahı canı yandığı için tutar ... boşuna dememişler mazlumla allah arasında perde yoktur diye ... çok dikkat etmek gerekiyor ah almamak için... ama sizin pişmanlığınız gayet açık ve samimi eminim Allah alır bu ahı üstünüzden

InsAllah ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…