Aldatma sebebi

bende öyle düşündüm ve ona sen vicdanen kendini rahatlatmışsın zaten dedim.evet çünkü buna sen mecbur bıraktın beni dedi.
Onun söylediklerine asla inanmayın. Bu saçmalıkların vicdanınızı, kendinize olan inancınızı hapsetmesine asla izin vermeyin. Evde süslenmekle eş olunmuyor. Eş demek başka bir şey. Evet karşılıklı beklentilerimiz olur ve onların belirli ölçülerde karşılanması gerekir ama hayat bir film değil. Evde topuklu ayakkabılarla abiye elbiselerle dolaşacağımız şartlarımız yok. Çok süslenmenizi istiyorduysa eve bir iki yardımcı alsaydı, sizi çalıştırmasaydı. Siz de akşam eşiniz eve geldiğinde daha özenli olabilirdiniz. Hem evde hem dışarıda çalış üstüne çocuk büyüt bir de saçma sapan suçlamalara maruz kal. Çocuğunuz için böyle bir adamla konuşmayın bence. Anneniz babanız gibi birileri gerekli konularda onunla iletişim kurabilir. Etkilemesin sizi

Pislik ya gerçekten igrenc bi durum. Karın orda dururken ne olursa olsun o giren cıkani belli olmayan mağlum kadınlarda ne ararsın be adam?!!

Bir s.tir git deseydin ahlaksiz gittigi kadinlat cokmu bakimliymis insaniz hastada olabiliriz hemen aldatmasimi gerekirmis evde bir b.ka yaramaz kadinlik bekler

Kendini temize cikarmak icin sucu senin uzerine atmaya calismis. Suslenip puslenmekle bir alakasi yok bu isin. Adi yalanci adam.

Tek diyeceğim test yaptırın.

Bunun bahanesi olamaz iki makyaj için yanınızda olan daha iyisini bulunca gene gider. Bu sadece kendi şerefsizliğini bastırmak için sizi aşağılama yöntemi.

Ben olsam derdim ki madem suç bende neden yalvardin sakın kimseye aldattığıni soylemeyeyim diye. Ben herseyi anlatirdim sende benim bir suçum yok karım suslenmedigi için aldattım derdin. Bakalım millet hangimizin yüzüne tükürürdü

Ne olursa olsun şerefsizliktir ve emin olun dünyanın en bakımlı, en seksi kadını bile olsaydınız yine de aldatırdı. Boşuna kendinizi yıpratmayın, aksine böyle birine daha fazla vakit harcamadığınız için şükredin.

Neden dinliyorsunuz ki.kendinizi sorgulamanizi saglamaya calisacak kadar rezilce dusunuyor.benim eski esim sadece telefonda mesajlasmisti ben görüp evden cikip gittigimde.onun kendi tercihi icin kendimi niye sorgulayacagim ki.

Birde bu işi hergun önünden geçtiğim burnunum dibindeki otelde yapmış gördükçe içim kan aglıyor

Ailem nefret ediyor çünkü 8 ay öncede evi terketmiştim babamı dövmeye kalktığı için

Üzülüyorum emeklerime yıllarıma çocuğuma

Nefsine yenik düşmüş of of gitti yıllarım
Yahu birşey yazmayayım dedim bu konuda çünkü üzgünsünüz , adam babanızın üzerine yürümüş, çocuğunu dövmüş, normal değilmiş ki siz gitti yıllarım gitti yıllarım diye ağlanıyorsunuz. Eski esiniz böyle birşey yaşamasaydı o saygisiz, şiddet yanlısı adamla ömrünüz cürüyecekti. Kurtuldunuz aslında farkında değilsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…