aldatma olayını bilseniz söyler misiniz

Evlenemedigim mi
Evlenmek gibi bir zorunluluk mu var

Asıl Ortadoğu kafasında olan şu yazdığınla sensin bence .
En azından sevgilim beni aldattığı için ki aldatilmadim sanırım gidip kadınla kavga etmedim hayatımda hanimefendiligimi korudum.
Kimse için düşmedim gururluyum.
O kıza hakaret etmişsin şimdi de bana ediyorsun.
Ben bütün dünyayı gezdim yavrucum sen otur dersini çalış şimdi tamam mı.

Hakaret etmiyorum ki siz hakaretin ne olduğunu bilmiyorsunuz karşındakinin ne olduğunu ne yaptigini bilmeden konusanlara bayılıyorum ya tamam peki sensin ablacimmmm teyzem benim

Hakaret etmiyorum ki siz hakaretin ne olduğunu bilmiyorsunuz karşındakinin ne olduğunu ne yaptigini bilmeden konusanlara bayılıyorum ya tamam peki sensin ablacimmmm teyzem benim
Ben kimseye oldurulsun mu dedim sen iyi misin anlayıp dinlemeden konuşuyorsun.senaryo kurmuşsun kafanda.

Hadi git kaptirdigin sevgilinin yeni sevgilisini stalkla falan evinde ağla banane çekil şurdan.
Ayrıca adam çok doğru bir seçim yapmış senin gibi okudugunu anlamayan bir tiple vakit öldürmemis gitmiş

Sizin ağzınız dedikodudan köpük köpük olmuş önce bi ağzınızı silin, sonra kaldığınız yerden diğer mahalle kadınlarına yetiştirirsiniz koşa koşa buraya gelmişsiniz oraya konuştunuz mu önce bi ?

Ne alakası var evlenmemekle. Evlenmemiş olmak Bi kusur mu eksiklik mi? Koca bulunca tamam mı yani? Bu düşünce yapısıyla başkasının düşünce yapısını sorgulamak da çok mantıklı değil.

Yok teyzemmmm stalklamiyorum şuan laboratuvarda hem sana yazıyorum hemde farelere gözlem yapıyorum ama bura daha eglenceli hsjskska
Öldürülsun demedin ama gayette demeye getirdin okuyan herkessss anladı. Neyi savunduğunu öğren önce. Kaptirsam nolcak daha 25 yaşındayım biri gelir biri gider erkek mi yok bencede iyi yapmis kız D

Nerde öyle bir şey dedim çıkar ortaya

Söylerim adam yada kadın ister affeder ister devam eder dedim

Madem bu kadar iyisin elalemin kızına hakaret etme gurursuzluk yapma tamam mı .
Gelip burda akıl dagitiyorsun bide önce kendi eylemlerini düşün biraz utan

Elbet ortaya cikar. Siz girmeyelin araya kotu siz olmayin bosverin. Karisi kocasi dusunsun. Hatta belki kari kocalari da aldatiyordur. Keyfinize bakin

Çok zor bir durum ya. Empati kurardım Ben olsam haberim olsun isterdim
Lisede öğrenciyken böyle bir şeye şahit olmuştum ama kadın öğretmenimin eşi de sonradan öğrendi okula gelip eşini alıp götürmüştü. Ona rağmen hala birliktelikleri sürüyordu hatta bir ara derse beraber giriyor kahkahalar atıyorlardı çok değişik bir durum. Eşlerine çok üzüldüm.

ben söylerdim . sonra insanlar beni suçlardı kesin sen arayı bozuyorsun diye suçlu söyleyen olur sonra

prezervatif kullanıyor
seçici biridir önüne gelenle yatmaz
hastalık riski yok diye
Gerçekten böyle demişti o iğrenç kadın . Halbuki zenginlige tav olmak falan da değil kadının kendisi de zengindi . Var böyle iğrenç ilişkiler ve hiç de az değiller toplumun belki yüzde yirmisi otuzu böyle bence de çok karisilmamasi gerekiyor

Valla ben zihniyetinden memnunum. Evli bi kadın ya da adam eşinden boşanmak varken evli insanla birlikte olacak kadar gerizekalı ise sonuçları da onu bağlar beni ilgilendirmiyor. Kendileri Yaparken korksunlar duyulursa naparız diye. Ben kimseye elimi bile sürmem tokat bile atmam yormam kendimi boşanırım sadece. Bence azıcık aklı olan erkek de böyle yapmalı deymeyecek insanlar için hayatını karartmamalı.

Daha once ben yaptim. Kadin kocasini affetti. Asklarini dolu dolu yasamaya devam ettiler. Ben ise is arkadasimla kotu oldum. Sonrada isimi kaybettim
hep söylerim ''karı koca ipektir araya giren köpektir '' diye. Hemcinslerimizi tanıyoruz kimse kocasının sucunu kolay kolay kabul etmez hele onu ortaya dökeni asla affetmez misal bakınız hatice sultan ve hürrem kavgası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…