aldatma olayını bilseniz söyler misiniz

Konu sahibi ortalığı karıştırıp üyelik iptali aldı. Hadi bakalım kimler banlanacak çekirdek kola izliyorum
Aboo ne oldu da banlandınız okuyamadım da yemek telaşımdan kafamda da mutfakta kurdum bu adam pazar mesaiye gidiyor arabaya falan kadın atmasın baksana hemcinslerimiz de soylemezse ne halt edeceğuk diye kurdum mutfakta ulen şüphe girsin içime g*tüne bile kamera takarım kocamınmillete kalırsak yandık ver boynuzu

Sen kendini belli etmeyeceksin fake yollarla yapacaksın onu kendini niye ortaya atacaksın

Valla o kişinin psikolojisine kalmış bi tanıdık vardı bizim adamla karısını yatak odasında bastı ikisini de kovdu ee öldürmedi işte cinayeti nereden çıkarıyorsunuz yahu siz de siz çıkardınız niye cinayet işlensin medeni şekilde ayrılır

Diğer kıza derken hani gözü önünde kocasıyla fingirdeyene mi

Yaşadığınız ülke gerçeklerinden bihabersiniz galiba. Sizin bir tanıdığın yaptığı şimdi bütün tezleri çürüttü, o öldürmediyse kimse öldürmez :) Ortadoğu’da yaşıyoruz, aldatmayı geçtim şu sitede açılan konulara bir bakın kaç erkek medeni şekilde ayrılıyor? Velev ki medeni şekilde ayrılacaklar yine aynı yere geliyoruz, size ne? Ne geçecek elinize? Niye üstünüze vazife olmayan işlere burnunuzu sokuyorsunuz?

Evet... kadin gelip sorarsa yalan konusmam ama gidip de kendim sikayet etmem artik. cok guzel bir soz soylemissin ilk defa duyuyorum

O zaman aldatmayacak

Karışma.

O zaman aldatmayacak

Bu ne iğrenç bir cümle. Aldatan öldürülmeyi haketmiştir öyle mi? Bu rezil zihniyetinizden sizin adınıza ben utandım. Nasıl böyle bir şeyi normalleştirebiliyorsunuz pes doğrusu. Nasıl bir ahlak bekçiliğidir… Aldatılan insanların sözcüsü müsünüz size ne yahu kim kimi aldatmış? Biraz haddinizi bilseniz iyi olur

Hayat deneyimi tecrübesi ayrı bir şey de ;daracık kapı deliğinden kocaman hayata bakan cahil insan olmak ne vahim .

Bu tür canlıların etrafımızda sağımızda solumuzda olma ihtimalleri çok korkunç.

Ya değilse ,ya değilse ya sandığın gibi değilse nasıl bi cesaret neyin öfkesi hırsı .Varsın sandığın gibi olsun bu kadar mı bomboşsun kendi hayatının içinde var olmayan başka hayatlarda kendi ruhunu var etmeye çalışıyor demek ki.

Bende kadının ismine varana kadar adamın karısına söyle, ama anonim olarak nasılsa senin bildiğini bilmiyorlarmış. Hem yükünü atmış olursun hem de kadının gözünü açmış olursun. Bi taşla iki kuş.

İğrenç olan sizin cümleleriniz ben cinayetten bahsetmedim medeni şekilde ayrılanlardan bahsettim siz bahsettiniz öyle bir durumdan nasıl ayrıldıkları onları ilgilendirir aldatan her şeyi göze alarak aldatıyor emin olun aldatan suçlu değil de söyleyen mi suçlu bak hele bak

Onlar da aldatmasından medeni şekilde ayrılanlar anlamı çıkıyrodu zaten. Ne kastettiğiniz değil ne yazdığınız önemli. Aldatan suçlu değil mi dedim? Çarpıtmayın. Yakını değilse söyleyen de gayet suçlu evet. Haddi olmadan insanların hayatına burnunu soktuğu için. Ne meraklıymışsınız elalemin evliliğine. Bir de resim çekmek peşlerine takılmak gibi akıllar vermişsiniz işiniz mi yok yahu insanların yatak odasının peşine düşeceksiniz?

Sizi cok iyi anliyorum ben de aynı durumdayim çünkü resmen çatlıyorum dişlerimi sıkıyorum soylememek için ama bir yandan da diyorum ben is yerinde birkac saat gormeyle anladim karısı kocası enayi mi anlamıyor.Belki de biliyorlar bilmezlige vuruyorlar o yuzden bosverin siz nasil gözünüzü açtiysanız o da açsın

Ne tepki aldiniz peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…