aldatma olayını bilseniz söyler misiniz

Yaklaşık 30 yıl önce çalıştığım iş yerinde aynı durumu yaşadım .

ailesine ve eşine tapan kendi halinde orta yollu bir işverendi patronum

Gel zaman git zaman patronum değişti . Eve gitmemeleri , yalan söylemeleri başladı eşine. Tipik parayı bulan erkek tipi oldu.

Neyse gözle görülen değişimleri başladı ve bir bayanla ilişki yaşamaya başladığını duydum iş çevremden hem de tanıdık biri ile.

Eşi beni aradığında her seferinde bilmediğimi ve birşey duymadığımı söyledim.

O zaman 20 li yaşların başındaydım. o aklımla öyle olması gerektiğini düşünmüştüm.

Çünkü sonuçta ben çalışandım iş yerinde bana verilen görev tanımından sorumluydum.

Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmezdi düşüncem.

Sonuç eşinden boşandı diğer kadınla evlendi.

İş yeri battı ben tazminatımı bile alamadan işimden oldum.

Bir uçkur uğruna bir yuva gitti bir yuva kuruldu kendi tercihi idi

Şimdi olsa gene söylemem.

Kısacası ben benden , eşimden , evladımdan sorumluyum.

Başkalarının ne yaptığı ne yaşadığı kendini bağlar.

He yakın ailemden biri yapsa söyler miyim ? bilemedim.

o yüzden sizi ilgilendiren bir durum bence

Bunu söyleyince elinize ne geçecek bilemiyoruz ki belkide karısıda onu aldatıyordur dünyanın çivisi çıktı siz işinize bakın bence

Ben de eskiden söylemem diyordum ama artık söylemek taraftarıyım. Eşinin haberi olmalı,varsa patronunun haberi olmalı. Nasıl olsa cezası yok diye herkes birbiriyle yatamasın valla bir zahmet bir çekidüzen versinler kendilerine

Böyle bir şey geldi başımıza hatta burada sordum arkadaşlar söyleme dediler.

Söylemedim.

Vicdanen hiç iyi hissetmediğim için arkadaşla mesafe koydum.

Ancak o süreçten bu sürece şunu anladım ama insan eşini bilir anlar.

Hadi çok iyi sakladı diyelim eğer birisini gerçekten seviyorsak rüyamızda bile başına bir şey gelip gelmediğini görürüz değil mi?

Herkesin kendi ikili ilişkisi. Boşvermek gerekiyor.

Eşimin arkadaşınin karısını aldattığını öğrendik adam kendi ağzıyla eşime anlatmış. Esiyle bende arkadaştım malesef irtibatı kestim eşimde arkadaşlığını bitirdi. Sessiz kalmak daha iyi. İçimden söylemek geçti kadının bilmesi hakkı ama ben yapamadım

Apaçık derken nasıl gördünüz? Yatakta mı bastınız? Söylemeyin. Karışmayın. Görmemiş olmanız, gördüğünüzü yanlış yorumlama olasılığınız var. Eşlerinin zaten biliyor olma olasılığı bile var. Kaldı ki böyle şeyler zatwb eninde sonunda kendiliğinden çıkar. Fitne ve ispiyoncu olan siz olmayın. Allahın bile bir ismi Settar iken insanlara böyle şeyler düşmez. Gerçekten eşlerine üzülüyor olsam ispiyoncu etmek yerine kız arkadaşım ise onunla konuşurdum konuyu

Benim basima gelse bilmek isterim. Belki adamdan cocuk dusunuyorum, belki yillarim
Bosa gidecek..
Sizin yerinizde olsam da acik acik soyleyemezdim ama gizli bi hesap acar mesaj yazardim. Belki inanmaz ama aklina takilir. Gerisi onlara kalmis..

Haklısınız
Valla ben komşumu apartmanın girişinde öpüşürken yakaladım, adamın karısı da çok yakın arkadaşım olmasına rağmen söyleyemedim

Üstelik onlardan ben utandım, aylarca yüzlerine bakamadım

Benim görümcem de kocasını aldatıyor telefonda 3 defa şahit oldum. Hiç ummazdim. Söylemedim söylemem de kötü olan siz olursunuz

Gizli yollarla söylerdim kimsenin enayi yerine konmasına göz yummazdım benim de başıma gelirse söylesinler isterim kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkası da yaşasın istemezdim maalesef susamam
+1 ben de böyle düşünüyorum.
Aynısını ben yaşadım. Boşandıktan sonra söylediler. Keşke daha önce söyleseydiniz Ya da gizliden duymamı sağlasaydınız dedim. En azından 7 yılım çöp olmazdı

Maalesef yorumlarda da gördük ben görmedim bilmiyorum duymadım çok uzak insanlarla bir irtibat kurmam ama yakınımdan biri aldatılıyorsa söylerim arkadaş bir şekilde başka yollarla iletirim bilgileri kimse kimseyi kandıramaz.

Ben bir kere böyle bi seye kalkistim. Adamın mesajlarının ekran görüntüsünü karısına attım bir bir. Sonuç; "Sen ne istiyorsun benim evliligimden senin mi gözün var yoksa kocamda bizden uzak dur" deyip engelledi kadın beni öğretmendi üstelik cahil cuhela biri de degil. O günden beri etliye sütlüye karışmam beni ilgilendirmedikce

Ben söylemediğim için çok pişman oldum bir kere.
İnanılmaz bir olaydı. Eski patronum eşini,eşinin en yakın arkadaşıyla aldatıyordu. Barizdi her şey. Eşi biliyor da göz yumuyor zannettim söylemedim bu yüzden. Ben işten ayrıldıktan sonra kadıncağız tesadüf eseri öğreniyor dünyası yıkılıyor,keşke ben söyleseydim kadının salak yerine konmasına engel olurdum en azından diye düşünüyorum.

Şimdi yine benzer bir karısını aldatan rezil herif biliyorum,onu da patronuna söyleyeceğim. Bilsin de ona göre çalıştırsın sevgili müdürünü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…