aldatma olayını bilseniz söyler misiniz

Mune abla konuyu kapatsin bence çoğu kadının kafasi Ortadoğu da kalmış. Öldürülsun ne bok yerde ysin diye düşünen kadınların cogu sözde haberlerde çıkanlara ah vah eden tipler. Ama kafalarının o canilerden hıcbir farkı yok eğitimsizlik cok kötü bisey. Bu yüzden hala gelisemiyoruz. Hayat buyuk konusmak icin çok uzun. Kinamadiginizi olmezsiniz.

Mune abla konuyu kapatsin bence çoğu kadının kafasi Ortadoğu da kalmış. Öldürülsun ne bok yerde ysin diye düşünen kadınların cogu sözde haberlerde çıkanlara ah vah eden tipler. Ama kafalarının o canilerden hıcbir farkı yok eğitimsizlik cok kötü bisey. Bu yüzden hala gelisemiyoruz. Hayat buyuk konusmak icin çok uzun. Kinamadiginizi olmezsiniz.
Hayır bir de konu sahibi taraf bile değil.
Dış Kapı mandalı.
Hani aldatılan kişi olsa can acısıyla ifşa eder yine anlarım.
Öyle duyduk hissettik dıdısı da dıdısı olay yani.

Hayır bir de konu sahibi taraf bile değil.
Dış Kapı mandalı.
Hani aldatılan kişi olsa can acısıyla ifşa eder yine anlarım.
Öyle duyduk hissettik dıdısı da dıdısı olay yani.
Aynen oyle bende onu anlamıyorum belki samimiyeti yanlış anladı kendi kurdu? Bu tipler kocalarını aklayip el kadinina suç bulanlar işte cahil sürüsü. Evde oturup tüm işleri güçleri koca bekleyenler. Banlanicam kesin ama cidden öldürtmeyi savunuyorlar.

bir sene kadar önce aldatıldığını öğrenen bir tanıdığım var
olay ortaya çıkınca ilişki bitti
adam ağladı yalvardı yakardı, karısına yaranmak için sevgilisini suçladı
kafamı karıştırdı ayarttı beni aklımı çeldi dedi
zırladı zırladı eşine kendini affettirdi
aldatılan eş de ben bu adamı hala seviyorum diyordu
afetti hayatına kaldığı yerden devam etti
arada bi cinnet geçirip söz konusu 2. kadına salça oluyor
kadının bi alakası kalmadığı halde
kocasına salça olması gerekirken kadına salça oluyor durup durup
yani saçma sapan ilişkiler yaşayan da çok insan var

yine bundan seneler önce başka bi arkadaşım biriyle beraberdi
adam arkadaşımı eski karısıyla aldatıyor
eski karısı da arkadaşımla iletişime geçip, sen aradan çekil ben bu adamı seviyorum hayatımızdan çık diyor
tuhaf ilişkiler yaşayan çok var

burada daha üye değilken bi konu okumuştum
kadın konu açmış
kocası ve kocanın sunduğu imkanlar güzel ama adam arada kafa dinleme adı altında gidip kadını aldatıyor
1 hafta şehir dışına gidiyor mesela karısına da diyor ki beni rahatsız etme arama sorma
açık açık da söylüyormuş zaten karısına, senle aramda bir ilişki kalmadı ama hiçbir şeyini eksik etmiyorum
sen de bana ses etme kafama göre takılayım diyordu
hatta arada gelip karısıyla da beraber oluyordu
kadın gayet biliyordu bunu
buradaki üyeler şey dedi
ya adam başkalarıyla düşüp kalkıyor sonra senle düşüp kalkıyor hastalık kapacaksın dediler
kadın demez mi kocam başkalarıyla beraber oluyorken prezervatif kullanıyor
seçici biridir önüne gelenle yatmaz
hastalık riski yok diye
anamm ne şok olmuştum konuyu okuyunca
böyle ilişkiler de olduğunu bildiğim için ben ses çıkarmam bilsem de görsem de
hele ki çok yakın dostum değilse aldatılan, bana ne

Bir şey soracağım evli misin bilmiyorum ama eşin seni evli bi kadınla aldatsa kadın seni bile bile eşinle birlikte olsa aman kadının eşi öğrenmesin kadına Bi zarar verir der misin? Valla ben bu kadar hümanist değilim. Başına gelecekleri kendini düşünmeyen Bi kadını düşünmek benim sorumluluğum değil. O saatten sonra kocamın da kadının da canı cehenneme derim.
Bence de deşifre edilmeli rezil edilmeli .
Artık insanlar rahat rahat takılıyor.
Bu ne rahatlık pes .
Ahlaksız vicdansızlar.
Bosan madem yani

Aynen oyle bende onu anlamıyorum belki samimiyeti yanlış anladı kendi kurdu? Bu tipler kocalarını aklayip el kadinina suç bulanlar işte cahil sürüsü. Evde oturup tüm işleri güçleri koca bekleyenler. Banlanicam kesin ama cidden öldürtmeyi savunuyorlar.
Kimse oldurtmeyi falan savunmadu bir sakın ol kendince kadın cinayetlerini ortaya atan bunun arkasına sigininan sensin.
Kadın cinayetleri kurbanları hep aldattığı için mi öldürülüyor saniyorsun.

Kimse oldurtmeyi falan savunmadu bir sakın ol kendince kadın cinayetlerini ortaya atan bunun arkasına sigininan sensin.
Kadın cinayetleri kurbanları hep aldattığı için mi öldürülüyor saniyorsun.
Seni blockluyorum uğraşamam senin icinde hiç banlanamam ben sakinim gayet. Bu kafa yapisinin cocuk yetiştirecek olması beni üzüyor nediyim. Hep aldattığı için öldürülmüyor zaten neyden bahsedilgiini bile anlamaissin. Kafa yapının katillerden zerre farki yok kocamci tayfa

Seni blockluyorum uğraşamam senin icinde hiç banlanamam ben sakinim gayet. Bu kafa yapisinin cocuk yetiştirecek olması beni üzüyor nediyim. Hep aldattığı için öldürülmüyor zaten neyden bahsedilgiini bile anlamaissin. Kafa yapının katillerden zerre farki yok kocamci tayfa
Haha ben evli değilim kızım bu bir.
Seni aldatan sevgilinin yeni sevgilisine hakaret eden sen mi soyluyorsun ayrıca bunları.
Sen sevgilinin terk etmesini bile hazmedemiyorsun kaldı ki eşinin seni aldattığı kadını deşifre etmeyecen ablam ya lütfen az dürüst olun be

Haha ben evli değilim kızım bu bir.
Seni aldatan sevgilinin yeni sevgilisine hakaret eden sen mi soyluyorsun ayrıca bunları.
Sen sevgilinin terk etmesini bile hazmedemiyorsun kaldı ki eşinin seni aldattığı kadını deşifre etmeyecen ablam ya lütfen az dürüst olun be
:KK70: kendi kafandan senaryo uretmen çok garip olayların içeriğini bilmeden yorum yapamazsın. Ay banlanamam senin yüzünden ya seni bu sitede herkes zaten nasil tanıdığı cok belli ugrastirma beni :KK70:

Bence de deşifre edilmeli rezil edilmeli .
Artık insanlar rahat rahat takılıyor.
Bu ne rahatlık pes .
Ahlaksız vicdansızlar.
Bosan madem yani
Valla 3 tane aldattığı ortaya çıkan kadın biliyorum. Bi tanesini kocası boşadı ama zaten kendi de aldatıyormuş hatta sevgilisi de hamileymiş ondan boşandı zaten diğeriyle evlendi. Bi tanesi delillere rağmen inanmamayı tercih etti evliliğine devam etti. Bi tanesi de biraz diğer adamın peşine düştü güya ortalığa duyurdu sonra karısıyla evliliğe devam etti. 🙄

merhaba,aynı iş yerinde çalışan iki arkadaşım ikisi de evli ve aralarında bir ilişki var kesinleşti bu durum hasbelkader bir şekilde öğrendim. siz olsanız eşlerine haber verir misiniz durumu? yani bir kadın olarak üzülüyorum karısına. kocasına da üzülüyorum kadının. yöneticilere kadar herkes şüphe ediyor çünkü artık gözümüze sokuyorlar. Ben durumdan eminim çünkü 3 kez apaçık gördüm ama benim bildiğimden haberleri yok. bir ara epey yük hissettim bunu ama şimdi bilmiyorum ne yapsam
Kesinlikle söylerdim benim için bir haksızlığa kötülüğe göz yummak da o şeye ortak olmaktır. Aynı şeyi ben yaşasam karşımdaki de bana söylesin isterdim

Ben geçmişte arkadaşıma söylemiştim. Ayrılmalarını beklerken kız bana saldırdı sevgilimde gözün var diye. Geçen yılda evlenmişler. Çocuğun gözü fıldır fıldır hala. Ben bir hemcinsimin salak yerine konmasını yediremeyip söylemiştim onun bana cevabı bir kadına söylenmeyecek hakaretler oldu.O günden beri kim ne yaparsa yapsın banane moodundayım.

:KK70: kendi kafandan senaryo uretmen çok garip olayların içeriğini bilmeden yorum yapamazsın. Ay banlanamam senin yüzünden ya seni bu sitede herkes zaten nasil tanıdığı cok belli ugrastirma beni :KK70:
Kıza hakeret etmişsin kocan olsa o adam abowww ortalığı ateşe verirdin.
Ne senaryosu daha sabah yazdın.
Acaba yanlış mı hatırlıyorum dedim ama sendin.
Çok güldüm valla

Kıza hakeret etmişsin kocan olsa o adam abowww ortalığı ateşe verirdin.
Ne senaryosu daha sabah yazdın.
Acaba yanlış mı hatırlıyorum dedim ama sendin.
Çok güldüm valla
Yoo bendim konularım ortada zaten benim :KK70: icerigini bilmediğin şeylere burnunu uzatma burnun yerinde dursun

Valla 3 tane aldattığı ortaya çıkan kadın biliyorum. Bi tanesini kocası boşadı ama zaten kendi de aldatıyormuş hatta sevgilisi de hamileymiş ondan boşandı zaten diğeriyle evlendi. Bi tanesi delillere rağmen inanmamayı tercih etti evliliğine devam etti. Bi tanesi de biraz diğer adamın peşine düştü güya ortalığa duyurdu sonra karısıyla evliliğe devam etti. 🙄
Ben soylerim gerisi onlara kalmış ister affeder ister ayrılır .
O Kendi tercihi.
Aynı durumu yaşarsam da bilmek isterim bana söylensin isterim

Enayi yerine konulup hala o adamın yemeğini pişirip çamaşırını yıkamak istemem

Yoo bendim konularım ortada zaten benim :KK70: icerigini bilmediğin şeylere burnunu uzatma burnun yerinde dursun
Içeriği neymiş çok merak ettim.
Hatunun biri sevgilini elinden almış hırs yapıp kıza küfür etmişsin🤣
Bu adam kocan olsaydı oooo yani.
Gerçekler bunlar surda olmadığınız biri gibi gözükmek ne gibi bir tatmin yaşatıyor acaba

Ben soylerim gerisi onlara kalmış ister affeder ister ayrılır .
O Kendi tercihi.
Aynı durumu yaşarsam da bilmek isterim bana söylensin isterim

Enayi yerine konulup hala o adamın yemeğini pişirip çamaşırını yıkamak istemem
Ben de bilmek isterim böyle Bi durum yaşarsam Bi gün beni tanıyan birinin göz yummasını istemem. Çok zor Bi durum karşındakini üzmek yüzüne yüzüne söylemek evet insan çekinir ama yapılması gerekn bu bence.

Içeriği neymiş çok merak ettim.
Hatunun biri sevgilini elinden almış hırs yapıp kıza küfür etmişsin🤣
Bu adam kocan olsaydı oooo yani.
Gerçekler bunlar surda olmadığınız biri gibi gözükmek ne gibi bir tatmin yaşatıyor acaba
Ya ben kesin banlanacagim ama o kadar boşsun ki yaptığın yorumlar ve düşünce tarzin neden evlenemedigin belli senin. Hakaret demek kufur mu demek? Ben olduğum gibiyim zaten yüksek lisans yapan egitimli biriyim o yüzden senin gibi Ortadoğuluyla daha fazla diyaloğa girmeyeceğim. Kumasim değilsin :KK70:

Ben de bilmek isterim böyle Bi durum yaşarsam Bi gün beni tanıyan birinin göz yummasını istemem. Çok zor Bi durum karşındakini üzmek yüzüne yüzüne söylemek evet insan çekinir ama yapılması gerekn bu bence.
Cekinmelerine bile hiç gerek yok.
Gerçeklerle yüzleşmek iyidir.
Neyse ne söylesinler isterim.
Gerçekten eminse söylesin.
Annem zamanında komsunu görmüş bir kadınla söylememiş eşine.
Adam da apartman toplantısında annem için çok hanımefendi bir kadın demiş🤣
Ifşa etmediği için
Ben olsam ederdim valla .

X